Yeter Ali Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri Kanalı Konusu

2021 yılında Fox TV ekranlarında yayınlanacak dizilerden birisi daha belli oldu. Hayri Aslan’ın patronu olduğu limon film savaşçı dizisini de Fox TV için hazırlarken 2021 yılı içinde yepyeni bir dizi ile yine Fox ekranlarında yer alacak. FOX TV’de 2021 yılında yayınlanacak ilk dizinin adı da Yeter Ali oldu. Bizde bu sayfada sizler için Yeter Ali isimli dizinin oyuncu kadrosunu dizide kimlerin yer alacağına baş rollerini yapımcısını yayınlanacağı kanalı ve ne zaman başlayacağı gibi önemli bilgileri sizler için yazarak detaylı bilgiler vermek istiyoruz.

Yeter Ali dizisi oyuncuları kimlerYeter Ali dizisi ne zaman başlayacak hangi kanalda yayınlanacak?

Hayri Aslan’ın patronu olduğu Limon Film FOX için Yeter Ali adlı diziyi 2021 yılı için hazırlıyor. Özgürcan Çevik’in başrolünü oynadığı yeter ali isimli diziyi Bülent İşbilen ile Serap Danış yönetecek. Dizinin çekimleri 2020 yılının Eylül ayı sonunda Ayvalık’ta başlayacak. Şimdi kısaca yeter Ali isimli dizi ile ilgili oyuncu bilgilerini ve başrol oyuncularını sizlerle paylaşmak ve yeter Ali dizisinin FOX TV’de Ocak ayının sonunda başlayacak olan çekimlerinin ne zaman biteceğini ve yeter Ali dizisinin tanıtım fragmanı ne zaman çıkacak ne zaman yayınlanmaya başlayacak gibi bilgileri detaylıca sizlere sunmaya çalışalım.

Yeter Ali dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri

Yeter Ali isimli yeni Fox TV dizisinde kimler oynayacak hangi karakterler yer alacak başrol oyuncularını yan oyuncuları ve dizide figüran olarak oynayan oyuncular bile sizlere detaylı bir şekilde yazmak istiyoruz. Yeter Ali dizisinin oyuncu kadrosunu belli oldukça aşağıya yazmaya devam edeceğiz ve sizlere detaylı bilgiler sunacağız. Fox TV ekranlarında 2021 yılında yayınlanacak olan yeter Ali dizisinin oyuncuları şu şekilde belli olmaya başladı.

Yeter Ali dizisinin oyuncu kadrosuÖzgürcan Çevik

Özgürcan Çevik 24 Ekim 1983 tarihinde Ankara ilimizde doğmuş olan ünlü dizi oyuncusudur. Bilkent üniversitesi radyo TV sinema ve tiyatro oyunculuk bölümünü bitiren Özgürcan Çevik Ankara sanat tiyatrosunda bir süre görev yaptıktan sonra çeşitli oyunlarda rol almış ve birçok tiyatroda sahneye çıkmış bir oyuncudur. Özgürcan Çevik oyunculuk kariyerine 2008 yılında Bizim evin halleri dizisi ile başlamış 2013 ve 2015 yıllarında vizyona giren Şevkat Yerimdar isimli sinema filminde kendisini göstermiş ve oldukça başarılı olarak daha sonra dizisini de çekerek FOX TV’de ekrana gelmiş başarılı bir oyuncudur.

Özgürcan Çevik Şevkat Yerimdar dizisinde canlandırmış olduğu Şevkat karakteri ile hem masum hem de maço bir erkeği canlandıran ve çok sevilen oyuncu uzun süre reyting rekorları kırmayı başaran dizi daha sonra yayından kaldırılmış Özgürcan Çevik daha sonra Kanal d ekranlarında yayınlanan ikizler Memocan isimli dizide çilingir Osman karakterini canlandırmıştır. Özgürcan Çevik 1.88 boyunda 80 kilo ağırlığında ve akrep burcu yakışıklı karizmatik bekar bir oyuncudur. Bir süredir herhangi bir dizide yer almayan ve kendisine gelen teklifleri değerlendiren Özgürcan Çevik yeter Ali isimli yeni dizisinde yine baş rolde olacak ve sevenleri ile buluşmuş olacak.

Yeter Ali dizisinin oyuncu kadrosuna yeni dahil olacak oyuncuları ve sonradan gelecek tüm oyuncuları bu sayfada sizlere yazmaya devam edeceğiz. Özgürcan Çevik daha önce Şevkat Yerimdar dizisinde oldukça iyi bir iş çıkarmış ve dizideki diğer başrol oyuncuları ile uyum içerisinde çalışmıştı. Yeter Ali isimli dizide de oldukça başarılı bir performans göstermesi beklenen ve 2021 yılında ekrana gelecek ve Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan yeter Ali dizisi hakkında bilgiler geldikçe sizlere yazmaya devam edeceğiz ve sizlerden de yeter Ali isimli dizi ile ilgili yorum ve görüşleri aşağı yazmanızı isteyeceğiz. Yeni >>  2021 yılında başlayacak olan diziler

Yeter Ali dizisi oyuncuları konusu kanalıYeter Ali dizisi Nerede Çekiliyor?

Yeter Ali isimli dizinin 2020 yılının sonlarında oyuncu kadrosunun tamamlanması ve dizinin deneme çekimlerine başlaması bekleniyor. Yeter Ali isimli dizi nerede çekiliyor yeter Ali dizisinin çekim yerleri neresi gibi soruları merak edenlere şimdiden cevap verelim. Yeter Ali dizisi Ayvalık ilçemizde çekimleri ne başlayacak oldukça sakin ve güzel bir ilçe olan hem de turizm bakımından oldukça önemli bir yer tutan Ayvalık ilçesindeki çekimler daha sonra İstanbul’da devam edecek.

Uzun bir aradan sonra yeniden bir dizide başrol oynayacak olan Özgürcan Çevik hakkında neler düşünüyorsunuz, yeter Ali isimli dizide başrolde oynayacak olan Özgürcan Çevik sizce kiminle başrol oynamalı ve yeter Ali dizisinin oyuncu kadrosunda kimler görmek istersiniz lütfen aşağıya yorum olarak yazınız. Yeter Ali dizisinin tanıtım fragmanı çıkar çıkmaz bu sayfada sizlere yazmaya çalışacağız.

Özgürcan Çevik Yeter Ali dizisindeÖzgürcan Çevik’in başrol oynayacağı Yeter Ali Dizisinin konusu nedir?

Yeter Ali dizisinin konusu hikayesi Fox tv de paylaşılınca sizlere burada yazacağız. Yeter Ali dizisinin tanıtım fragmanı videosu yayınlanınca buraya ekleyeceğiz.

Yorum yaz

25 Yorum

 1. Avatar Ahmet Talha

  şevkat yerimdar dizisindeki kardo olsun yeter yani ; selami,niko,miço,üzeyir,kazım ismail,cuma,tezene,sanem,gizem,bozkır bey,gülperi de geri dönsün kısacası bütün şevkat yerimdar sülalesi olsun yani

 2. Partneri başak parlak olsun ayrıca şevkat yerindar birçok oyuncu gelsin bir an önce yayınlasın lütfen

 3. BAŞAK PARLAK VE ÖZGÜRCAN ÇEVİK İKİLİSİ TAM BİR AŞK OYUNCULARI VE BİRBİRİLERİNE DİZİLERDEÇOK YAKIŞIYORLAR KEŞKE GERÇEK HAYATTA DA SEVGİLİ OLSALAR. BAŞAK PARLAK OLSUN ŞEVKAT YERİMDAR DİZİSİNDEN DE OYUNCU ALABİLİRLER. İNŞALLAH ALIRLAR

 4. Bencede başak parlak olsun lütfen çok iyi ikili çok yakisiyorlar bence ikisi izlenir dizide başarılı olur

 5. temmuz ayında paylaşılmış dizi 2020 ocak ayının sonunda denmiş dalga mı geçiliyor yoksa 2021 mi denmek istenmiş

 6. Avatar İzzettin mızrak

  Ben ve başrolde başak parlak ta olsun çünkü millet o ikiliyi çok seviyor eğer o ikisi başrol olsa bir çok kişi izler ve beğenilir

 7. Azerbaycan Halki istiyor Başak Parlak olsun lütfen onlar çok iyi beceriyor Lütfen🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 8. Lütfen oyunculuk okumuş mezunlarımızı seçin hep aynı oyuncuları her dizide görmekten gına geldi artık halkımıza çünkü iş bekliyen bir sürü oyuncularımız var onları seçin okumuş yetenekli olsun yapımcılarımız ve yönetmenlerimiz hep takipçisi çok olanları seçiyorlar oysaki yazık okumuş yeteneklileri harcıyorsunuz

Etiketler