Yüz Yıllık Mucize Dizisi Neyi Anlatıyor Hikayesi Özeti Konusu

Yüz Yıllık Mucize dizisi neyi anlatıyor, konusu özeti ve hikayesini sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Hilal Saral’ın oturduğu Yüz Yıllık Mucize dizisi önümüzdeki günlerde Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Yüz Yıllık Mucize dizisinin senaryosunu Nuran Evren Şit kaleme almaktadır. Dizinin konusuda merak ediliyor. Bizlerde bu konumuzda büyük ilgi görmesi beklenilen Yüz Yıllık Mucize dizisinde anlatılan hikayeyi ve dizinin özetini sizlerle paylaşacağız.

Yüz Yıllık Mucize Dizisi Neyi Anlatıyor?

Ali Tahir (Birkan Sokullu) 1983 yılında Selanik’te doğmuştur. Ali Tahir, Kuvayi Milliye’den bu yana hep 30 yaşında görünmektedir. Hayatı hakkında önemli bir karar vermek üzeredir. Artık her şey bitsin dediği anda Harika ile karşılaşmıştır. 130 yıldır, insanın ne için yaşadığı sorgulamaktadır. Ali Tahir, yıllardır ne için yaşadığını Harika ile tanışınca anlayacaktır. Harika’ya aşık olan ve yıllardır hissetmediği duyguları hisseden Ali Tahir’in hayatı hiç beklemediği bir şekilde değişecektir. Dizide de bu olanlar anlatılacaktır.

Yüz Yıllık Mucize Dizisi Neyi Anlatıyor Hikayesi Özeti Konusu

Yüz Yıllık Mucize Dizisinin Özeti ve Hikayesi

Senaryosunu Nuran Evren Şit kaleme almaktadır. Yüz Yıllık Mucize dizisinin başrolünde yer alan Birkan Sokullu, Kuvayi Milliye’den beri 30 yaşında kalan Ali Tahir karakterini canlandırmaktadır. Ebru Şahin ise Harika karakterine hayat vermektedir. Ali Tahir aslında 130 yaşındadır. Hayatıyla ilgili önemli bir karar almak üzereyken hiç beklemediği bir anda Harika ile karşılaşır. Bu karşılaşma sonrası Ali Tahir ve Harika’nın hayatında yeni bir sayfa açılacaktır. Yüz Yıllık Mucize Dizisi Oyuncu Kıyafetleri:

Yüz Yıllık Mucize Dizisinin Konusu

Star Tv’de yayınlanacak olan dizisinin adı önce Lavanta Konağı olarak belirlenmişti. Ancak daha sonra Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yıldönümü olması ve dizinin konusuyla da yakından ilgili olmasından dolayı dizinin yeni adı “Yüz Yıllık Mucize” olmuştur. Ali Tahir, Kuvayi Milliye’den beri 30 yaşında kalmıştır. Ali Tahir, hayatıyla ilgili önemli bir karar verdiğinde Harika’yla karşılacaktır. Dizide de, bu tanışma sonrası ikilinin hayatlarında ki değişiklik konu edinilecektir.

Yüz Yıllık Mucize dizisi neyi anlatıyor, özeti ve hikayesini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 5 Mart 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: