Yeni Hayat Dizisinde Kullanılan Arabalar Otomobil Markası Fiyatı

Bu konumuzda Yeni Hayat Dizisinde Kullanılan Arabalar Otomobil Markası Fiyatı modelleri hakkında detaylı bilgiler verilecektir. Başrollerinde Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Yeni Hayat dizisi Kanal D ekranlarında yeni sezonda ekrana gelecek. Dizinin son tanıtım fragmanında yeni model lüks spor arabalar oldukça dikkat çekiciydi.     yeni hayat dizisi bilgileri

Yeni Hayat Dizisinde Kullanılan spor arabalar

Yeni Hayat dizisinde Timur zengin bir iş adamı olduğu için kendi ve aile bireyleri herkes modern arabalar kullanıyor. Bu yüzden de dizide yer alan arabaların hepsi pahalı lüks arabalar. Yeni Hayat dizisinde yer alan arabaların marka model fiyat bilgileri konumuzun devamında sizlerle paylaşılıyor. Yeni Hayat Dizisi BMW Marka Spor Otomobil

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Yeni Hayat oldukça güzel bir hikaye ile izleyicilerin ilgisini çekecek görünüyor. Dizinin en merak edilen konularından birisi de dizide kullanılan arabalar. Dizinin son tanıtım fragmanında ekrana gelen spor bir BMW marka araç modeli ve fiyatı ile herkesin ilgisini çekti. Yeni model BMW 5 olan ve benzinli bir premium serisi olan BMW ülkemizde en sevilen spor modellerden markalardan birisi.

Yeni Hayat Dizisi BMW Marka Spor Otomobil

Yeni Hayat dizisinde sadece BMW marka spor otomobil kullanılmayacak daha başka farklı marka ve modellerde dizide yer alacak. Ancak son dönemde BMW markası ülkemizdeki dizilerde kendisini fazlasıyla gösterip dizilere sponsor olmaya başladı. Son olarak FOX TV’de izlediğimiz sen çal kapımı isimli dizide Kerem Bürsin Serkan Bolat karakteri olarak karşımıza çıkmış ve kullanmış olduğu BMW markalı spor otomobiller ile herkesin dikkatini çekmişti. O dizide BMW 3 ve BMW 4 serisi araçlar tercih edilirken Yeni Hayat dizisinde de BMW 2020 model seri 3 ve seri 4 otomobiller ile birlikte 5. seriden de arabalar dizi oyuncularının kullanımına verildi.

Yeni Hayat Dizisinde BMW hangi model otomobil varYeni Hayat Dizisine BMW markası sponsor oldu

BMW markası son yıllarda dizilere oldukça fazla sayıda sponsor olmaya ve beğenilen dizi oyuncularının altına vermiş olduğu spor arabalar ile dikkat çekmeye devam ediyor. Adeta bunu bir gelenek haline getiren BMW yeni dizilerdeki spor otomobillerin ana markası durumuna geldi. Dizioyuncu.Com olarak bizlerde Yeni Hayat dizisinin otomobillerini sizler için bulduk. Yeni Hayat dizisinde de kullanılan arabaların birçoğu BMW marka ve model oldu. Fiyatları ise yaklaşık 450 bin liradan başlayan ve yukarı doğru giden yeni model BMW serileri oldukça tutkulu ve spor otomobil sevenler için fazlasıyla yeterli.

Yeni Hayat Dizisinde kırmızı Mini Coper kaç lira

Yeni Hayat Dizisinde kullanılan araçlardan birisi de Minicooper. Kırmızı Mini coper kaç lira diye merak edenlere sahibinden de kısa bir araştırma yaptık. 2015 model kırmızı renkli MINI Cooper 1.5 D Pepper yaklaşık olarak 200 bin liraya alıcı buluyor. Yeni Hayat dizisinde Bmw ve Mini Cooper marka otomobilleri sıkça göreceğiz.Yeni Hayat Dizisinde kirmizi Mini coper kac lira

Yeni Hayat Dizisindeki Klasik Spor Otomobiller

Yeni Hayat dizisinde BMW dışında kullanılan araçlar klasik model veya yeni model araçlar olursa bu sayfada sizlere detaylıca yazacağız. BMW dışında yeni model araçlar Yeni Hayat dizisinde kullanılırsa bunları da bu sayfaya eklemeye devam edeceğiz.sizler de Yeni Hayat dizisinde kullanılan Spor veya klasik arabalar otomobiller ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz şimdilik hoşça kalın.

Not: Yeni Hayat dizisinde kullanılan arabalar dışında Yeni Hayat dizisinin oyuncularını merak edenler varsa lütfen bu konuya göz atsın. Tıklayın >> Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosu.

Etiketler