Yeşil Vadinin Kızı Dizi Kıyafetleri Kombinleri

29.06.2023
31

Yeşil Vadinin Kızı dizi kıyafetleri ve kombinlerini sizlerle paylaşacağız. Anne of Green Gables kitabından uyarlanan Yeşil Vadi’nin Kızı dizisinin ilk bölümü 3 Temmuz Pazartesi 16.15’te ekranlarda olacaktır. Yeşil Vadinin Kızı dizisinin yönetmen koltuğunda Murat Şenöy ve Çağıl Nurhak Aydoğdu oturmaktadır. Dizi Inter Medya ve Yeşil Yapım imzalıdır. Seyirciler dizinin oyuncularının giydiği kıyafet ve kombinleri de merak etti. Bizlerde Yeşil Vadinin Kızı dizisinin oyuncu kıyafetlerini, elbise ve kombinlerini markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Yeşil Vadinin Kızı Dizi Kıyafetleri Kombinleri

Yeşil Vadinin Kızı Dizi KıyafetleriSenaryosunu Özge Aras ve Serhat Yiğit yazmaktadır. Yeşil Vadinin Kızı dizisi 3 Temmuz 2023 tarihinde yayın hayatına başlayacaktır. Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Yeşil Vadinin Kızı dizisinin başrolünde yetenekli oyuncumuz Beren Gökyıldız yer almaktadır. Bizler bu içeriğimizde Yeşil Vadinin Kızı dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetleri, elbiseleri, kombinleri ve takılarını markalarıyla birlikte sizlerle paylaşacağız. Yeşil Vadinin Kızı Nerede Çekiliyor, Ev Konak Neresi?

Yeşil Vadinin Kızı Melissa (Beren Gökyıldız) Kıyafetleri

Beren Gökyıldız, bugüne kadar birçok başarılı proje de karşımıza çıkmıştır. Çocuk oyuncumuz, Yeşil Vadinin Kızı dizisinin başrolünde yer almaktadır. Oyuncumuzun giydiği kıyafetler özellikle ebeveynler tarafından merak edilmektedir. Bizlerde ilerleyen günlerde Beren Gökyıldız’ın Yeşil Vadinin Kızı dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı şekilde sayfamızdan paylaşacağız.Yeşil Vadinin Kızı Dizisi Elbiseleri Kombinleri

Yeşil Vadinin Kızı Öykü (Ece Gürer) Kıyafetleri

Güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Ece Gürer, trendleri yakından takip etmektedir. Sektörde yeni olan oyuncumuz dizide Öykü karakterini canlandıracaktır. Ece Gürer modaya uygun giymektedir. Bizlerde güzel oyuncumuz Ece Gürer’in Yeşil Vadinin Kızı dizisinde tercih ettiği tüm kıyafetlerini, yaptığı kombinimi ve kullandığı aksesuarlarını markaları ile birlikte sayfamıza ekleyeceğiz. yeşil vadinin kızı dizisi kıyafetleri

Yeşil Vadinin Kızı Büşra (Sezi Sürer) Kıyafetleri

Sektörün yeni yüzlerinden alan oyuncumuz Sezü Sürer, yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de büyük beğeni toplamaktadır. Genç oyuncumuz kısa sürede yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Sezi Sürer oldukça şık kombinler yapmaktadır. Bizlerde modayla yakından ilgilenen oyuncumuz Sezi Sürer’in Yeşil Vadinin Kızı dizisinde giydiği kıyafetlerini ve kombinlerini sizlerle paylaşacağız. yeşil vadinin kızı dizisi oyuncu kıyafet resimleri

Yeşil Vadinin Kızı Yeşim Öğretmen (Ezgi Ulusoy) Kıyafetleri

Yeşil Vadinin Kızı Dizi Kıyafetleri Kombin markalarıKusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan Ezgi Ulusoy, sektörde yenidir. Sektörde yeni olmasına rağmen özellikle güzelliği sayesinde dikkat çekmeyi başarmıştır. Genç oyuncumuz oldukça şık parçalar seçmektedir. Bu içeriğimizde Yeşil Vadinin Kızı dizisinde Yeşim Öğretmen karakterini canlandıran oyuncumuz Ezgi Ulusoy’un giydiği kıyafet ve kombinlerini sayfamızdan paylaşacağız.

Yeşil Vadinin Kızı dizi kıyafetleri ve kombinlerini sizlerle paylaştık. Sizlerde Yeşil Vadinin Kızı dizisinin oyuncularının merak ettiğiniz kıyafetlerini yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

  1. Masal dedi ki:

    beren in deniz iremin alaranin hayrariniyim