Yıldızlar Bana Uzak Samet (Yahya’nın oğlu) Baran Can Erarslan

02.11.2023
988

Yıldızlar Bana Uzak Samet kimdir? Yahya’nın oğlu Samet karakterini yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğuna Bahadır İnce’nin oturduğu Yıldızlar Bana Uzak dizisinin başrolünde Burcu Kıratlı, Furkan Andıç, Gürkan Uygun, İnanç Konukçu, Murat Daltaban, Goncagül Sunar ve Evrim Doğan yer almaktadır. Bizler bu içeriğimizde Yahya’nın oğlu Samet karakterini ve Samet’i canlandıran oyuncumuz Baran Can Erarslan’ı yakından tanıtacağız.

Yıldızlar Bana Uzak Samet Karakteri Kimdir?

ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Yıldızlar Bana Uzak dizisi Samet karakteri, usta oyuncumuz Gürkan Uygun’un hayat verdiği Yahya karakterinin oğludur. Bizler Samet karakteri hakkında daha detaylı bilgi ulaştığımız zaman konumuzu güncellemeye devam edeceğiz.

Yıldızlar Bana Uzak Samet (Yahya'nın oğlu) Baran Can Erarslan

Yıldızlar Bana Uzak Samet Kimdir?

Yahya’nın oğlu Samet karakterine genç oyuncumuz Baran Can Erarslan hayat verecektir. Oyuncumuz Baran Can Erarslan’ı yakından tanıtacağız. Baran Can Erarslan kimdir? Daha önce hangi dizi ve film projelerinde rol almıştır? Kamera karşısında en son ne zaman geçmiştir? Evli mi, kiminle sevgili? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Baran Can Erarslan Kimdir?

18 Haziran 1990 yılında İzmir’de dünyaya gelen Baran Can Erarslan, Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. İyi derecede İngilizce bilen Baran Can Eraslan aynı zamanda Eskrim sporuyla da yakından ilgilenmektedir. Kamera karşısına ilk defa 2014 yılında Ahmet karakterini canlandırdığı Yılanların Öcü dizisiyle geçen oyuncumuz dizi bittikten hemen sonra Hayat Şarkısı’nda rol almıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Baran Can Erarslan, en son Tetikçinin Oğlu dizisinide rol almıştır.

Baran Can Erarslan’ın Yer Aldığı Dizi ve Filmler

Yıldızlar Bana Uzak (Samet, TV Dizisi 2023)
Tetikçinin Oğlu (Yunus, TV Dizisi 2023)
Yeni Şafak Solarken (Sinema Filmi 2023)
Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi (TV Dizisi 2022)
Kumbara (Sinema Filmi 2020)
Dengi Dengine (TV Dizisi 2019)
Günlerin Ardından (Kısa Film 2019)
Gülizar (Fuat, TV Dizisi 2018)
Hayat Şarkısı (Arda, TV Dizisi 2016-2017)
Yılanların Öcü (Ahmet, TV Dizisi 2014-2015)

Baran Can Erarslan Instagram Kullanıcı Adı

Yıldızlar Bana Uzak dizisiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Baran Can Erarslan, sosyal medyayı aktif kullanmaktadır. Instagram’da 13 gönderisi ve yaklaşık olarak 7 bin takipçisi bulunan genç oyuncumuz Baran Can Erarslan’ın Instagram kullanıcı adı: @barancaneeaslan’dır.

Baran Can Erarslan Evli Mi, Kiminle Sevgili?

Genç oyuncumuz Baran Can Erarslan’ın sevgilisi de merak edilmiştir. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Oyuncumuz Baran Can Erarslan evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi almıştır. Dolayısıyla da oyuncumuz Baran Can Erarslan’ın hayatında bilinen biri yoktur.

Baran Can Erarslan Kıyafetleri (Yıldızlar Bana Uzak Samet)

Başarılı oyuncumuz Baran Can Erarslan, yakışıklılığıyla da dikkat çekmiştir. Yakışıklı oyuncumuz Baran Can Erarslan tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oyuncumuzun sevenleri onun kıyafetlerini de merak etmiştir. Bizlerde Baran Can Erarslan’ın günlük hayatında ve özellikle Yıldızlar Bana Uzak dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek sayfamıza ekleyeceğiz.

Yıldızlar Bana Uzak Samet kimdir? Samet karakterini canlandıran oyuncumuz Baran Can Erarslan’ı yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinize yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.