Yürek Çıkmazı Şermin Kimdir? Psikolog (Berna Üçkaleler)

25.01.2023
1.015

Yürek Çıkmazı Şermin kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Yürek Çıkmazı dizisinin yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli oturmaktadır. İzleyiciler Şermin karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Şermin karakterine oyuncumuz Berna Üçkaleler hayat verecektir. Yürek Çıkmazı Şermin kimdir? Şermin karakterini canlandıran oyuncumuz Berna Üçkaleler’i yakından tanıtacağız.

Yürek Çıkmazı Dizisi Şermin Karakteri Kimdir?

TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yürek Çıkmazı, Şermin diziye yeni katılmıştır. Diziye sonradan dahil olmasına rağmen önemli bir karakter olan Şermin, psikologdur. Ancak Şermin karakteri hakkında başka bir bilgi yoktur. Psikolog Şermin karakterini oyuncumuz Berna Üçkaleler canlandıracaktır.Yurek Cikmazi Psikolog Sermin Kimdir

Yürek Çıkmazı Dizisi Şermin Kimdir?

Diziye yeni dahil olan Şermin karakterine oyuncumuz Berna Üçkaleler hayat verecektir. İzleyiciler Şermin karakterini canlandıran oyunumuz Berna Üçkaleler’i de merak etti. Bizlerde bu nedenle bu nedenle araştırdık. Bundan dolayı da Berna Üçkaleler kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Evli mi, sevgilisi var mı? Resmi Instagram hesabı nedir? Sizlerle paylaşacağız.

Berna Üçkaleler Kimdir?

27 Mayıs 1987 İstanbul’da dünyaya gelen Berna Üçkaleler, Manisa Celal Bayar Ünivesitesi Spor Akademisi’nden mezun olmuştur. Daha sonra ise 3Mota Oyunculuk atölyesi ve Craft Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk eğitimleri almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2014 yılında Kardeş Payı dizisiyle geçen oyuncumuz özellikle Adını Sen Koy dizisiyle geçmiştir. Aktif olarak tiyatro oyunlarında sahne alan Berna Üçkaleler, en son Destan dizisinde yer almıştır.

Berna Üçkaleler Yer Aldığı Diziler

2023 Yürek Çıkmazı – Şermin
2021 Destan – Efil
2018 Kızım – Aylin
2018 Hıçkırık
2016 Adını Sen Koy – Leyla
2015 Hayat Mucizelere Gebe
2014 Kaçak Gelinler – Aydan
2014 Kardeş Payı

Berna Üçkaleler Resmi Instagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif olan Berna Üçkaleler resmi Instagram hesabından sık sık paylaşımda bulunmaktadır. Instagram da 291 gönderisi ve 76 binden fazla takipçisi bulunan oyuncumuz Berna Üçkaleler’in resmi Instagram hesabı: @berna_uckaleler

Berna Üçkaleler Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Berna Üçkaleler kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Şerif Arda ile birliktedir. İlişkilerini gözlerden uzak yaşayan ünlü çiftin 2 yaşında Leo isminde birde çocukları vardır.

Yürek Çıkmazı Şermin kimdir? Şermin karakterini canlandıran oyuncumuz Berna Üçkaleler’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında her şeyi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.