Yolun Açık Olsun Filmi Oyuncu Kadrosu Konusu Vizyon Tarihi

01.06.2021
580

Haziran ayında çekimlerine başlanan Yolun Açık Olsun Filminin Oyuncuları Kadrosu Konusu Vizyon Tarihi ve merak edilen bilgilerini burada bulabilirsiniz. Lanistar Media ile Same film birlikte çekeceği Yolun Açık Olsun filminin belli olan ilk başrol oyuncuları Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş oldu. Bizde bu konumuzda Yolun Açık Olsun filminin tüm oyuncularına kadroda yer alan isimleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Yolun Açık Olsun filminin oyuncu kadrosu

Yolun Açık Olsun Filmi Oyuncu KadrosuGeçtiğimiz haftalarda dizisi final yapan Sefirin kızı dizisinin başrol oyuncusu Engin Akyürek ve Nisan ayında erken final yaparak ekrana veda eden Arıza dizisinin başrol oyuncusu Tolga Sarıtaş yeni bir film olan Yolun Açık Olsun da birlikte rol alacaklar. Yolun açık olsun filminin yönetmeni Mehmet Ada Öztekin olacak. Yolun açık olsun filminin oyuncu kadrosuna yeni oyuncular da katılmaya devam ediyor. Birçok önemli oyuncuya teklif gittiği ve kısa süre sonra kadronun kesin olarak şekilleneceği tahmin ediliyor.

Engin Akyürek

Son olarak Sefirin kızı dizisinde Sancar Efe karakterine hayat veren Engin Akyürek 1981 yılında Erzincan ilimizde doğmuştur. Ankara Üniversitesi dil tarih coğrafya fakültesi tarih bölümünü bitiren Engin Akyürek ilk olarak yabancı damat dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı. Engin Akyürek daha sonra Karayılan, Bir bulut olsam, Fatmagül’ün suçu ne, Kara para aşk, ölene kadar gibi dizilerde önemli roller oynadı. Son olarak 2019 yılından 2021 yılına kadar Sefirin kızı dizisinde Neslihan Atagül ve daha sonra Tuba Büyüküstün ile birlikte oynayan Engin Akyürek Yolun Açık Olsun filminin başrol oyuncusu oldu.Engin Akyürek Yolun Açık Olsun Filmi Oyuncularından

Tolga Sarıtaş

Son olarak Arıza dizisinde izlediğimiz Tolga Sarıtaş yolun açık olsun filminin erkek başrol oyuncusu oldu. 30 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul’da doğan Tolga Sarıtaş ilk olarak 2011 yılında sen de gitme isimli dizide rol aldı. Daha sonra arka sokaklar, öyle bir geçer zamanki, 20 dakika ve muhteşem yüzyıl gibi dizilerde oynayan Tolga Sarıtaş asıl önemli çıkışını güneşin kızları dizisindeki Ali Mertoğlu karakteri ile yaşadı. Daha sonra büyük sürgün Kafkasya ve hayatında önemli bir dönüm noktası olan ve üç sezon boyunca rol aldığı Söz dizisinde zirveyi yaşadı. Tolga Sarıtaş daha sonra Ferhat ile Şirin, yarım kalan aşklar ve arıza dizisinde rol aldı. Ali Rıza karakterine hayat verdiği arıza dizisinde Ayça Ayşin Turan ile birlikte rol alan Tolga Sarıtaş Yolun Açık Olsun filminde yine başrolde yer alacak.Tolga Sarıtaş Yolun Açık Olsun Filmi Oyuncu Kadrosunda

Yolun açık olsun filmi ne zaman vizyona girecek?

Yolun açık olsun filminin Netflix’te kesin olarak vizyon tarihi açıklanmamış olsa da dizinin hazırlıkları 2021 Haziran ayı boyunca devam edecek. Temmuz ayında filmin çekimlerine başlanacak ve ağustos ayı boyunca yolun açık olsun filminin çekimlerinin tamamlanması bekleniyor. Yolun açık olsun filminin vizyona gireceği tarih ise tahmini olarak 2021 yılının Aralık veya Kasım ayları diye tahmin ediliyor. Yolun açık olsun filminin Netflix’te kesin vizyona giriş tarihi belli olunca sizlere duyuracağız.

Yolun açık olsun Netflix’te yayınlanacak

İlk önce sinema filmi olarak düşünülen ancak daha sonra Netflix tarafından yayın hakları satın alınan yolun açık olsun filmi Tolga Sarıtaş ve Engin Akyürek gibi iki önemli oyuncuyu birleştirdi. Netflix’in oldukça ciddi bir bütçe ile hazırlayacağı yolun açık olsun filminin Netflix’te yayınlanması kesinleşti. Yayın tarihinin de daha erken bir vakitte olması ve 2021 yılının Eylül ya da ekim ayları gibi yolun açık olsun filminin yayınlanması bekleniyor. Yolun Açık Olsun filmi hakkında yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

 1. Bahar dedi ki:

  Dün karavanlarınızı gördüm,bize yakın çekildiğine çok sevindim

 2. kral ozi dedi ki:

  engin actor world mustafa bulut kerim ilgaz ömer demir daghan soysür sancar efe siradaki karakter kenan …

 3. Anonim dedi ki:

  Engin Akyürek ve Tolga sarıtaş birlikte muhteşem olacak👍👌

 4. Mine dedi ki:

  Benden mutlusu yok Tolga sarıtaş seni göreceğim için seni çok seviyorum💞

 5. Betül dedi ki:

  Tolga sarıtaş’ı çok özlemiştim çok mutlu oldum iyiki varsın Tolga