Yüz Yıllık Mucize Dizisini Nasıl Buldunuz Reyting Sonuçları

Tv
19.03.2023
2.056

23 Mart 2023 Perşembe günü Star TV ekranlarında başlayan Yüz yıllık mucize dizisini nasıl buldunuz beğendiniz mi sizce izlenir mi yorumlar görüşler ve dizinin reyting sonuçları bu sayfada olacak. Oldukça farklı konusuyla dikkatleri çeken ve başrollerinde Birkan Sokullu ile Ebru Şahin’in yer aldığı Yüz yıllık mucize 130 yaşında olan ancak hiç yaşlanmayan bir adamın öyküsünü konu alıyor.

Yüz Yıllık Mucize Dizisini Nasıl Buldunuz?

Dizinin konusu da öyküsü de diğer projelerden oldukça farklı. Fantastik bir öyküye sahip olan Yüz yıllık mucize dizisi gerçek hayatta olmayacak ancak düşünsel olarak senaristlerin sınırları zorlayarak ürettikleri bir dizi gibi görünüyor. Ebru Şahin ve Birkan Sokullu dizide oldukça başarılı oyunculuklarıyla göz dolduruyor. Dizinin çekim kalitesi ve çekim yerleri de oldukça harikulade. 4K kalitesinde sunulan görüntüler özellikle büyük ekran televizyondan izleyen izleyicilere çok güzel bir deneyim sunuyor. (Yüz Yıllık Mucize Çekim Yerleri) İlk bölümü ile beğeni toplayan yüzyıllık mucize dizisi bizce iyi bir reyting oranına ulaşacak.

Yüz Yıllık Mucize Dizisini Nasıl BuldunuzFarklı konusuyla izleyicinin ilgisini cezbeden Yüz yıllık mucize dizisi Perşembe günü yayınlanan aldatmak, Alsancak ve camdaki kız gibi diziler arasında reyting yarışına katılacak. Yüz yıllık mucize dizisinin izlenip izlenmediği reyting sonuçlarından ilk 3 haftada belli olacak. Yeni kuşağın ilgi ile takip ettiği Ebru Şahin ve yakışıklı jönlerimizden Birkan Sokullu’nun oldukça iyi oyunculuklarla çekilen dizide tüm karakterler oyunculara oturmuş görünüyor. Oyuncular her rolün ve karakterin hakkını tam olarak verince ortaya izlenesi güzel bir dizi çıkmış. 100 yıllık mucize dizisini nasıl buldunuz sorusuna biz daha ilk bölümden çok beğendiğimizi dile getirebiliriz.

Yüz yıllık mucize dizisi izlendi mi beğenildi mi?

Yukarıdaki satırlarda Yüz yıllık mucize dizisinin perşembe gibi zorlu bir günde ekrana geleceğini söylemiştik. Elbette eskiden beri yayınlanan diziler izleyiciyi kilitlemiş olsa da yeni dizilere de şans vermek isteyen milyonlarca insan var. Osmanlı zamanından başlayıp günümüze kadar gelen ve 130 yılı bulmuş ömrü ile ve genç görüntüsüyle herkesin merak ettiği bir öykü yüz yıllık mucize dizisi. Bu nedenle izleyici tarafından çok beğenilip tutulacağını düşünüyoruz. Ancak resmi reyting sonuçlarını sizlerle paylaştığımızda daha keskin sonuçları görebileceğiz.

100 yıllık mucize dizisinin reyting sonuçları

Perşembe günü yayınlanan Hayat gelsin bildiği gibi, aldatmak, camdaki kız, Alsancak gibi diziler arasında nasıl bir izlenme oranı yakalayacak, 100 yıllık mucize izlenecek mi herkes bunu soruyor. Elbette ilk bölümden çok yüksek oranda reyting almasını kimse beklemiyor. Fakat hem başrol oyuncularının dikkat çekici isimler olması hem senaryonun ilgi çekici ve sıra dışı olması yüz Yıllık mucize dizisini izlemek için bir şans vermek gerekiyor. 23 Mart 2023 Perşembe günü yayınlanan Yüz yıllık mucize dizisinin 1. bölüm reyting sonuçları sayfamızda sizlere sunulacak. Daha sonraki haftalarda dizinin aldığı AB ve Total reyting sıralamalarını sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Yüz yıllık mucize dizisi yorumları izleyici görüşleri

Star TV bu sezon dizileriyle oldukça konuşulan bir kanal oldu. Cuma günleri yalı çapkını çarşamba günleri çöp adam pazartesi günleri Ömer gibi diziler ile adından söz ettiren Star TV perşembe günleri de Yüz yıllık mucize dizisi ile izleyicilerin odak noktası oldu. Bizler yukarıda bahsettiğimiz üzere diziyi hem fragmanlardan hem de ilk bölümden çok beğendik. Dizinin alacağı reyting oranları gelecek haftalarda da artarak devam edecek diye düşünüyoruz. Yüzyıllık mucize dizisini siz nasıl buldunuz beğendiniz mi yorum ve görüşleriniz nasıl bu konuda samimi düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür eder iyi izlemeler dileriz.

YORUMLAR

 1. Ayşe deniz dedi ki:

  Demek ki neymiş? Demek ki silah olmadan, mafya olmadan, cinayetsiz, kötü adamsız, mültecisiz! insanların sinirlerini bozmadan da dizi yapılabiliyormuş! Ne güzel bir dizi. Oyuncu kadrosuyla, müziği ile her şeyiyle mükemmel. Oyuncular zarif, yakışıklı hoş! Genciyle yaşlısıyla şahane bir kadro! Olağanüstü zarif bir dizi. İşte bunu istiyoruz, özlediğimiz dizi bu. Herkese tebrikler. Demek ki neymiş, böyle diziler de yapılıyormuş, içinde kötülük olmadan da reyting alınıyormuş! Tekrar tebrikler ve teşekkürler.

 2. ender dedi ki:

  Dizi izlemeyi birbirine çok benzeyen ve bir kültür yozlaşması sergeleyen dizilerden dolayı bırakmış biri olarak tesadüfen youtube da izledim ve çoooook beğendim,perşembeleri iple çekiyorum,yurtdışında internetten izlemek zor oluyor kopuyor ama beni akrana bağladı,lavaboya bile gidemedim.

 3. Hale Kural dedi ki:

  Dizi harika! Uzun zamandır böyle kaliteli ve düzeyli bir dizi izlememiştim. Çoğu eğitimsiz ve alt yapısı olmayanlara göre yapılıyor. Yüz Yıllık Mucize’nin konusu çok farklı, oyuncular çok iyi. Hele içinde Atatürk de olunca dizi, ayrı bir anlam ve değer taşıyor. Ancak anlamayanlar beğenmiyor. Diziyi izlemek için Perşembe günlerini sabırsızlıkla bekliyorum.

 4. Anonim dedi ki:

  Yüz yıllık mucize dizisini inanılmaz derecede beğendim. Tekrarlarıyla birlikte aynı zevk ve ilgiyle üç kez izledim. Konu çok değişik, diğer dizilerden çok farklı. Oyuncular şahane. Hele bir de içinde Atatürk olunca dizi bir başka anlam ve güzellik taşıyor.

 5. GUL Mey dedi ki:

  Dizi çok guzellll ..kim ne derse desin..diziden anlamayanlar konuşuyor zaten

 6. Mavi dedi ki:

  BU ÜLKEDE, KADIN DÖVEN, TECAVÜZ SAHNESİ OLAN, CİNAYET VE SİLAHLARIN BOL BOL GÖZÜMÜZE SOKULDUĞU, ZENGİN FAKİR AŞKININ POMPALANDIĞI, İNSANLARIN LÜKS HAYATA ÖZENDİRİLDİĞİ,
  ALDATMANIN, ZİNANIN, BACAK,GÖĞÜS GÖSTERMENİN NORMALLEŞTİRİLDİĞİ, REZİL DİZİLERE “MAL” DEMEK DAHA YERİNDE BİR YAKIŞTIRMA OLUR. ZATEN O TÜR DİZİLERİ İZLEYEN SEYİRCİ KİTLESİ “MAL” OLDUĞU İÇİN, SENARİSTLER, HİÇ UĞRAŞMADAN, BİRBİRİNİN AYNISI “MAL” SENARYOLAR YAZIYOR.
  YÜZ YILLIK MUCİZE DİZİSİ, FARKLI SENARYOSU, 4K ÇEKİM TEKNİĞİ, OYUNCU KADROSU, KARAKTERLERİN YERİNE OTURMUŞ OLMASI İLE ,HARİKA BİR PROJE OLMUŞ. TABİ SİZ, ” MAL” DİZİLERE ALIŞIK OLDUĞUNUZDAN, VE KÜLTÜR SEVİYENİZ DE HALİYLE “MAL” ‘ DIR.

 7. Seza dedi ki:

  Dakka bir gol bir böyle mal dizi olamaz ılk 20 dakikada falso ancak akılsızlar izler 😂ben tv kanalı degıstırdım

  1. Hale Kural dedi ki:

   Yüz yıllık mucize dizisini çok beğendim. Tekrarlarıyla birlikte üç kez aynı ilgi ve zevkle izledim. Konusu alışılagelmiş diğer dizilerden çok farklı ve kaliteli. Oyuncular çok iyi. Uzun zamandır böylesine kaliteli ve iyi bir diziye hasret kalmıştık. Perşembe günlerini diziyi izlemek için büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum. Hele içinde Atatürk de olunca dizi bir başka anlam ve güzellik kazanmış.

  2. Hale Kural dedi ki:

   Genelde diziler halkın eğitim ve anlayış seviyesine göre yapıldığından , bu diziyi beğenmemeniz çok normal.