Yıldızlar Bana Uzak Dizisi Doğa Kimdir? Elifcan Ongurlar

22.10.2023
22

Yıldızlar Bana Uzak dizisi Doğa kimdir? Yakından tanıtacağız. Çocukluklarından biri birbirlerine aşık olan Güneş ve Rüzgar’ın aile sırları ve karanlık ilişkilerle sınanan hikayesinin anlatılacağı Yıldızlar Bana Uzak dizisi Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Yıldızlar Bana Uzak Doğa karakterini ise oyuncumuz Elifcan Ongurlar canlandıracaktır. Bizlerde Yıldızlar Bana Uzak dizisi Doğa karakteri ile Doğa’yı canlandıran oyuncumuz Elifcan Ongurlar’ı yakından tanıtacağız.

Yıldızlar Bana Uzak Dizisi Doğa Karakteri Kimdir?

Yönetmen koltuğunda Bahadır İnce’nin oturduğu Yıldızlar Bana Uzak dizisi Doğa karakteri, dizinin başrolünde yer alan oyuncumuz Furkan Andıç’ın hayat verdiği Rüzgar karakterinin kız kardeşidir. Önemli karakterler arasında yer alan Doğa hakkında daha detaylı bilgi ulaştıkça konumuzu güncellemeye devam edeceğiz.Yıldızlar Bana Uzak Dizisi Doğa kimdir Elifcan Ongurlar

Yıldızlar Bana Uzak Dizisi Doğa Kimdir?

Rüzgar’ın kardeşi Doğa karakterine başarılı oyuncumuz Elifcan Ongurlar hayat verecektir. Bizlerde Elifcan Ongurlar’ı yakından tanıtacağız ve Elifcan Ongurlar kimdir? Daha önce hangi projelerde rol almıştır? Sosyal medya hesapları nedir? Kamera karşısında en son ne zaman geçmiştir? Evli mi, sevgilisi kim? Gibi sorulara en iyi şekilde cevap vermeye çalışacağız.

Elifcan Ongurlar Kimdir?

7 Haziran 1993 yılında İzmir’de dünyaya gelen Elifcan Ongurlar, Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. 2012 yılında Ayşe karakterini canlandırdığı Ateşin Düştüğü Yer filmi ile oyunculuğa adım atmıştır. Kısa sürede yapımcıların dikkatini çekmeyi başaran oyuncumuz ilk dizisi Aşk ve Ceza’da başrol olarak yer almıştır. Özellikle Kiralık Aşk dizisinde hayat verdiği Fikret Gallo karakteriyle tanınan güzel oyuncumuz kamera karşısına en son Kuzgun: Dipsiz Karanlık dizisiyle geçmiştir.

Elifcan Ongurlar Rol Aldığı Dizi ve Filmler

Yıldızlar Bana Uzak (2023) (Doğa)
Kuzgun: Dipsiz Karanlık (2023) (Canan)
Kadınlara Mahsus (2023)
Leyla ile Mecnun (2021)
Sevgili Geçmiş (2019) (Çilem Akan)
Kızlarım İçin (2017-2018) (Sumru Yılmaz)
Kiralık Aşk (2016) (Fikret Gallo)
Medcezir (2015) (Nihan)
Kara Ekmek (2015) (Mine)
Kayıp Şehir (2012-2013) (Seher)
Uçurum (2012) (Eda)
Ateşin Düştüğü Yer (2012) (Film) (Ayşe)
Aşk ve Ceza (2010-2011) (Defne)

Elifcan Ongurlar Resmi İnstagram Hesabı

Resmi Instagram hesabından özel hayatı ve rol aldığı projeler hakkında sık sık paylaşımda bulunan güzel oyuncumuz Elifcan Ongurlar’ın Instagram’da 216 gönderisi ve 217 bin de takipçisi bulunmaktadır. Sosyal medyayı aktif kullanan Elifcan Ongurlar’ın Instagram kullanıcı adı: @elifcanongurlar’dır.

Elifcan Ongurlar Resmi Twitter Hesabı

Bu sezon Yıldızlar Bana Uzak dizisiyle ekranlara göreceğimiz oyuncumuz Elifcan Ongurlar, Twitter’ı o kadar da aktif kullanılmaktadır. Ancak yine de oyuncumuzun sevenleri onun Twitter hesabını da merak etmiştir. 2012 yılının mayıs ayında Twitter kullanmaya başlayan Elifcan Ongurlar’ın resmi Twitter hesabı: @ongurlarelifcan.

Elifcan Ongurlar Evli Mi, Sevgilisi Kim?

Güzel oyuncumuz Elifcan Ongurlar hakkında en çok merak edilen konulardan biri sevgilisi olmuştur. Elifcan Ongurlar, bekardır. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih etmektedir. Oyuncumuz uzun yıllardır yapımcı ve kas direktörü olan Mehmet Ertansel ile birliktedir. Mehmet Ertansel, 29 Eylül 2023 tarihinde oyuncumuz Elifcan Ongurlar’a evlilik teklif etmiş ve evet cevabını almıştır. Ancak çiftin ne zaman dünyaevine gireceği henüz belli değildir.

Elifcan Ongurlar’ın Kıyafet ve Elbiseleri

Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan Elifcan Ongurlar, güzelliğiyle hem yapımcıların hem de izleyicileri dikkatini çekmektedir. Modaya uygun giyinen oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Önümüzdeki günlerde güzel oyuncumuz Elifcan Ongurlar’ın Yıldızlar Bana Uzak dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini marka ve fiyat belirterek sayfamıza ekleyeceğiz.

Yıldızlar Bana Uzak dizisi Doğa kimdir? Doğa karakterini canlandıran oyuncumuz Elifcan Ongurlar’ı yakından tanıttık. Sizlerde Elifcan Ongurlar ve Yıldızlar Bana Uzak dizisinde ki rolü Doğa hakkında merak ettiklerinizi, konumuz hakkında ki düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..