Yürek Çıkmazı Dizisi Varmı Yokmu Bitti mi Neden Yok Final mi?

Tv
22.11.2022
283

Yürek Çıkmazı Dizisi Varmı Yokmu Bitti mi Neden Yok Final mi Yapıyor? Salı günleri ekrana gelen yeni dizilerden biri olan Yürek Çıkmazı dizisi beklenen reytinglere bir türlü ulaşamadı. TRT salı günü ekrana getirdiği Yürek Çıkmazı dizisinden umduğunu bulamadı. Hemen akıllara Yürek Çıkmazı Dizisi bitecek mi erken final mi olacak sorusu geldi.

Yürek Çıkmazı Dizisi Bitti mi Neden Yok Final mi Yapıyor?

TRT de salı günleri ekrana gelen ancak ilk 10 da yer bulmaya zorlanan yeni dizi Yürek Çıkmazı daha önce ekrana gelen ve TRT de salı günleri yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinin reytinglerinden çok uzak görünüyor. Son hafta Yürek Çıkmazı dizisinin aldığı 4 oranındaki total reyting bakalım diziyi bir süre daha götürecek mi? İşte son hafta reytingleri: Yürek Çıkmazı dizisi bitiyor mu reytingleri nasıl

Yürek Çıkmazı dizisi varmı yokmu neden yok gibi sorular için henüz çok erken olmakla birlikte düşük reytingler devam ederse kısa süre sonra bu sorular sorulmaya başlayacak ve yeni başlamış olan TRT dizisi Yürek Çıkmazı final yapma veya erken finalle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Yürek Çıkmazı dizisi şimdilik devam ediyor ama üzerindeki kara bulutlar pek kalkacak gibi görünmüyor.. Şimdilik devam eden dizi ile ilgili haberleri takip etmeye ve herhangi bir gelişme olursa sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sizce Yürek Çıkmazı dizisi biter mi yoksa başka bir kanala transfer olur mu? Dizi ile ilgili yorum ve fikirlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Yürek Çıkmazı Dizisi Bitti mi Neden Yok Final mi Yapıyor?,
Yürek Çıkmazı Dizisi varmı yok mu Bitti mi,
Yürek Çıkmazı Dizisi Varmı Yokmu,
Yürek Çıkmazı neden yok bitti mi,
Yürek Çıkmazı Dizisi nezaman final yapacak gibi sorulara yanıt vermeye çalıştık. Sizler de yorumlarınızı aşağı yazın lütfen.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?