Yeni Hayat Gökçe Kimdir? (İpek Filiz Yazıcı)

Bu konumuzda Yeni Hayat dizisi Gökçe Kimdir? Gökçe karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı nedir? dizideki rol özellikleri nelerdir? kaç yaşındadır? hangi okuldan mezundur? daha önce yer aldığı diziler nelerdir? sosyal medya hesabı ve sevgilisi var mı? gizi merak edilen sorularınıza hep birlikte yanıt bulacağız. Yeni Hayat dizisi Gökçe karakteri hakkında merak edilen her şeyi sizlerle bu sayfada paylaşacağız.

Yeni Hayat Dizisi OyunculariYeni Hayat Dizisi Gökçe Kimdir?

Bu akşam Kanla D ekranlarında seyirci ile buluşacak olan Yeni Hayat dizisinde önemli karakterlerden bir tanesi de Gökçe karakteridir. Timur’un ilk evliliğinden olan genç, güzel ve aynı zamanda şımarık bir genç kızdır. Özel bir üniversitede okumaktadır. Canının istediği her şeyi sonunu düşünmeden yapan bir karaktere sahiptir.  İlerleyen bölümlerde Adem’e aşık olacaktır.Yeni Hayat Gökçe Kimdir gerçek adı

Yeni Hayat dizisi Gökçe karakterini oynayan oyuncu İpek Filiz Yazıcı kimdir? sorusuna cevap verelim. Gökçe Timur’un göz bebeği, biricik kızı… Canının istediği her şeyi, doğurabileceği yıkıcı sonuçları düşünmeden yapan asi ruhlu bir kız. Şımarıklığı, annesiz büyümenin verdiği bir yansıma olan Gökçe’yi tanımaya hazır mısınız?

Yeni Hayat Gokce Kimdirİpek Filiz Yazıcı kimdir?

İpek Filiz Yazıcı 6 Ekim 2001 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1.63 boyunda ve 50 kilogramdır. Geçtiğimiz günlerde Netflix’de yayınlanan Aşk 101 dizisi ile Işık karakterini ekranlara getirmiştir. 2016 yılında rol aldığı Babam Ve Ailesi dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Oyunculuk sektörüne küçük yaşta dahil olan İpek Filiz Yazıcı büyük bir kitleye hitap etmekte hem de başarısından fazlasıyla söz ettirmektedir. İpek Filiz Yazıcı 3 Eylül perşembe günü Kanal D de başlayan Yeni Hayat dizisinde Gökçe karakterine hayat verecek.

Yeni Hayat Dizisi Gokce(Ipek Filiz Yazici)İpek Filiz Yazıcı’nın Yer Aldığı Diziler

2020 – Aşk 101 (Işık)
2018-2019  – Elimi Bırakma (Ceyda)
2017 – Büyük Günahkar
2017 – Kayıtdışı (Tuğba)
2016 – Babam ve Ailesi

KanalD Yeni Hayat Dizisi GokceYeni Hayat dizisi Gökçe Kıyafetleri Elbiseleri

Yeni Hayat dizisinde Gökçe karakterine hayat verecek olan İpek Filiz Yazıcı hem güzelliği hem de oyunculuk becerisi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıca güzel oyuncunun dizide giydiği elbiseler ve kıyafetler çok merak ediliyor. İpek Filiz Yazıcı‘nın Yeni Hayat dizisinde  Gökçe karakteri olarak giydiği kıyafetleri marka, model ve fiyat bilgisi olarak buraya ekleyeceğiz. Sizde merak ettiklerinizi soru olarak aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Yeni Hayat Gökçe hakkında merak ettiğiniz kıyafet bilgileri güncellenecektir.

Ipek Filiz Yazici Kimdirİpek Filiz Yazıcı Resmi Sosyal Medya Hesabı

Yeni Hayat Gökçe Kimdir? sorusuna bu konumuzda yanıt vermeye çalıştık. Genç oyuncumuz resmi instagram sayfasını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Yaklaşık 151 gönderisi ve 928 bin takipçisi bulunmaktadır. Gün geçtikçe oyuncumuzun ismi daha da çok duyulmakta ve ün kazanmaktadır. Oyuncumuzun instagram kullanıcı adı: @ipekkyazici

Yeni Hayat Gökçe Kimdir? konusu hakkında yazacaklarımız bu kadar. Yeni Hayat dizisi oyuncuları kadrosu hakkında merak edilenleri bu konumuzdan inceleyebilirsiniz. Yeni Hayat dizisi Gökçe hakkında yorum ve görüşleriniz varsa aşağıdaki yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Etiketler