Yürek Çıkmazı Feride (Cennetin Kızı) Dilara Aksüyek

Yürek Çıkmazı Feride karakterini yakından tanıtacağız. Senaryosunu Ayla Hacıoğlu ve Vilmer Özçınar’ın kaleme aldığı Yürek Çıkmazı dizisi Feride karakteri de merak edildi. Bizlerde karakteri yakından tanıtacağız ve Yürek Çıkmazı dizisi Feride karakteri kimdir? Dizide Feride karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Yürek Çıkmazı Dizisi Feride Karakteri Kimdir?

Cennet'in Çocukları Feride (Cennetin Kızı)Yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli’nin oturduğu Yürek Çıkmazı dizisinde yer alan Feride karakteri dizinin başrol oyuncusu Ayça Bingöl’ün canlandıracağı Cennet’in kızıdır. Yürek Çıkmazı dizisi kadrosunda ana karakterlerinden biri olan Feride karakterine ise Dilara Aksüyek hayat verecektir.

Yürek Çıkmazı Dizisi Cennetin kızı Feride Kimdir?

Feride Karakteri Kimdir? Feride, babası söz konusu olduğunda gözü hiçbir şeyi görmez. Yaşı kaç olursa olsun babasından hep bir aferin alma peşindedir. İstediği her şeye pençe geçirir ama birden tüm hayatı değişerek eski hayatından tek bir iz kalmaz! yurek cikmazi dizisi dilara aksuyek

Feride karakterine güzel oyuncumuz Dilara Aksüyek hayat verecektir. Bizlerde Dilara Aksüyek’i yakından tanıtacağız ve Dilara Aksüyek kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Dilara Aksüyek Kimdir?

Cennet'in Çocukları Feride (Cennetin Kızı) Dilara Aksüyek24 Temmuz 1987 yılında İzmir’de dünyaya gelen Dilara Aksüyek, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2012 yılında Evlerden Biri dizisiyle geçen ve dizide ki performansıyla beğeni toplayan oyuncumuz ertesi yıl Merhamet dizisinde de yer almıştır. Daha önce Mahrumlar, Kadim Dostum, Adı Mutluluk, Baş Belası, Arıza, Baş Belası, İstanbullu Gelin gibi projelerde de yer alan oyuncumuz en son Baba dizisiyle izleyici karşısına çıkmıştır.

Dilara Aksürek Yer Aldığı Diziler

2012 Evlerden Biri – Filiz
2013 Merhamet – Şadiye
2014 Kadim Dostum – Deniz
2015 Adı Mutluluk – Dolunay
2015 Muhteşem Yüzyıl: Kösem – Mahfiruze Sultan
2016 Mahrumlar – Tanem
2017 İstanbullu Gelin – İpek Boran
2020 Arıza – Füsun Keskin
2021 Baş Belası – Nazlı Tüzün
2022 Baba – Elif
2022 Yürek Çıkmazı – Feride

Dilara Aksürek Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden biri olan oyuncumuz Dilara Aksürek resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 151 gönderisi ve 540 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Dilara Aksürek’in resmi İnstagram hesabı: @dilaraaksuyek_

Dilara Aksürek Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sevilen oyuncu Dilara Aksürek’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Feride rolündeki Dilara Aksürek evli değildir. Güzel oyuncumuz daha önce kendisinden 8 yaş küçük olan meslektaşı Onur Bay ile birlikteydi. Ancak ünlü çift daha sonra bir küs bir barış giden ilişkilerini sonlandırmıştır. Bu nedenle Dilara Aksürek’in şimdilerde hayatında bilinen biri yoktur.

Yürek Çıkmazı Feride – Dilara Aksürek Kıyafetleri

Güzel oyuncumuz Dilara Aksürek kusursuz fiziğiyle gidiği her şeyin yakıştığı biridir. Popüler oyuncumuz Dilara Aksürek’in sevenleri tarafından giydiği kıyafetler de merak edilmekte. Bizlerde Yürek Çıkmazı dizisi başladığı zaman güzel oyuncumuz Dilara Aksürek’in dizide giydiği tüm kıyafetleri ile elbiselerini marka bilgisi vererek sizlerle paylaşacağız.

Yürek Çıkmazı Feride karakterini ve Feride karakterini canlandıran oyuncumuz Dilara Aksürek’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 13 Eylül 2022

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:

Yürek Çıkmazı Feride (Cennetin Kızı) Dilara Aksüyek (3 Yorum)