Yüz Yıllık Mucize Dizisi Canan Kimdir? Burcu Cavrar

29.03.2023
17

Yüz Yıllık Mucize dizisi Canan kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Hilal Saral’ın oturduğu Yüz Yıllık Mucize dizisinin yapımcılığını OGM Pictures üstlenmiştir. Yüz Yıllık Mucize dizisinde Canan karakterine başarılı oyunumuz Burcu Cavrar hayat verecektir. Bizler de Yüz Yıllık Mucize dizisi Canan karakterini ve Canan karakterini canlandıran oyuncumuz Burcu Cavrar’ı yakından tanıtacağız.

Yüz Yıllık Mucize Dizisi Canan Karakteri Kimdir?

Star Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yüz Yıllık Mucize dizisi Canan karakteri diziye 4. bölümde dahil olmuştur. Diziye sonradan katılmasına rağmen ana karakterlerden biri olan Canan, oldukça gizemli bir karakterdir. Yüz Yıllık Mucize dizisine renk katacak karakterden biri olan Canan’ı oyuncumuz Burcu Cavrar canlandıracaktır. burcu cavrar yuzyillik mucize dizisinde

Yüz Yıllık Mucize Dizisi Canan Kimdir?

Diziye 4. bölümde katılan Canan karakterine oyuncumuz Burcu Cavrar hayat verecektir. İzleyiciler Canan karakterine hayat veren oyuncumuz Burcu Cavrar’ı da merak etti. Bizlerde Burcu Cavrar kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi Instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Burcu Cavrar Kimdir?

28 Mart 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen açan Burcu Cavrar, Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2010 yılında Kapalı Çarşı dizisi ile geçen oyuncumuz aynı yıl Güz Gülleri isimli projede de rol almıştır. Sesi güzel olan ve müzikle de yakında dinlen oyuncumuz Sökmen Talent menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Özellikle Aşkın Bedeli dizisiyle tanınan oyuncumuz kamera karşısına en son 2022 yılında Aşıklar Bayramı filmiyle geçmiştir. yuz yillik mucize dizisi canan kim

Burcu Cavrar Yer Aldığı Diziler

Yüz Yıllık Mucize (Canan, 2023)
Mahkum (Ceyda, 2021)
Ramo (Cavidan, 2019)
Siyah Beyaz Aşk (Hizmetli Hülya, 2017)
Poyraz Karayel (2015)
Aşkın Bedeli (Özge, 2014-2015)
Gönül İşleri (2014)
İnsan Aldandı (Beren, 2011)
Bir Kadın Tanıdım (Hülya, 2011)
Güz Gülleri (Gizem, 2010)
Kapalı Çarşı (2010)

Burcu Cavrar Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncumuz resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagram da 183 gönderisi ve yaklaşık 70 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Burcu Cavrar’ın resmi Instagram hesabı: @cavrarburcu

Burcu Cavrar Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri Burcu Cavrar’ın hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Ancak başarılı oyuncumuz Burcu Cavrar özel hayatını gözden uzak yaşamaktadır. Bundan dolayı da henüz evli olmayan oyuncumuz Burcu Cavrar’ın hayatında bilinen biri yoktur.

Yüz Yıllık Mucize Dizisi Canan – Burcu Cavrar Kıyafetleri

Güzelliğiyle de dikkat çeken isimler arasında yer alan oyuncumuz Burcu Cavrar, modayı yakından takip etmektedir. Bizlerde önümüzdeki günlerde tarzıyla büyük beğeni toplayan oyuncumuz Burcu Cavrar’ın Yüz Yıllık Mucize dizisinde giydiği tüm kıyafetleri, elbisele ve kombinlerini markalarıyla birlikte sizlerle paylaşacağız.

Yüz Yıllık Mucize dizisi Canan kimdir? Canan karakterini canlandıran oyuncumuz Burcu Cavrar’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..