Yürek Çıkmazı Dizisi Seray Kimdir? Eylül Ersöz

29.09.2022
1.612

Yürek Çıkmazı Dizisi Seray karakterini yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli’nin oturduğu dizide karakterler de merak edildi. Bizlerde Gold Film imzalı yeni dizide Seray karakterini yakından tanıtacağız ve Yürek Çıkmazı dizisi Seray karakteri kimdir? Seray karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Yürek Çıkmazı Dizisi Seray Karakteri Kimdir?

Cennet’in Çocukları Dizisi Seray KimdirTRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Yürek Çıkmazı dizisinde yer alan Seray karakteri, dizinin başrolünde yer alan Birsen karakterinin kızıdır. Önemli bir karakter olan Seray’a ise Cannes Film Festivali’nde ödül alan genç oyuncumuz Eylül Ersöz hayat verecektir.

Yürek Çıkmazı Dizisi Seray Kimdir?

Yeni TRT dizisinde Birsen’in kızı Seray karakterine genç yıldız Eylül Ersöz hayat verecektir. Seray karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Eylül Ersöz de merak edildi. Bizlerde sektörde yeni olmasına rağmen kısa sürede tanınır hale gelen oyuncumuz Eylül Ersöz’ü yakından tanıtacağız.Cennet’in Çocukları Seray karakteri bilgileri

Eylül Ersöz

6 Eylül 2001 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Eylül Ersöz, aslen Orduludur. Adıgüzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Eylül Ersöz, daha sonra özel olarak tiyatro eğitimleri almaya başlamıştır. 2018 yılında Gülperi dizisiyle sektöre adım atan ve dizide Zeliha karakterini canlandıran oyuncumuz Cannes Film Festivali’nde de ödül almıştır. Genç oyuncumuz Eylül Ersöz kamera karşısına en son 2021 yılında Nehir karakterine hayat verdiği Ada Masalı dizisiyle geçmiştir.

Eylül Ersöz Yer Aldığı Diziler

2018 Gülberi – Zeliha
2021 Yetiş Zeynep
2021 Hekimoğlu – Aslı
2021 Ada Masalı – Nehir
2022 Yürek Çıkmazı – Seray

Eylül Ersöz Resmi İnstagram Hesabı

Eylül Ersöz Cennet’in Çocukları Dizisinde Seray rolündeSosyal medyayı oldukça aktif kullanan genç oyuncumuz Eylül Ersöz resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 83 gönderisi ve 134 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Eylül Ersöz’ün resmi İnstagram hesabı: @eylul.ersoz

Eylül Ersöz Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sektörde yeni olan oyuncumuz Eylül Ersöz’ün hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Henüz 20 yaşının içinde olan genç oyuncumuz Eylül Ersöz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşayan Eylül Ersöz’ün daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır ve bundan dolayı hayatında bilinen biri yoktur.

Yürek Çıkmazı Seray Eylül Ersöz Kıyafetleri

Güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken genç oyuncumuz Eylül Ersöz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde, trendleri yakından takip eden ve oldukça şık parçalar seçen oyuncumuz Eylül Ersöz’ün Yürek Çıkmazı dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini ve yaptığı kombinlerini markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Yürek Çıkmazı dizisi Seray karakterini canlandıran oyuncumuz Eylül Ersöz’ü yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?