Yeşil Vadinin Kızı Nerede Çekiliyor, Ev Konak Neresi?

21.06.2023
2.403

Yeşil Vadinin Kızı nerede çekiliyor? Ev ve konak neresi? Sorularını sizler için cevaplayacağız. Yeşil Vadinin Kızı, Anne With An E dizisinden uyarlanmıştır. Dizinin senaryosunu Özge Aras ve Serhat Yiğit kaleme almaktadır. Yeşil Vadinin Kızı dizisinin yönetmen koltuğunda ise Murat Şenöy ve Çağıl Nurhak Aydoğdu oturmaktadır. Bizler bu içeriğimizde Yeşil Vadinin Kızı dizisinin nerede çekildiğini, ev ve konağın yerini sizlerle paylaşacağız.

Yeşil Vadinin Kızı Nerede Çekiliyor?

Yeşil vadinin kızı dizisi nerede hangi evde çekiliyorShow TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Yeşil Vadinin Kızı dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. Seyirciler dizinin nerede çekildiğini de merak etti. Yeşil Vadinin Kızı dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde İstanbul’da başlamıştır. Oyuncuların ve çalışanlarının İstanbul merkezli olması, İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması gibi sebeplerden dolayı Yeşil Vadinin Kızı dizisinin çekimlerinde bura tercih edilmiştir.

Yeşil Vadinin Kızı Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Murat Şenöy ve Çağıl Nurhak yönetmenliğinde çekilen Yeşil Vadinin Kızı dizisinin yapımcılığını Yeşil Yapım üstlenmiştir. Dizinin çekimleri geçtiğimiz günlerde İstanbul’da başlamıştır. Çekimlerde İstanbul’un bir çok yeri tercih edilecektir. Ancak Yeşil Vadinin Kızı dizisinde anlatılan ana hikaye Polenezköy ve Şile’de geçmektedir. Yani, büyük ilgi görmesini beklediğimiz Yeşil Vadinin Kızı dizisinin çekimleri özellikle Polenezköy ve Şile’de yapılmaktadır.Dizioyuncu.com yeşil vadinin kızı nerede çekiliyor

Yeşil Vadinin Kızı Ev Konak Neresi?

Anne With An E dizisinden uyarlanan Yeşil Vadinin Kızı’nda bulunan ev ile konağın yeri de merak edilmiştir. Fakat dizinin tanıtım fragmanı yayınlanmadığı için ev ile konağın yeri net olarak belli değildir. Ancak dizinin çekimlerinde özellikle Şile ve Polenezköy tercih edilmiştir. Bundan dolayı da bizler Yeşil Vadinin Kızı dizisinde bulunan ev ile konağın Polenezköy yada Şile’de yer aldığını düşünmekteyiz. Fakat yine de Yeşil Vadinin Kızı dizisindeki ev ile konağın yeri net olarak belli olunca sayfamıza ekleyeceğiz. yeşil vadinin kızı nerede çekildi adresi

Yeşil Vadinin Kızı Çekim Yerleri ve Mekanları

Senaryosunu Özge Aras ve Serhat Yiğit yazmaktadırlar. Yeşil Vadinin Kızı dizisi İstanbul’un kültürel ve doğal zenginlikleri, İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması gibi sebeplerden dolayı burada yapılmaktadır. Yeşil Vadinin Kızı dizisinin çekimlerinde İstanbul’un bir çok farklı mekanı kullanılacaktır. Ancak dizinin çekimlerinde kullanılan yer ve mekanların çoğu Şile ile Polenezköy’dedir. Yani, Yeşil Vadinin Kızı dizisinin çekim yerleri Polenezköy ve Şile’de yer almaktadır.

Yeşil Vadinin Kızı nerede çekiliyor? Ev ve konak neresi? Sorularını sizler için cevapladık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk sen yaz..