Yüz Yıllık Mucize Dizi Müzikleri Çalan Şarkılar ve Sözleri

19.03.2023
5.430

Yüz Yıllık Mucize dizi müzikleri, çalan şarkılar ve sözlerini sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını OGM Pictures’in üstlendiği Yüz Yıllık Mucize dizisi Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Yönetmenliğini Hilal Saral’ın üstlendiği Yüz Yıllık Mucize dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler dizide çalan şarkılarda merak etti. Bizlerde Yüz Yıllık Mucize dizisinde çalan şarkı ve müziklerin sözlerini sizlerle paylaşacağız.

Yüz Yıllık Mucize Dizisinde Çalan Müzikler

Yüz Yıllık Mucize Dizi Müzikleri Çalan ŞarkılarıSenaryosunu Nuran Evren Şit’in kaleme aldığı Yüz Yıllık Mucize dizisinin tanıtım fragmanında çalan müziğin adı: “Anthony Edwin Phillips & Andrew John Skeet’den Driven”dir. Sosyal medyada da büyük ilgi gören Yüz Yıllık Mucize dizisinin ilk bölüm fragmanında çalan müziğin adı da “Dmitriy Alexandrovich Mityukhin & Ros Stephen’den Amethyst”dır. Bizler, OGM Pictures imzalı Yüz Yıllık Mucize dizisinde başka bir müzik çaldığı zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Yüz Yıllık Mucize Dizisinde Çalan Şarkıların Sözleri

Başrollerini Ebru Şahin ve Birkan Sokullu’nun paylaştığı Yüz Yıllık Mucize dizisi Star TV’de yayınlanacaktır. Yönetmen koltuğunda Hilal Saral’ın oturduğu Yüz Yıllık Mucize dizisi nde hangi şarkıları çaldığı belli değildir. Bizler Yüz Yıllık Mucize dizisinde özellikle duygusal ve gerilim şarkılarının çalacağını düşünüyoruz. Harika ve Ali Tahir’in sahnelerinde ise aşk şarkıları çalacaktır. Bizler ilerleyen günlerde dizide çalan şarkıların sözlerini sayfamızdan paylaşacağız.

Yüz Yıllık Mucize Dizi Müzikleri

Çekimler İstanbul’da devam eden Yüz Yıllık Mucize dizisinin müziği henüz belli değildir. Dizinin tanıtım fragmanında Anthony Edwin Phillips & Andrew John Skeet’den Driven isimli yabancı müzik çalmıştır. İlk bölüm fragmanında çalan şarkının adı ise Dmitriy Alexandrovich Mityukhin & Ros Stephen’den Amethyst’dır. Önümüzdeki günlerde Yüz Yıllık Mucize’nin dizi müziği belli olacaktır. Bizlerde o zaman Yüz Yıllık Mucize’nin dizi müziğini sayfamıza ekleyeceğiz.

Yüz Yıllık Mucize dizi müzikleri, çalan şarkılar ve sözlerini sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Nurullah dedi ki:

    Ben seni çok seviyorum ♥️😘