Yeşilçam Dizisi Mine Kimdir? Dizileri Sevgilisi (Selin Şekerci)

Bu konumuzda sizlere Yeşilçam Dizisi Mine Kimdir? Dizileri Sevgilisi instagramı gibi bilgileri ileteceğiz. 2021 yeni sezonda Blutv de başlayacak olan Yeşilçam dizisinin başrol oyuncularından Mine karakterindeki Selin Şekerci’yi ve hayat verdiği Mine karakterini yakından tanıtacağız.Yeşilçam dizisi Mine kimdir

Yeni sezonunun iddialı dizilerinden biri olan Yeşilçam dizisinin yönetmenliğini başarılı yönetmen Çağan Irmak üstlenmektedir. 1960’lı yılları konu edinen dizi 2021 yılında izleyicilerle buluşmayı planlıyor. Dizi, tanıtım fragmanı bile yayınlanmadan oldukça ses getirmiştir. Birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı dizide başrolü Çağatay Ulusoy,Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci paylaşmaktadır. Dizinin diğer oyuncuları da belli olmuştur. Dizide en çok merak edilen isimlerden biri de Selin Şekerci olmuştur. Bizde sizler için güzel oyuncumuzu ve hayat verdiği karakteri yakından tanıtacağız.

Yeşilçam Dizisi Mine karakteri kimdir?

Mine, bir şarkıcıdır ve Mine’yi sık sık şarkı söylerken göreceğiz. Bir mekanda şarkıcılık yapan Mine’nin oraya gelen Semih’le tanışacağı ve hikayenin o şekilde devam edileceği tahmin edilmektedir.

Yeşilçam Dizisi Mine Kimdir?

Merakla beklenen dizide Mine karakterine güzel oyuncu Selin Şekerci hayat verecektir. Dizide Mine karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da oldukça merak ediliyor. Bizde sizler için güzel oyuncu Selin Şekerci’yi daha yakından tanıttık ve Selin Şekerci kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Evli mi, sevgilisi var mı? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık.Selin Şekerci Yeşilçam dizisinde Mine rolünde

Selin Şekerci Kimdir?

1 Haziran 1989 yılında İzmir de dünyaya gelen oyuncumuz ilkokul, ortaokul ve liseyi İzmir de okumuştur. İzmir Devlet Tiyatrosu ve özel tiyatrolarda oynamıştır. Sanatçının dizi ve reklam hayatı İstanbul a gelmesi başlamıştır. Kamera karşısına ilk defa 2007 yılında Kavak Yelleri dizisi ile geçen oyuncu dizide Feyza karakterine hayat vermiştir. Yeteneği ve güzelliğiyle yapımcıların dikkatini çeken oyuncu Kavak Yelleri dizisinden sonra yer aldığı ilk proje olan Melekler Korusun dizisinde başrolü oynamıştır. Başarılı oyuncu Melekler Korusun, Leyla İle Mecnun, İzmir Çetesi, Siyah Beyaz Aşk gibi dizilerde de rol almıştır. Güzel oyuncu kamera karşısına en son Çatı Katı Aşk dizisi ile geçen oyuncumuz diziye 14. bölümde dahil olmuştur ve dizide Şirin karakterine hayat vermiştir.

Selin Şekerci rol aldığı diziler

2020 – Çatı Katı Aşk (Şirin)
2018 – 2019 – Kızım (Asu)
2017 – Siyah Beyaz Aşk
2017 – Çoban Yıldızı (Zühre)
2015 – 2016 – Acı Aşk (Sude)
2014 – 2015 – Kaçak Gelinler (Şebnem)
2012 – 2013 – Benim İçin Üzülme (Irmak)
2011 – İzmir Çetesi (Mira)
2011 – 2012 – Leyla ile Mecnun (Şekerpare)
2009 – 2010 – Melekler Korusun (Özgür)
2007 – 2010 – Kavak Yelleri (Feyza)

Selin Şekerci resmi instagram hesabı

Herkes tarafından ilgi ve merakla takip edilen Güzel oyuncu sosyal medyada oldukça aktif görünmektedir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuz instagram da 2 milyon takipçisi ve 429 gönderisi vardır.Genç oyuncumuzun resmi Instagram hesabı:@selinsekerci Yesilcam dizisi Mine Selin sekerci

Selin Şekerci evli mi? Sevgilisi var mı?

Güzel oyuncumuz henüz evli değildir. Ancak bir dönem kendi gibi oyuncu olan Caner Cindoruk ile birlikte olan oyuncu, 2019 yılının Eylül aylarında Caner Cindoruk ile yollarını ayırmıştır. Şimdiler de yönetmen Murat Can Oğuz ile birliktedir. İkili ilişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyor.

Yeşilçam dizisi Mine kıyafetleri elbiseleri Selin Şekerci

Yeşilçam dizisi Mine rolünün kıyafetleri bu sayfada olacak. Yetenekli oyuncu Selin Şekerci sadece başarısı ile değil güzelliğiyle de dikkat çekmeyi başaran isimlerin arasındadır. Kusursuz fiziğiyle giydiği herşeyin yakıştığı biri olan Selin Şekerci, tarzıyla da oldukça konuşuluyor. Oldukça güzel parçalar seçen oyuncumuzun giydiği elbiseler, kullandığı takılar, çantalar, aksesuarlar da sevenleri tarafından oldukça merak ediliyor. Tarzıyla sürekli gündemde olan güzel oyuncumuzun oldukça fazla hayran kitlesi vardır ve bu hayranları güzel oyuncunun giydiği kıyafetleri merak edip araştırıyor. Bizde sizler için ilerleyen günlerde oyuncumuzun giydiği kıyafetleri marka ve fiyat belirterek sayfanızdan paylaşacağız.

Yeşilçam dizisinde Mine rolü kimBu konumuzda Yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olan Yeşilçam dizisinin başrolünde yer alan güzel oyuncu Selin Şekerci’yi ve hayat verdiği Mine karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri bize yorum kısmından iletebilirsiniz. Yeşilçam dizisi Oyuncu kadrosu konumuza da göz atabilirsiniz.

Etiketler