Yusuf Çim 2020-2021 Yeni Sezon Dizisi Nedir, Hangi Dizide Kiminle Oynayacak?

23 Yorum 1.904 kez izlendi

Yusuf Çim 2020-2021 Yeni Sezon Dizisi Nedir, Hangi Dizide Kiminle Oynayacak? Yusuf Çim bir süredir ekranlarda yer almıyor. Bu yüzdende hayranları Yusuf Çim’in yeni dizisini merak ediyor. Yusuf Çim yeni sezonda ne yapacak bilgileri neler konumuzun devamında sizlerle.

Yusuf Çim 2020-2021 sezonunda hangi proje de yer alacak? Yusuf Çim bu zamana kadar hangi dizilerde yer aldı? Dizilerde hangi karakterleri nasıl canlandırdı? Yusuf Çim yeni sezonda bir dizi veya film ile anlaştı mı? Yeni dizi ya da film projesi bilgileri neler?

Yusuf Çim Kimdir?

Bu zamana kadar ekranlarda çokça gördüğümüz Yusuf Çim 1991 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Giresun’lu olan oyuncu üniversite de radyo ve televizyon bölümü okudu. Yusuf Çim ilk olarak modellik yaparak bu mesleğe başladı. 2009 yılında modellik yapmaya başladı. Yusuf Çim 2011 yılında bir modellik yarışmasına katıldı ve ikinci oldu. Bu modellik yarışmasından sonra adını duyurdu ve Avea ve Galatasaray reklamlarında oynadı. Yusuf Çim sonrasında Akademi 35.5 Sanat Evinde oyunculuk eğitimi almıştır. Yusuf Çim’in Fiziksel Özellikleri; kahverengi gözlü, Saç rengi siyah, kilosu 79 ve boyu 1.88 cm.

Yusuf Çim 2009 yılından sonra Media Markt, Eti, Avea, Blast, İpragaz, Castrol gibi birçok markanın reklam yüzü oldu reklamlarında oynadı. 2011 Best Model of Turkey yarışması öncesinde de bir çok defile de sahne aldı. Fashion Week, Günsel Ülkü, Forever Young gibi defileler ve Damat, Kiğili, Tween, Ralp, Lauren, Hatemoğlu, Polo, Mango, Marks&Spencer gibi markalar için defilelere çıkmıştır.

Yusuf Çim aynı zamanda şarkı söylüyor ve sesi ile de dizilerde kendini kanıtlıyor. Yusuf Çim 2013 yılında Olsun Bir Kere isimli şarkısını çıkardı. Bu şarkının 4 farklı versiyonu ile dinleyenlerinin karşısına çıktı.

Yusuf Çim’in ilk olarak Leo Medya Yapım şirketi ile anlaştı. Tayfun Güneyer’in senaryosunu yazdığı ve yönettiği 2014 ayında Show TV’de yayınlanan Ezra dizisinde Başkomiser Tek Tabanca Mustafa rolünde oynamıştır. Gold Yapım’ın 2015 Haziran ayında Star Tv’de yayınlanan ve  Demet Özdemir ile başrolü paylaştığı Çilek Kokusu dizisinde rol aldı. 2016 yılında Gold Yapım imzalı Hanım Köylü dizisinde Gülsim İlhan Ali ile başrolü paylaşmıştır.

Yusuf Çim’in rol aldığı dizi ve filmler şu şekildedir;

Ezra Dizisinde 2014 yılında Başkomiser Mustafa rolünde oynadı.
Piramit dizisinde 2015 yılında kendisini oynadı.
Çilek Kokusu dizisinde 2015 yılında Burak Mazharoğlu rolünü oynadı.
Hanım Köylü dizisinde 2016 yılında Ferit karakterini canlandırdı.
İçimdeki Fırtına dizisinde 2017 yılında Emre karakterini canlandırıyor.
Seven Ne Yapmaz dizisinde 2017 yılında Ozan rolünü oynadı.
Servet dizisinde 2018 yılında Can Yiğit rolünü oynadı.

2019 yılında Hababam Sınıfı Yeniden filminde rol aldı.

Yusuf Çim oldukça başarılı bir isim. Yusuf Çim bu zamana kadar sadece dizilerde rol almadı. Sunuculukta yaptı. Yusuf Çim 2015 yılında C Yapım’ın Show TV için yaptığı Piramit adlı yarışmasında sunuculuk yaptı. Evrim Akın ve Gökhan Yıkılkan’ın yarışmacı koçluğu yaptığı programın sunuculuğunu yaptı. 2016 Yılbaşı akşamı Show Tv de yayınlanan Sibel Can ile Yılbaşı Özel programının sunuculuğunu yaptı.

Yusuf Çim 2020-2021 Sezonu Hangi Dizi de Rol Alacak?

Yusuf Çim’i bu zamana kadar ekranda gördük izledik. Sempatik başarılı oyuncu 2019 sezonunda bir dizi de rol almadı. Bu sezon oyunculuğa ara veren Yusuf Çim 2020-2021 sezonunda yeni bir dizi de rol alacak mı? Yusuf Çim şimdilik yeni bir dizi ile anlaşmadı! Yusuf Çim yeni dizisi ile anlaşırsa kesinleşirse sizlere bu konumuzdan paylaşacağız. Yusuf Çim yeni sezon dizisi ile ilgili haberler geldiğinde konumuz güncellenecektir. Yusuf Çim’in yeni sezonda hangi dizi de rol almasını istersiniz? Yoruma yazabilirsiniz. 

Yusuf Çim 2020-2021 Yeni Sezon Dizisi hakkında yeni bir gelişme olduğunda sizlere yazacağız. Şimdilik bilgiler bu kadar.

Yorum yaz

23 Yorum

  1. demet özdemirle bir dizide yer alsın yorumlara bakarsak herkes öyle istiyo bu yorumu görürsünüz inşallah ve ikisi bir dizide oynar yusufu çok seviyorum

  2. Uzun soluklu bir proje olsun yeter zaten başarlı biri kısa sürede güzel bir yükseliş yakaladı ama biraz acele ediyor bence

  3. Çilek kokusunda Demet Özdemir’le çok yakışmıştı rolü de iyiydi. Ondan sonra dizileri tutmadı. Tekrar Demet Özdemir’le bir dizide oynasa eminim süper olur

  4. Avatar Fransadan Cari

    En guzel dizi cilek kokusu. Demet Ozdemirle cok yakisiyorlar.
    Insallah oyle bir dizi yine olur.

Etiketler