Yetimhane Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı

23.02.2020
886

Fox tv yeni sezon için yeni bir dizi ile yoluna devam edecek. Dizinin adı ise Yetimhane Dizisi. 2020-2021 yıllarında yepyeni bir dizi ile yoluna devam edecek olan Beren Gökyıldız hangi dizide başrolü oynayacak diye merak ediliyordu. Sonunda oyuncunun yeni dizisi belli oldu ve Fatih Aksoy’un yeni sezonda hazırlayacağı yetimhane dizisinde rol alacağı kesinleşti. Yetimhane dizinin oyuncu kadrosunda kimler var hangi oyuncular yer alıyor burada sizlere detaylı bir şekilde yazmaya ve oyuncular hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Beren Gökyıldız yeni sezon dizisi yetimhaneYetimhane Dizisi Oyuncu Kadrosu

Geçtiğimiz sezon Kızım dizisinde başrolde oynayan Beren Gökyıldız oldukça başarılı bir performans sergilemiş ve yeni dizilere göz kırpmıştı. 2020 yılında ise Mucize Doktor dizisinde Betüş karakterini canlandırarak kısa süreli konuk oyuncu olarak diziye dahil olmuş ve bu sezonun en çok izlenen dizisinde kendisini göstermişti.

Mucize Doktor dizisindeki oyunculuğu sonrasında Yeni bir dizide oynayıp oynamayacağı merak konusu olan Beren Gökyıldız’ın yetimhane dizisinde oynayacağı ve daha önce kadın dizisinde göstermiş olduğu başarılı performanstan sonra yine bir dram dizisi olacak olan yetimhane dizisinde de başrolde oynayacağına şimdiden söyleyelim. Yetimhane dizisinde başka hangi oyuncular yer alacak erkek ve kadın başrol oyuncuları belli oldukça sayfamıza yazmaya devam edeceğiz.

Yetimhane Dizisi Oyuncuları kimlerYetimhane dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri

Fatih Aksoy’un yeni sezonda hazırlayacağı dizilerden birisi Yetimhane oldu. Geçtiğimiz sezon Fox TV ekranlarında yayınlanmak üzere Baraj ve Öğretmen gibi dizileri hazırlayan Fatih Aksoy 2020-2021 yeni sezonda ekrana getireceği yeni dizisi Yetimhane için oyuncu seçmelerine başladı bile. Yetimhane dizisinde adı kesinleşen ilk oyuncu Beren Gökyıldız oldu. Yetimhane dizisine yeni katılan ve adı kesinleşen oyuncuları sırasıyla buraya yazacağız.

Beren Gökyıldız Yetimhane DizisindeBeren Gökyıldız

29 Eylül 2009 tarihinde Ankara’da doğmuş olan Beren Gökyıldız ilköğretim eğitimine devam ediyor. Daha bebek denecek yaşlarda oyunculuğa adım atan Beren Gökyıldız ilk olarak 4 yaşındayken Kocamın Ailesi adlı dizide rol almıştır. Daha sonra Güldüy Güldüy programında, Fox tv de yayınlanan Anne dizisinde ve Bizim hikaye dizilerinde oynayan Beren Gökyıldız 2018 Mayıs ayında vizyona giren Bal Kaymak filminde Bade rolünü canlandırmış ve oldukça başarılı bir karakteri çok iyi bir rol yeteneği ile oynamıştır.

Geçtiğimiz sezon TV8 ekranlarında yayınlanan kızım dizisinde Buğra Gülsoy ve Leyla Lydia Tuğutlu ile başrolleri paylaşan Beren Gökyıldız Öykü karakteri ile oldukça başarılı bir performans sergilemiş, herkesin sevdiği bir çocuk oyuncu haline gelmiştir. Bu sezon Mucize Doktor dizisine konuk olan ve Betüş karakteri ile yine herkesin sevip saydığı bir oyuncu haline gelen Beren Gökyıldız 2020-2021 sezonunda da Fatih Aksoy’un çekeceği Yetimhane dizisinde oynayacak.

Beren Gökyıldız 2020-2021 yeni dizisiYetimhane dizisine yeni katılacak oyuncular hakkında burada bilgilendirme yapmaya ve yeni oyuncuları sizlere duyurmaya devam edeceğiz. Daha önce Kırgın Çiçekler tarzında bir dizi izlediyseniz büyük ihtimalle Yetimhane dizisini de çok seveceksiniz. Benzer bir formatta yayınlanacak olan yetimhane dizisinin oldukça dramatik sahneleri izleyenleri ağlatacak gibi görünüyor.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

  1. Anonim dedi ki:

    Bu kız neden bir türlü büyümüyo aq

  2. Anonim dedi ki:

    İnşallah erkan meriç başrol oyuncusu olur çok da güzel olur