Yeni Hayat Dizisini Nasıl Buldunuz Yorumlarınız Nedir? (Kanal D)

Kanal D ekranlarında ilk bölümü ile 3 Eylül 2020 Perşembe akşamı yayınlanan Yeni Hayat dizisini baştan itibaren izledim. Bu sayfada sizler için Yeni Hayat dizisinin genel hikayesini nasıl buldunuz, oyunculuk ve konu bakımından dizi yeterli oldu mu bu konular hakkında görebildiğimiz kadarıyla diziyi yorumlamaya çalışacağız.Yeni Hayat Dizisini Nasıl Buldunuz Yorumlarınız

Yeni hayat dizisini nasıl buldunuz?

Açıkça söylemek gerekirse perşembe günleri başka dizi olmadığı için Yeni Hayat dizisini izlemek zorunda kaldım. Ne yalan söyleyeyim hem oyunculuk olarak hem de dizinin genel hikayesi olarak oldukça başarılı bir yapım olarak dikkatimi çekti. Hem oyuncuların yetenekli olması hem de konunun ilgi çekici ve sıradışı olması izleyenleri benim gibi ekrana bağlamış olmalı. Tahminime göre Yeni hayat dizisi oldukça iyi bir reyting alarak başlayacak yayın hayatına. Not: Yeni Hayat Dizisi Reyting Sonuçları 

Dizinin başrollerinde oynayan Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk oldukça iyi bir ikili olmuş. Dizi oyun içinde oyunu barındırıyor. Eski bir asker olan Adem bordo bereli ve özel harekatta görev almış oldukça dikkatli birisi. Yasemin Hanım’ın korumalığını üstlenen ve işini oldukça ciddi yapan, mutlu bir evliliği olan eski bir asker. Korumasını yaptığı Yasemin hanım ise bir çıkmazın içine girmiş ve evlendiği adamın zorbalığı ile git gellerle uğraşan ve bir an evvel bulunduğu ortamdan kaçıp kurtulmak, kendini kaybettirmek isteyen birisi. Ünlü bir iş adamı olan Timur bey ile evli olmanın zorluklarına ve kıskançlıkları na maruz kalan bir kadının yaşamına oynuyor. Ancak Yasemin hanım da boş değil çünkü o da oyun peşinde hem de büyük bir oyun.

Yeni Hayat Dizisini beğendiniz miYeni Hayat Dizisi Yorumlarınız Görüşleriniz Nedir?

Şimdi oturup diziyi baştan anlatmaya gerek yok ama sürükleyici hikayesi Yeni Hayat dizisinin oldukça izlenebilir bir dizi olduğunu daha ilk bölümden gösterdi. Bakalım gelecek bölümlerde Yasemin hanım bulunduğu hayattan kurtulmak için korumasını kendine aşık etmeyi başaracak mı, nasıl bir gelişme bizleri bekliyor zamanla izleyip göreceğiz.

Yeni Hayat Dizisi Sosyal Medya yorumları

Yeni Hayat Dizisiyle ilgili twitter Sosyal Medya yorumları da çok merak edildi. Gündemde uzun süre kalan Yeni Hayat Dizisi oldukça konuşuldu. İşte Yeni Hayat Dizisi Sosyal Medyada yazılan bazı yorumlar: Yeni Hayat Dizisi Sosyal Medya yorumları

Lütfen sizler de Yeni Hayat dizisinin yorumları ve görüşleri hakkında fikirlerinizi aşağıdaki yorum kutusuna yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Yeni hayat dizisini nasıl buldunuz Yeni Hayat dizisi ile ilgili yorumunuz nedir, dizinin oyunculuk kalitesini ve konusunu yeterli buldunuz mu, bu konular hakkında sizlerin yorum ve görüşlerini bekliyoruz ve oldukça önemsiyoruz. Şimdi söz sizde buyurun; Yeni Hayat dizisinin yorumlarını bekliyoruz.

Yeni Hayat Dizisi yorumları görüşleriHa bu arada Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosu konumuza da mutlaka göz atınız. Oldukça güçlü bir kadroya sahip olan Yeni Hayat dizisi hakkında merak ettiğiniz tüm oyuncular burada.

İzleyici Yorumu: Tamam senaryolar iyi felan diyoruz da farkında mısınız izleyince ve izledikçe , evli bir adamın başka evli bir kadınla aşk yaşamasını istiyoruz içten içten “ya eşi ölsünde ondan sonra aşk yaşasınlar” yada “ya adam evli olmasaydı keşke ” diyoruz da neden ” ya inşAllah birbirlerine aşık olmazlar dost olurlar yuvaları yıkılmaz ” yada ” inşAllah adam eşine sadık kalır “vs demiyoruz içten. Bence kendimizi toplum olarak silkelenmeliyiz farkına varmalıyız bazı şeylerin ne düşündüğümüzü tartmalıyız düşüncelerimizin nereye gittiğini bilmeliyiz.

Etiketler