Yeşil Vadi’nin Kızı Neden Bitti Final Yaptı, Yeniden Başlar mı?

13.10.2023
103

Yeşil Vadi’nin Kızı neden bitti, final yaptı? Yeniden başlar mı? Sorularını sizler için cevaplayacağız. Hafta içi her gün Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yeşil Vadi’nin Kızı dizisinin başrolünde Beren Özyıldız, Sezin Bozacı, Onur Dikmen, Özgür Özberk, Hande Arısoy, Ece Gürer yer almaktadır. İzleyiciler dizinin neden bittiğini ve geri başlayıp başlamayacağını da merak etmiştir. Bizlerde bu içeriğimizde Yeşil Vadi’nin Kızı dizisinin neden bittiğini ve erken final sebeplerini sizlerle paylaşacağız.

Yeşil Vadi’nin Kızı Neden Bitti?

Yapımcılığını Hacıyatmaz ve Yeşil Yapım’ın üstlendiği Yeşil Vadi’nin Kızı dizisi, başlamadan önce büyük ilgi görmüştü. Ancak dizi yayınlandıktan sonra istediği ilgiyi görememiştir. Günden güne reytinglerinde düşüş yaşamıştır. “Anne with an E” isimli yabancı diziden uyarlanan Yeşil Vadi’nin Kızı dizisinin sevenleri de, dizinin neden bittiğini merak etmiştir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Yeşil Vadi’nin Kızı, istediği oranda reyting alamamıştır. Bu nedenle de bitmiştir. Yeşil Vadi’nin Kızı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu:

Yeşil Vadi’nin Kızı Neden Erken Final Yaptı?

Çekimleri İstanbul’da devam eden Yeşil Vadi’nin Kızı dizisinin senaryosunu Özge Aras ve Serhat Yiğit kaleme almaktadır. Günlük dizi Yeşil Vadi’nin Kızı dizisi erkan final yapacaktır. Dizinin erken final yapma sebebi de merak edilmiştir. Bizlerde merak eden izleyiciler için araştırdık. Murat Şenöy ve Çağıl Nurhak Aydoğdu yönetmenliğinde çekilen Yeşil Vadi’nin Kızı dizinin gelirleri, giderleri karşılamaya yetmemektedir. Dolayısıyla Yeşil Vadi’nin Kızı dizisinin yapımcıları erkan final kararı almıştır.Yeşil Vadi'nin Kızı Neden Bitti Final Yaptı

Yeşil Vadi’nin Kızı Yeniden Başlar Mı?

İzlenme rekorları kıran Anne With an E isimli yabancı diziden uyarlanan Yeşil Vadi’nin Kızı, ülkemizde istediği ilgiyi görmemiştir. Yukarıda da söylediğimiz gibi bu sebeple de erkan final yapacaktır. Ancak dizinin azda olsa bir kitlesi vardır. Bu kitle Yeşil Vadi’nin Kızı dizisinin yeniden başlayıp başlamayacağını da merak etmiştir. Bu konu hakkında net bir bilgi bulunamasa da bizler, düşük reyting sebebiyle final yapan Yeşil Vadi’nin Kızı dizisinin yeniden başlamayacağını tahmin ediyoruz.

Yeşil Vadi’nin Kızı Ne Zaman, Kaçıncı Bölümde Final Yapacak?

Show Tv’nin günlük dizisi Yeşil Vadi’nin Kızı, kendini izleyiciye sevdiremediği için final yapacaktır. Tekrar akranlara gelmemesi beklenen Yeşil Vadi’nin Kızı dizisinin ne zaman final yapacağı da araştırmaktadır. Hacıyatmaz ve Yeşil Yapım imzalı Yeşil Vadi’nin Kızı dizisi 73. Bölümde final yapacaktır. Yönetmen koltuğunda Murat Şenöy ve Çağıl Nurhak Aydoğdu’nun oturduğu Yeşil Vadi’nin Kızı dizisi Çarşamba günü saat 10:00’da yayınlanan 73. Bölümüyle ekranlara veda edecektir.

Yeşil Vadi’nin Kızı neden bitti, final yaptı? Yeniden başlar mı? Sorularını sizler için cevapladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Vefa dedi ki:

    yeşil vadinin kızı dizisinin yeni sezon bölümleri çekiliyor mu

  2. Gönül Baykal dedi ki:

    Dizinin devam etmesini istiyoruz