Yer Eksi İki Filmi Oyuncuları Konusu Vizyon Tarihi Nerede Çekiliyor

11.05.2022
24

Yer Eksi İki filmi oyuncularını, konusunu, vizyon tarihi ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız. Orgino Medya – Mustafa Cihat Durmuş ile TRT ortaklığında çekilecek olan Yer Eksi İki filminin senaryosunu Hakan Evrensel kaleme alacaktır. Yönetmen koltuğunda Ozan Uzunoğlu’nun oturacağı Yer Eksi İki filminin oyuncuları, konusu, vizyon tarihini ve çekim yerleri de merak edildi. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve Yer Eksi İki filmi oyuncularını, konusunu, vizyon tarihi ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız.

Yer Eksi İki Filmi Oyuncuları Kadrosu

Yer Eksi İki filmi oyuncuları kadrosuYer Eksi İki filminin başrolü için Murat Yıldırım ile anlaşma sağlanmıştır. Murat Yıldırım’ın Tayfun Yüzbaşı karakterine hayat vereceği Yer Eksi İki filmi için oyuncumuz Simay Barlas’a da teklif gitmiştir. Bizler, kadrosunda Şahin Kendirci’nin de yer alacağı Yer Eksi İki filmi ile anlaşma sağlayan oyuncumuz olduğu zaman bunu sizlerle paylaşacağız.
Murat Yıldırım – Tayfun Yüzbaşı
Simay Barlas
Şahin Kendirci

Murat Yıldırım – Tayfun Yüzbaşı

Yer Eksi İki filminin başrolünde yer alan Murat Yıldırım, 13 Nisan 1979 yılında Konya’da dünyaya gelmiştir. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden mezun olan Murat Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Oyuncuları’na katılmıştır. Kamera karşısında ilk defa 1999 yılında Ayrılsakta Beraberiz isimli dizi ile geçen oyuncumuz kariyerinde ki ilk çıkışı Fırtına dizisiyle yakalamıştır. Aynı zamanda sunuculuk yapan Murat Yıldırım şimdilerde Aziz dizisinde başrolü oynamaktadır.Yer Eksi İki filmi Murat Yıldırım Tayfun Yüzbaşı rolünde

Simay Barlas

Yer Eksi İki filminde başrolü oynaması beklenen oyuncumuz Simay Barlas, 5 Kasım 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. stanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümünden mezun olan Simay Barlas kamera karşısına ilk defa 2013 yılında yayınlanan Paramparça isimli dizi ile geçmiştir. Özellikle Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde hayat verdiği Gözde karakteri ile tanınır hale gelen oyuncumuz daha önce, Zalim İstanbul, Adı Efsane, Bir Annenin Günaha, Dijital Esaret gibi başarılı projelerde de yer almıştır.Simay Barlas Yer Eksi İki filmi oyuncu kadrosunda

Şahin Kendirci

14 Şubat 2002 yılında Adana’da dünyaya gelen oyuncumuz Şahin Kendirci, küçük yaşta katıldığı Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında ki performansıyla dikkatleri üzerine çekmiştir. 2014 yılında O Ses Çocuklar’a katılan ve birinci olan Şahin Kendirci, kamera karşısına ilk defa Bana Masal Anlatma filmiyle geçen ve filmde tamirci çırağını canlandırmıştır. 2018 yılında vizyona giren ve izlenme rekorları kıran Müslüm filminin başrolünde yer alan Şahin Kendirci, Yer Eksi İki filmiyle anlaşma sağlamıştır.Yer Eksi İki filmi oyuncuları Şahin kendirci

Yer Eksi İki Filminin Konusu Nedir?

Aziz dizisinde birlikte başrolü oynayan Murat Yıldırım ile Simay Barlas’ın aralarında ki uyumdan dolayı Yer Eksi İki filminde de başrolü oynamaları beklenmektedir. Yer Eksi İki filminin konusu da merak edildi. Ancak Yer Eksi İki filminin konusu henüz belli değildir. Bizler, Yer Eksi İki filminin konusu belli olduğu zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Yer Eksi İki Filmi Çekim Yerleri

Orgino Medya – Mustafa Cihat Durmuş ile TRT ortaklığında çekilecek olan Yer Eksi İki filminin çekimleri haziran ayında başlayacaktır. Bundan dolayı filmin çekim yerleri bilinmemektedir. Bizler, Yer Eksi İki filminin tanıtım fragmanı yayınlandığı zaman çekim yerlerini sayfamızdan paylaşacağız.

Yer Eksi İki Filmi Vizyon Tarihi

Yönetmen koltuğunda Ozan Uzunoğlu’nun oturacağı Yer Eksi İki filminin vizyon tarihi de merak edildi. Bizde sizler için araştırdık ancak filmin vizyon tarihini belli değildir. Hazırlıkları tüm hızıyla devam eden Yer Eksi İki filminin çekimleri haziran ayında başlayacaktır. Bizler bundan dolayı Yer Eksi İki filminin 2023 yılının ilk aylarında vizyona gireceğini tahmin ediyoruz.

Yer Eksi İki filminin oyuncularını, konusunu, vizyon tarihi ve çekim yerlerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Erkan dedi ki:

    Yer eksi iki Niğde’de çekiliyor