Yüz Yıllık Mucize Dizisi Seray Kimdir? Zehra Kelleci

26.03.2023
1.451

Yüz Yıllık Mucize dizisi Seray kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yüz Yıllık Mucize dizisinin yapımcılığını OGM Pictures üstlenmiştir. Senaryosunu Nuran Evren Şit’in kaleme aldığı Yüz Yıllık Mucize dizisi Seray karakterine oyuncumuz Zehra Kelleci hayat verecektir. Bizlerde Yüz Yıllık Mucize dizisi Seray kimdir? Seray karakterini canlandıran oyuncumuz Zehra Kelleci’yi yakından tanıtacağız.

Yüz Yıllık Mucize Dizisi Seray Karakteri Kimdir?

Zehra Kelleci Yüz Yıllık Mucize Dizisinde Seray rolündeHilal Saral yönetmenliğinde çekilen Yüz Yıllık Mucize dizisi Seray karakteri, Miray’ın yumurta ikizidir. Ancak Seray, Miray’la çok zıt bir karakterdedir. Oldukça zeki, çalışkan fakat içine kapanık bir kız olan Seray, aynı zamanda duygusal biridir. Konakta olup bitenleri inceleyen Seray karakteri, çevresinde olup bitenlerden haberdar olmak istemektedir. Üniversite dereceye giren Seray aynı zamanda özgüvensiz bir genç kızdır.

Yüz Yıllık Mucize Dizisi Seray Kimdir?

Yüz Yıllık Mucize dizisi Seray karakterini oyuncumuz Zehra Kelleci canlandıracaktır. Seyirciler sektörde yeni olan oyuncumuz Zehra Kelleci’yi de merak etti. Bizlerde Yüz Yıllık Mucize dizisinde Seray karakterini canlandıran genç oyuncumuz Zehra Kelleci’yi yakından tanıtacağız ve Zehra Kelleci hakkında ki tüm bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz. Yüz Yıllık Mucize Dizisi Reytingleri ve İzlenme Oranları:

Zehra Kelleci

Yüz Yıllık Mucize Dizisi Seray Zehra Kelleci2000 yılında İzmir’de dünyaya gelen Zehra Kelleci, İzmir Amerikan Koleji’nden mezun olmuştur. Daha sonra ise Koç Üniversitesinde okumak için İstanbul’a taşınmıştır. Rezzan Çankır Menajerlik Ajansında oyunculuk eğitimi alan Zehra Kelleci Doğuş Çay da stajyer olarak çalışmıştır. 2022 yılından itibaren ise Eczacıbaşı Yapı Ürünlerinde satış elemanı olarak görev almıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Zehra Kelleci’nin yer alacağı ilk dizi Yüz Yıllık Mucize olmuştur.

Zehra Kelleci Yer Aldığı Diziler

Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Zehra Kelleci’nin yer aldığı ilk dizi projesi Yüz Yıllık Mucize olmuştur. Bizler oyuncumuzun bu dizideki performansıyla dikkatleri üzerine çekeceğini ve önümüzdeki yıllarda oldukça başarılı projelerde yer olacağını düşünüyoruz.

Zehra Kelleci Resmi İnstagram Hesabı

Resmi Instagram hesabından sık sık paylaşımda bulunan genç oyuncumuz Zehra Kelleci’nin instagram da 31 gönderisi ve yaklaşık olarak 2 bin takipçisi bulunmaktadır. Zehra Kelleci’nin resmi instagram hesabı: @zehrakelleci

Zehra Kelleci Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sektörün yeni yüzlerinden olan genç oyuncumuzun hayatında birinin olup olmadığı da merak ediliyor. Ancak 23 yaşının içinde olan genç oyuncumuz Zehra Kelleci evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz sektörde yeni olduğu için daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamış. Bundan dolayı da Zehra Kelleci’nin hayatında bilinen biri yoktur.

Yüz Yıllık Mucize Dizisi Seray – Zehra Kelleci Kıyafetleri

Sektörde yeni olan genç oyuncumuz Zehra Kelleci, yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan Zehra Kelleci, modayı da yakından takip etmektedir. Bizlerde bu sebeple önümüzdeki günlerde güzel oyuncumuz Zehra Kelleci’nin Yüz Yıllık Mucize dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve aksesuarlarını sizlerle paylaşacağız.

Yüz Yıllık Mucize dizisi Seray kimdir? Seray karakterini canlandıran Zehra Kelleci’yi yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.