Yeni Hayat Ece Kimdir? (Nisa Sofiya Aksongur)

Yeni Hayat dizisinde Adem’in (Serkan Çayoğlu) ve Nevin’in (Nilperi Şahinkaya) kızı olan Ece’nin kim olduğu, gerçek adı ve soyadı ile daha önceki dizileri merak konusu olmaya başladı. Biz de bu sayfada Yeni Hayat dizisinde Ece karakterini oynayan minik oyuncumuz hakkında detaylı bilgileri, daha önceki oynamış olduğu dizilerdeki, rollerini kısacası Yeni Hayat dizisinin merak edilen oyuncusu Ece hakkında her şeyi sizlerle bu sayfada paylaşmak istiyoruz.

Yeni Hayat Ece KimdirYeni Hayat dizisinde Ece karakteri kimdir?

Yeni Hayat dizisinde Ece rolünde oynayacak oyuncunun gerçek adı Nisa Sofiya Aksongur‘dur. Dizinin en canlı ve heyecanlı oyuncularından birisi olan ve Ece karakterine hayat veren (Nisa Sofiya Aksongur)’un annesine Nevin rolünde Nilperi Şahinkaya ve babasına Adem rolünde hayat verecek oyuncu Serkan Çayoğlu oldu. Kısacası Adem eşi Nevin ve kızları Ece tam bir aile oldu. nisa sofia aksongur yeni haya dizisinde

Ece babasına çok düşkün bir kızdır. Babası özel harekatı bırakınca maddi zorluk yaşarlar ancak babası Ece ve ailesi sıkıntı çekmesin diye yakın koruma olmayı kabul eder. Yeni Hayat dizisinde Ece rolü her ekranda görüldüğünde çok sevilecektir. Güzelliği ve tatlılığı ile dillere destan Nisa Aksongur dizilerin en beğenilen çocuk oyuncuları arasında. Peki gelelim Yeni Hayat dizisindeki performansı ile herkesi hayran bırakan minik oyuncu Ece karakterini canlandıran Nisa Sofiya Aksongur’un kim olduğuna.

Yeni Hayat dizisi Ece rolü KimdirNisa Sofiya Aksongur kimdir? Hayatı Kısa bilgileri

Son olarak Yedinci Koğuştaki Mucize filminde Ova karakterini canlandıran Nisa Sofiya Aksongur Yeni Hayat dizisi ile anlaştı ve dizide Ece karakterine hayat verecek. Oldukça başarılı bir oyunculuğu bulunan minik oyuncumuz Nisa Sofiya Aksongur nereli, kaç yaşında, ailesi, hayatı, kısa bilgileri hepsini burada sizlere kısaca paylaşmak istiyoruz.

Nisa Sofiya Aksongur Leyla Şirin Ajans oyuncusuNisa Sofiya Aksongur kimdir?

Nisa Sofiya Aksongur 30.03.2011 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve aslen İstanbulludur. 30 Mart 2011 tarihinde İstanbul ilimizde dünyaya gelmiş olan Nisa Sofiya Aksongur Leyla Şirin Ajans’ın çocuk oyuncusudur. 2015 yılında Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde canlandırmış olduğu Hanzade karakteriyle oyunculuğa başlamış ve adeta herkesi kendisine hayran bırakmıştır. Daha sonra Adını Sen Koy isimli günlük dizide Asya karakterini ve Ağlama Anne dizisinde Alya karakterini canlandırmıştır. Geçtiğimiz sezon ise Kuzgun dizisinde Dila karakterinin küçüklüğünü canlandırmıştır. 2019 yılında oynamış olduğu Yedinci Koğuştaki Mucize dizisinde oldukça başarılı bir rol çıkaran Nisa Sofiya Aksongur rol almış olduğu diziler ve filmlerde rolünün hakkını veren oyuncuların başında yer alıyor. Minik oyuncumuz son olarak 2020 yılında başlayacak olan Yeni Hayat dizisinde Ece karakterini oynayacak ve izleyicilerle buluşacak.

Yeni Hayat Ece Kimdir hangi dizilerde oynadıNisa Sofiya Aksongur’un rol almış olduğu diziler ve filmler:

2020 – Yeni Hayat dizisinde Ece
2019 – 7. Koğuştaki Mucize filminde Ova
2019 – Kuzgun dizisinde Dila’nın Küçüklüğü
2018 – Locman Filmi
2018 – Ağlama Anne dizisinde Alya
2016 – Adını Sen Koy dizisinde Asya
2015 – Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Hanzade

Siz de Yeni Hayat dizisinde Ece karakterine hayat verecek olan Nisa Sofiya Aksongur hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir, oyuncumuzun performansını nasıl bulduğunu değerlendirebilirsiniz. Şimdiden teşekkür eder, iyi seyirler dileriz.

Etiketler