Yıldızlar Bana Uzak Nerede Çekiliyor Hangi İl İlçe Köy?

10.11.2023
1.345

Yıldızlar Bana Uzak nerede çekiliyor? Hangi il, ilçe ve köy çekilmektedir? Sorularını sizler için cevaplayacağız. Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Yıldızlar Bana Uzak dizisinin başrolünde Burcu Kıratlı, Furkan Andıç, Gürkan Uygun, İnanç Konukçu, Murat Daltaban, Goncagül Sunar ve Evrim Doğan yer almaktadır. İzleyiciler dizinin nerede çekildiğini de merak etmiştir. Bizler de bu içeriğimizde Yıldızlar Bana Uzak dizinin nerede, hangi il, ilçe ve köy de çekildiğini açıklayacağız.

Yıldızlar Bana Uzak Nerede Çekiliyor?

Yıldızlar Bana Uzak dizisi çekimleri NeredeYönetmen koltuğuna Bahadır İnce oturmaktadır. Yıldızlar Bana Uzak dizisinin nerede çekildiği de merak edilen konular arasındadır. Yıldızlar Bana Uzak dizisinin çekimleri önümüzdeki günlerde İstanbul’da başlayacaktır. İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması gibi sebeplerden ötürü çekimler için burası tercih edilmiştir. Kısacası, Yıldızlar Bana Uzak dizisinin çekimleri diğer bir çok dizide olduğu gibi İstanbul’da yapılacaktır. Yıldızlar Bana Uzak Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu:

Yıldızlar Bana Uzak Hangi İl, İlçe ve Köyde Çekiliyor?

03 Medya ve Ortaks Yapım tarafından hazırlanan Yıldızlar Bana Uzak dizisinin hangi ilde çekileceği belli olmuştur. Yıldızlar Bana Uzak dizisi İstanbul’da çekilecektir. Fakat dizinin fragmanı henüz yayınlanmadığı için çekimlerinde bir çok farklı ilçenin kullanılacağı bilinen Yıldızlar Bana Uzak dizisinde anlatılan ana hikayenin İstanbul’un hangi ilçesi ve köyünde geçtiği bilinmemektedir. Bizler, Yıldızlar Bana Uzak’ın fragmanı yayınlanınca çekimlerde özellikle tercih edilen ilçe ve köyleri sizlerle paylaşacağız.

Yıldızlar Bana Uzak Dizisinin Çekim Mekanları Nerede?

Yıldızlar Bana Uzak dizisi nerede hangi mekanlarda çekildiYıldızlar Bana Uzak dizisi için daha önce çalışmalara başlanmıştı. Ancak daha sonra rafa kaldırılmıştır. Yeni sezonda kesin olarak yayınlanacağı bilinen Yıldızlar Bana Uzak dizisi İstanbul ilinde çekilecektir. Çekimlerde İstanbul’un bir çok farklı semti kullanılacaktır. Bundan dolayı da çekimler İstanbul’un bir çok farklı mekanında gerçekleşecektir. Yıldızlar Bana Uzak dizisinin çekim mekanları özellikle Beykoz, Beşiktaş, Galata gibi semtlerde yer almaktadır.

Yıldızlar Bana Uzak Dizisi Çekim Yerleri

Bahadır İnce yönetmenliğinde çekilen Yıldızlar Bana Uzak dizisi, oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması, İstanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliği gibi sebeplerden dolayı burada çekilecektir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi fragman izle yayınlanmadığı için çekim yerleri detaylı olarak bilinmemektedir. Özellikle Beykoz, Beşiktaş, Galata gibi yerlerde çekilecek olan Yıldızlar Bana Uzak dizisinin fragmanı yayınlanınca bizlerde çekim yerlerini detaylı şekilde sayfamıza ekleyeceğiz.

Yıldızlar Bana Uzak dizisi nerede çekiliyor? Hangi il, ilçe ve köy çekilmektedir? Sorularını sizler için cevapladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. (Not: önümüzdeki günlerde konumuzu güncellemeye devam edeceğiz)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..