Yüz Yıllık Mucize Süreyya Kimdir? Gençlik Yıllarını Kim Canlandırıyor?

19.03.2023
24

Yüz Yıllık Mucize Süreyya kimdir? Gençlik yıllarını kim canlandırıyor? Sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Nuran Evren Şit’in kaleme aldığı Yüz Yıllık Mucize dizisi Star Tv’de yayınlanacaktır. OGM Pictures imzalı Yüz Yıllık Mucize dizisi Süreyya karakterini Zerrin Tekindor canlandıracaktır. Süreyya’nın gençliğine ise Cemre Gümeli hayat verecektir. Bizlerde Yüz Yıllık Mucize Süreyya kimdir? Gençlik yıllarını canlandıran Cemre Gümeli’yi yakından tanıtacağız.

Yüz Yıllık Mucize Süreyya Karakteri Kimdir?

Süreyya Kimdir? Harika’nın halası, onu büyüten kişi. Büyük bir kalp yarasıyla yaşasa da hayat dolu, modern bir kadındır.Eski kocasından ona kalan konakta, 8 kadının bir arada olduğu büyük bir aile olarak yaşarlar. Süreyya kendisini, genç yeğenlerini özgür ve güçlü kadınlar olarak yetiştirmeye adamıştır. (Zerrin Tekindor’un gençliğini canlandıracak!)

Cemre Gümeli Yüz Yıllık Mucizede SüreyyaHilal Saral yönetmenliğinde çekilen Yüz Yıllık Mucize dizisi Süreyya karakteri, dizinin başrolünde yer alan Ali Tahir’in (Birkan Sokullu) eski aşkıdır. Ali Tahir yaşlanmadığı için aynı görünümde kalmış olsa da Süreyya herkes gibi zamanla yaşlanmıştır. Süreyya’yı Zerrin Tekindor canlandıracaktır. Yüz Yıllık Mucize dizisinin konusu ve hikayesi nedir?

Yüz Yıllık Mucize Süreyya’nın Gençlik Yıllarını Kim Canlandırıyor?

Ali Tahir’in eski aşkı Süreyya’nın gençliğine oyuncumuz Cemre Gümeli hayat verecektir. Bizlerde güzel oyuncumuz Cemre Gümeli’yi yakından tanıtacağız ve Cemre Gümeli kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Resmi Instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Yüz Yıllık Mucize Süreyya Kimdir

Cemre Gümeli Kimdir?

24 Ekim 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Cemre Gümeli, tiyatroyla lise yıllarında tanışmıştır. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Sanat Yönetimi ile Medya ve İletişim Sistemleri bölümlerini birlikte okuyarak çift ana dal yapmıştır. Müzikal Tiyatro ve Clown eğitimleri alan Cemre Gümeli, New York’da Meisner Tekniği üzerine de eğitim almıştır. Royal Academy of Dance sertifikalı bale eğitimi olan oyuncumuz 2016 yılında Tatlı İntikam dizisiyle sektöre adım atmıştır. Oyuncumuz özellikle Bay Yanlış dizisiyle tanınmıştır.

Cemre Gümeli Yer Aldığı Diziler

Cemre Gümeli Yüz Yıllık Mucize dizisinde Süreyyanın gençliği2016 Tatlı İntikam – Simay
2018 Servet – Hande Fettah
2018-2019 Elimi birakma – Cansu Kara
2020 Bay Yanlış – Deniz Koparan
2021-2022 Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı – Meryem
2023 Yüz Yıllık Mucize – Süreyya’nın gençliği

Cemre Gümeli Resmi Instagram Hesabı

Son dönemin yıldızı parlayan isimleri arasında yer alan Cemre Gümeli resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram’da 201 gönderi ve 822 bin takipçisi bunun oyuncumuz Cemre Gümeli’nin resmi Instagram hesabı: @cemregumeli

Cemre Gümeli Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Cemre Gümeli’nin sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Ancak henüz evli olmayan oyuncumuz Cemre Gümeli özel hayatını gözlerden uzak yaşamaktadır. Bundan dolayı da oyuncumuz Cemre Gümeli’nin hayatında bilen biri yoktur.

Yüz Yıllık Mucize Süreyya’nın Gençliği – Cemre Gümeli Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Cemre Gümeli, kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyi yakıştığı biridir. Oldukça şık parçalar seçen oyuncumuz modayı da yakından takip etmektedir. Bizler güzel oyuncumuz Cemre Gümeli’nin Yüz Yıllık Mucize dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini ve elbiselerini markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Yüz Yıllık Mucize Süreyya kimdir? Gençlik yıllarını canlandıran oyuncumuz Cemre Gümeli’yi yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..