Yıldızlar Bana Uzak Dizisi Karaca Kimdir? Burcu Kıratlı

29.11.2022
773

Yıldızlar Bana Uzak dizisi Karaca kimdir? Sizlerle paylaşacağız. O3 Medya imzalı Yıldızlar Bana Uzak dizisinin senaryosunu Ali Aydın kaleme alacaktır. Dizinin cast çalışmaları devam etmektedir. İzleyiciler Yıldızlar Bana Uzak dizisi Karaca karakterini de merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Karaca karakterine güzel oyuncumuz Burcu Kıratlı hayat verecektir. Yıldızlar Bana Uzak dizisi Karaca kimdir? Karaca karakterini canlandıran oyuncumuz Burcu Kıratlı’yı yakından tanıtacağız.

Yıldızlar Bana Uzak Dizisi Karaca Karakteri Kimdir?

Kara Orman Dizisi Karaca KimdirFox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Yıldızlar Bana Uzak dizisinde, kazayla işlenen bir cinayetin ardından yaşanan trajik olaylar anlatılacaktır. Karaca’nın hayatı da bu gizemli cinayetin ardından alt üst olacaktır. Dizinin ana karakterlerinden biri olan Karaca’yı ise oyuncumuz Burcu Kıratlı canlandıracaktır. Yıldızlar Bana Uzak Dizisi oyuncu kadrosu ve konusu:

Yıldızlar Bana Uzak Dizisi Karaca Kimdir?

Dizinin ana karakterlerinden biri olan Karaca karakterini Burcu Kıratlı canlandıracaktır. İzleyiciler güzel oyuncumuz Burcu Kıratlı’yı da merak etti. Bizlerde bu nedenle oyuncumuzu araştırdık. Burcu Kıratlı kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Burcu Kıratlı Kara Orman Dizisinde Karaca rolünde

Burcu Kıratlı

23 Temmuz 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Burcu Kıratlı, Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünden lisans derecesi ile mezun olmuştur. Burcu Kıratlı, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Actor Studio eğitimi almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2010 yılında Elde Var Hayat dizisiyle geçen oyuncumuz dizi bittikten hemen sonra Su ve Ateş filminde yer almıştır. Daha önce bir çok ödüle layık görülen oyuncumuz özellikle Aşk ve Mavi dizisiyle tanınmıştır.

Burcu Kıratlı Yer Aldığı Diziler

2010-2012 Elde Var Hayat – Yağmur
2014-2016 Diriliş Ertuğrul – Gökçe Hatun
2016-2018 Aşk Ve Mavi – Mavi
2023- Yıldızlar Bana Uzak – Karaca

Burcu Kıratlı Resmi İnstagram Hesabı

Kara Orman Karaca karakteriSosyal medyayı aktif kullanan oyuncumuz Burcu Kıratlı İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 375 gönderisi ve 5,6 milyon takipçisi bulunan Burcu Kıratlı’nın resmi İnstagram hesabı: @burcukiratli23

Burcu Kıratlı Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Güzel oyuncumuz Burcu Kıratlı, 2018 yılında şarkıcı Sinan Akçıl ile dünya evine girmişti. Ancak ünlü çiftin evliliği kısa sürmüş ve ertesi yıl boşanmıştır. Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı çifti 2021 yılında tekrar evlenmiş ancak çift yine anlaşamamış ve 2022 yılında yollarını ayırmıştır. Burcu Kıratlı’nın şimdilerde ise hayatında bilinen biri yoktur.

Yıldızlar Bana Uzak Dizisi Karaca – Burcu Kıratlı Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken Burcu Kıratlı modayı yakından takip etmektedir. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz oldukça tarz parçalar seçmektedir. Bizlerde bu nedenle Burcu Kıratlı’nın Yıldızlar Bana Uzak dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve kombinlerini markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Yıldızlar Bana Uzak dizisi Karaca kimdir? Karaca karakterini canlandıran oyuncumuz Burcu Kıratlı’yı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.