Yıldız De Bana Yarışması Neden Yok Yayından Kaldırıldı?

26.04.2023
1.020

Yıldız De Bana Yarışması Neden Yok? Kanal D ekranlarında kısa süre önce yayınlanmaya başlayan yarışma Yıldız De Bana’dan kötü haber geldi. Yarışmanın ekran macerası kısa sürdü. Yıldız De Bana yarışması neden bitti, yayınlanmıyor? Bu soruların cevaplarını sizlerle paylaşıyoruz.

Yıldız De Bana Yarışması Neden Yok?

Kanal D de ekrana gelen ve canlı olarak yayınlanan Yıldız De Bana yarışması konusu ile dikkatleri çekmişti. Oyuncu seçimleri yapan yarışma da kadın ve erkek yarışmacılar skeçlerle performanslarını sergiliyorlardı. Jüriden aldıkları puanlara göre yarışmadan elenip ya da birinci olacaklardı.yıldız de bana yarışması neden yok

Ancak programda istenen şeyler olmadı. Çünkü reytingleri çok düşük seyreden Yıldız De Bana yarışması yayından kaldırıldı. Yıldız De Bana yarışması jüri koltuğunda Hülya Avşar, Zafer Algöz, Büşra Pekin oturuyordu. Sunuculuğu Tansel Öngel üstlenirken oyuncu koçluğunu Hamdi Alkan yapıyordu. Birbirinden ünlü ve başarılı isimleri barındıran Yıldız De Bana yarışması 3. bölümünden itibaren kaldırıldı.

Yıldız De Bana Neden Yayından Kaldırıldı?

Hamdi Alkan’ın oyuncu koçluğu yaptığı Yıldız De Bana yarışmasında Hülya Avşar, Büşra Pekin ve Zafer Algöz jüri koltuğunda oturuyordu. Alanında başarılı isimlerin yer aldığı yarışmanın ömrü kısa sürdü. Önceden Türkiye’nin Yıldızları yarışması. vardı. Engin Akyürek ve Beren Saat birinci olmuştu. Şuan en popüler oyuncular arasındalar. Yıldız De Bana yarışmasının da böyle olmasını istiyordu kanal ve yapım şirketi. İstendiği gibi olmadı.  yıldız de bana yarışması neden bitti yok

Yıldız De Bana yarışması reytingleri  çok düşük seyretti. Kanal ve yapım böyle ünlü isimlerin yer aldığı programın reytingleri az olunca daha fazla uzatmama kararı aldı. Yıldız De Bana yarışması izlenmedi. Seyirci tarafından sevilmedi. Bu yüzden de yayından kaldırıldı. Yıldız De Bana yarışmasını izliyor muydunuz? Böyle ünlü isimlerin yer aldığı programın erken bitmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

YORUMLAR

  1. Sümeyye dedi ki:

    Evet izliyorduk

  2. Vatan sercan dedi ki:

    ARKA Sokaklara benzemedi onun için bitti