Yeni Hayat Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler (Jenerik Fon)

Kanal D de ekrana gelen Yeni Hayat Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikleri burada sizler için yazarak videolu bir şekilde paylaşmak istiyoruz. Dizilerde çalan şarkılar ve müzikler genellikle çok merak ediliyor ve izleyiciler hem şarkıların sözlerini hem de videolu olarak YouTube üzerinden dinlemek istiyorlar. Biz de bu sayfada Yeni Hayat dizisindeki şarkıları müzikleri jenerik fonlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Yeni Hayat dizisinde gerilim, aşk, dram, romantizm her şey var. Bu yüzden de dizide çalan şarkılar da rengarenk olacaktır. Yeni Hayat dizisinde çalan şarkıları müzikleri sözleri ve söyleyenleri konumuzda yer vereceğiz. Yeni Hayat dizisi tanıtım fragmanlarında herhangi bir şarkıya yer verilmese de dizinin kendisinde bolca şarkı dinleyeceğimizi düşünüyoruz. yeni hayat dizisi adem

Yeni Hayat Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler

Dizilerin en güzel taraflarından birisi de çalan şarkıları ve müzikleri. Karga seven yapımcılığın hazırlamış olduğu ve Kanal D ekranlarında başlayan Yeni Hayat dizisinin başrol oyuncuları olan Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk hem özel hayatlarında hem de dizilerde en sevilen oyuncuların başında geliyor. Yeni Hayat dizisinin sloganı olarak Bizi Aşk kurtaracak cümlesi yer alınca dizinin konusu kadar şarkıları müzikleri ve dizide çalacak olan aşk temalı türkülerde merak konusu oldu. sizlerden gelen istekler doğrultusunda bu sayfaya Yeni Hayat dizisindeki tüm şarkıları türküleri ve müzikleri eklemek istiyoruz.

Yeni Hayat Dizisi 3. Bölümde Çalan Müslüm Gürses Yolcu şarkısı

Yeni Hayat Dizisi 3. Bölümde Çalan Müslüm Gürses Yolcu, o bir hancı sen bir yolcu şarkısı sözlerini de kısaca ekleyelim.
Bunca yıl herkesten kaçtın, en sonunda buldum sandın
Ansızın içini açtın yapma dedim, yaptın gönül
Gözleri senden uzaktı, farkedilmez bir tuzaktı
Sana böylesi yasaktı yapma dedim, yaptın gönül
O bir yolcu sen bir hancı
Gördüğün en son yalancı
İçindeki derin sancı
Gitmez dedim kaldı gönül
Sen istedin, ben dinledim
Senden ayrı olmaz dedim
En sonunda ben de sevdim
Şimdi beni kurtar gönül

Yeni Hayat Dizisinde Çalan Şarkılar MüziklerYeni Hayat Dizisinde Çalan Şarkılar

Yeni Hayat dizisinde çalan şarkıları türküleri müzikleri sizlerde istekleriniz doğrultusunda bize yazabilir diziden başında çalan veya sonunda çalan şarkıyı müziği bizlerden talep edebilirsiniz. Yeni Hayat dizisi bu sezon Kanal d ekranlarında yayınlanan en önemli dizilerden birisi olacak. Sadece Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk değil minik oyuncumuz Nisa Sofiya Aksongur, Nilperi Şahinkaya, Begüm Akkaya, İpek Filiz Yazıcı, Nebil Sayın, Aziz Caner İnan, Tayanç Ayaydın, Devrim Nas, Furkan Kalabalık, Seher Terzi, Ayşe Tunaboylu ve Övül Özbay gibi önemli oyuncular dizinin oyuncu kadrosunun ne kadar güçlü olduğunu bize gösteriyor. Böylesine güçlü bir oyuncu kadrosuyla yola çıkan Yeni Hayat dizisi bizi şşk kurtaracak sloganıyla tam bir aşk dizisi olacağını gösteriyor ve çalan şarkıların da aşk üzerine olacağını şimdiden belirtelim. yeni hayat dizisi gokce kimdir

Yeni Hayat Dizisi Müziği

Yeni Hayat dizisinin jenerik fon müziğini merak edenlere de bu sayfada hem videolu olarak hem de MP3 MP4 formatlarında Yeni Hayat dizi müziği olarak paylaşmak istiyorum. Yeni Hayat dizisine şarkıları ile damga vuran isim kim, Yeni Hayat dizisinin 1. 2. veya 3. bölümünde çalan şarkıyı kim söylüyor, Yeni Hayat dizi müziğini hangi sanatçı yapıyor gibi merak edilen soruları bizlere iletebilir dizide çalan şarkıları jenerik fon müziklerini bizden talep edebilirsiniz.

Yeni Hayat dizisindeki şarkıyı kim söylüyor sözleri?

Yeni Hayat Dizi müziği jenerik fon şarkısıYeni hayat dizisinde yeni bölümlerde çalan şarkıları buradan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yeni Hayat Dizisi Jenerik Fon Müziği

Yeni Hayat dizisinin ilk tanıtım fragmanını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. Bundan sonra yeni çıkacak tanıtım fragmanlarını ve Yeni Hayat dizisi ile ilgili şarkıları müzikleri içeren tüm fragmanları burada sizlerle paylaşarak dizide çalan şarkıların veya türkülerin hem sözlerini yazacağız hem de kim tarafından seslendirildiğini sizlere sunacağız. Lütfen Yeni Hayat dizisindeki şarkılarla müzikler ile ilgili yorumlarınızı görüşlerinizi veya istek şarkılarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazınız. Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler