Yürek Çıkmazı Dizi Yorumları Nasıl Buldunuz?

Yürek Çıkmazı dizisini nasıl buldunuz? Dizi yorumları sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Yürek Çıkmazı dizisinin yönetmen koltuğunda Serdar Gözerekli oturmaktadır. Dizinin çekimleri Konya’da başlamış ve İstanbul’da devam etmektedir. Seyirciler Yürek Çıkmazı dizisi hakkında yapılan yorumları da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Bundan dolayı Yürek Çıkmazı dizisini nasıl buldunuz? Yürek Çıkmazı dizisi beğendiniz mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.  yurek cikmazi dizisi dizisi izleyici yorumlari

Yürek Çıkmazı Dizisini Nasıl Buldunuz?

Senaryosunu Ayla Hacıoğulları ve Vilmer Özçınar’ın kaleme aldığı Yürek Çıkmazı dizisi salı günleri yayınlanmaktadır. Sosyal medyada da ilgi göre dizi 1 Kasım 2022 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yürek Çıkmazı totalde 4,12 oranında reyting almıştır. Özellikle başrol oyuncuları sayesinde dikkat çeken Yürek Çıkmazı dizisi reyting sıralamasında 12. sıraya yerleşmiştir. Dizinin aldığı reytingler fena değildir ve Yürek Çıkmazı dizisin izleyicileri dizi hakkında olumlu yorumlar yapmaktadır.

Yürek Çıkmazı Dizisini Beğendiniz Mi?

TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yürek Çıkmazı dizisi salı günü yayınlanan Baba, Gecenin Ucunda gibi dizileri geride bırakmıştır. Ben Bu Cihana Sığmazam ve Üç Kız Kardeş dizilerinden dolayı zirveye yerleşemeyen Yürek Çıkmazı dizisi 4,12 oranında reyting almaktadır. Bu reytingler dizi için fena değildir. İzleyiciler tarafından büyük beğeni toplayan Yürek Çıkmazı dizisi oyuncu kadrosu ve konusuyla da dikkat çekmiştir.

Yürek Çıkmazı Dizisi İzlendi Mi?

Gold Film imzalı Yürek Çıkmazı dizisinin başrolünde İrem Helvacıoğlu, Alp Navruz ve Ayça Bingöl yer almaktadır. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Yürek Çıkmazı, Ben Bu Cihana Sığmazam ile Üç Kız Kardeş dizilerinden dolayı zirveye yerleşemese de Baba ve Gecenin Ucunda dizilerini reyting sıralamasında geride bırakmıştır. Yani, TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yürek Çıkmazı dizisi izlenmiştir. yurek cikmazi dizisi yorumlari bilgileri

Yürek Çıkmazı Dizisi İzleyici Yorumları

Serdar Gözerekli’nin yönetmenliğini üstlendiği Yürek Çıkmazı dizisinin çekimleri Konya’da başlamış ve İstanbul’da devam etmektedir. Dizi 1 Kasım tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Sizlerin yorumları da bizler için oldukça önemlidir. Sizlerde, Salı günleri yayınlanan Yürek Çıkmazı dizisini izliyorsanız eğer dizi hakkında ki olumlu, olumsuz tüm görüşlerinizi, Yürek Çıkmazı dizisinde neyi beğendiğinizi ya da beğenmediğinizi aşağıda ki yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yürek Çıkmazı dizisi beğendiniz mi? İzleyici yorumlarını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 18 Aralık 2022

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:

Yürek Çıkmazı Dizi Yorumları Nasıl Buldunuz? (1 Yorum)

  1. Ben begendi birsuru sacma diziden,sismis suratli,boya kupu kadindan olusan dizilerden daha guzel lutfen devam etsin