Yürek Çıkmazı Ne Zaman Final Yapacak Kaç Bölüm Olacak?

16.11.2022
1.864

Yürek Çıkmazı ne zaman final yapacak? Kaç bölüm sürecek? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Senaryosunu Ayla Hacıoğulları ve Vilmer Özçınar’ın kaleme aldığı Yürek Çıkmazı dizisi TRT 1’de yayınlanmaktadır. Yürek Çıkmazı dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler Yürek Çıkmazı dizisinin ne zaman final yapacağını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Yürek Çıkmazı ne zaman final yapacak? Kaç bölüm sürecek? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.  yurek cikmazi dizisi reytingleri ne kadar izlendi

Yürek Çıkmazı Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Yürek Çıkmazı dizisinin yönetmen koltuğunda Serdar Gözerekli oturmaktadır. Dizi 1 Kasım 2022 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Kısa sürede geniş izleyici kitlesi ulaşan dizi beklediği başarıyı elde etmiştir. Yürek Çıkmazı totalde aldığı 4.23 oranında ki reytingle, reyting sıralamasında 10. sıraya yerleşmiş ve Baba, Gecenin Ucunda gibi dizileri geride bırakmıştır. Bizler, Yürek Çıkmazı dizisinin uzun yıllar ekranlarda olacağını düşünüyoruz.

Yürek Çıkmazı Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Çekimleri Konya’da başlayan Yürek Çıkmazı dizisi kendini izleyiciye sevdirmeyi başarmıştır. Kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşan Yürek Çıkmazı dizisinin kaç bölüm süreceği henüz belli değildir. Dizi yeni başladığı için yapımcılar henüz final konuşmamıştır. Totalde 4.23 oranında reyting alarak 10. sıraya yerleşen Yürek Çıkmazı dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam ve Üç Kız Kardeş gibi başarılı dizilere rağmen izlenmiştir. Bizler dizinin kaç bölüm süreceği belli olunca sizlerle paylaşacağız.

Yürek Çıkmazı Dizisi Ne Zaman Bitecek?

Gold Film imzalı dizinin başrolünde İrem Helvacıoğlu, Alp Navruz ve Ayça Bingöl yer almaktadır. Reytingler ile beklediği başarıyı yakalayan dizi sosyal medyada da dikkatleri üzerine çekmiştir. Yürek Çıkmazı dizisinin sevenleri dizinin ne zaman biteceğini de merak etti. Biz nerede bu sebeple araştırdık. Ancak dizi şu an güzel bir başarıyla devam ettiği için ne zaman biteceği belli değildir. Yürek Çıkmazı dizisi bu sezonda devam edecek, önümüzdeki sezonlar için ise reytinglerinde bakılacaktır. yurek cikmazi izlendi mi

Yürek Çıkmazı Dizisi 2. Olacak Mı?

TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan dizi Salı akşamları yayınlanmaktadır. Yürek Çıkmazı dizisi aldığı reytinglerle Baba, Gecenin Ucunda gibi dizileri geride bırakmıştır. Salı gününün en çok izlenen on programını arasına girmeyi başaran Yürek Çıkmazı dizisi reytinglerinde düşüşe geçmezse eğer 2. sezonda da yine TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya devam edecektir. Kısacası, Yürek Çıkmazı dizisinin 2. sezon olup olmayacağı reytinglerine bağlıdır.

Yürek Çıkmazı ne zaman final yapacak? Kaç bölüm sürecek? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. AYGÜL dedi ki:

  Bende yürek çıkmazı dizisini ilgiyle izliyorum. Gerçekten çok başarılı bir yapım,salı günlerini fenomeni olmaya aday. Onun için bu dizi 2 ya da 3 sezob olabilir.

  1. Anonim dedi ki:

   Yok yok okadar uzun olmasin sonunu saçmaliyorlar kisa ve oz olsun

   1. Ali dedi ki:

    Yürek çıkmazı dizi sevmiyorum lütfen final yap dizi sevmiyorum

    1. Anonim dedi ki:

     İnsanın sağlığını bozar böyle diziler