Yeni Hayat Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri Marka ve Fiyatları

02.03.2020
1.889

Kanal d ekranlarında yayınlanacak olan Yeni hayat dizisinin oyuncuları oldukça tanıdık bildik oyuncular. Yeni Hayat dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı. Bu yüzden de oyuncuların giydiği kıyafetler elbiseler de izleyenler tarafından merak edilmeye başlandı. Bu sayfada Yeni hayat dizisinin oyuncuların dizide giydikleri kıyafetleri elbiseleri sizlere tanıtarak hangi marka ve model olduğunu ve varsa fiyatlarına ne olduğunu yazmaya çalışacağız.

Kanal D Yeni Hayat dizisi 2020-2021 Yeni Hayat Dizisi Yasemin Kıyafetleri

Yeni Hayat dizisinde Yasemin'in giydiği Ceket Ventiup markaYeni Hayat dizisinde Yasemin’in giydiği ceket Ventiup marka, hem ceket olarak var hem de ceket elbise olarak, Fiyatı ikisi de aynı fiyatı 579 lira.

Yeni Hayat dizisinde Yasemin karakterine hayat veren Melisa Aslı Pamuk yeni bölümde giymiş olduğu pançosu networkonline fiyatı ise 1039 lira.Yeni Hayat dizisinde yasemin'in pancosu

Yeni Hayat dizisi 10 eylül perşembe ekrana gelen ikinci bölümde Yasemin’in giymiş olduğu gri renkli ceket izleyenler tarafından merak edilmişti. Yasemin’in giydiği gri ceket ventiup marka fiyatı ise 499 lira. Yasemin’in çantası ise Beradesing marka.Yeni Hayat dizisi yasemin'in gri ceketi

Yeni Hayat dizisinde Yasemin karakterine hayat veren Melisa Aslı Pamuk 10 eylül 2020 Perşembe günü dizinin 2. bölümünde giymiş olduğu ve magazincilerin fotoğraf çektiği sahnedeki elbisenin markası My Best look, fiyatı ise yaklaşık 1720 lira.Yeni Hayat dizisi yasemin'in giydigi elbise

Dizinin en önemli karakteri şüphesiz başrol oyuncusu Melisa Aslı Pamuk. Yeni Hayat Dizisinde Yasemin karakterine hayat veren güzel oyuncunun giydiği birbirinden güzel ve şık elbiseler ile takı ve küpeleri, kıyafet kombinleri, ayakkabı çanta yada güneş gözlüğü gibi merak edilen her şeyi sizlerle paylaşacağız.

Yeni Hayat Yasemin kırmızı elbise ve takılar neredenYeni Hayat Yasemin’in giydiği kırmızı elbise ve takılar nereden?  Yasemin karakteri Melisa Aslı Pamuk’un giydiği kırmızı elbise markası Esra Gürses özel dikimi, takılar ise biellaaksesuar dan alınmış. Dizinin en dikkat çekici ismi olan Yesemin bakalım yeni bölümlerde hangi kıyafetlerle karşımızda olacak..

Yeni Hayat dizisi oyuncu kıyafetleriÖzellikle dizide Serkan Çayoğlu’nun Adem karakteri olarak oldukça ön planda olacak olduğunu ve giydiği her şeyin genç kızlar tarafından merak konusu olacağını belirtelim. Yakışıklı oyuncunun giydiği takım elbise, gömlek, kravat, ayakkabı, kaban, kısacası her şeyi ile merak konusu olan Adem karakterinin giymiş olduğu bütün elbiseleri ve kıyafetleri takıları sizler için bu sayfada toplayacağız.

Yeni hayat dizisi Adem Serkan Çayoğlu’nun kıyafetleri elbiseleri

Yeni hayat dizisinin kıyafetlerine en iyi şekilde temsil ettiğini düşündüğümüz oyuncuların başında Melisa Aslı Pamuk geliyor. Güzel oyuncu Yeni hayat dizisinde Yasemin karakterine hayat veriyor. Yeni hayat dizisinde Yasemin rolünde oynayacak olan Melisa Aslı Pamuk giydiği kıyafetler ile takındığı takılar kısacası giymiş olduğu her şeyi merak eden izleyicilerimiz bu sayfada detaylı bir şekilde resimleri bulabilir elbiselerin fiyatları hakkında marka ve modellerini detaylıca sunmaya çalışacağız.

Serkan Çayoğlu deri ceketi marka modeli Yeni Hayat dizisinde Serkan Çayoğlu’nun canlandırdığı Adem karakterinin giydiği deri ceketin marka modelini kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Serkan Çayoğlu Yeni Hayat Ademin giydiği kaban ceketAdem dış çekimlerde siyah bir kaban giydi. Bu kabanın marka modeli de kısa sürede konumuza eklenecektir. Erkek ziyaretçilerimiz kabanın marka modelini biliyorlarsa eğer yorum kısmından bizleri bilgilendirirlerse seviniriz.

yeni hayat dizisi Yasemin

Yeni hayat dizisi Yasemin Melisa Aslı Pamuk kıyafetleri elbiseleri

Yeni Hayat dizisi başrol oyuncusu olan Melisa Aslı Pamuk mankenleri kıskandıracak bir fiziğe sahip. Bu yüzden de dizi boyunca giyeceği tüm kıyafetler merak edilecektir. Bir çok kombini bize gösterecek olan Melisa Aslı Pamuk’un kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız. Melisa Aslı Pamuk Yeni Hayat dizisinde Yasemin rolünü canlandırıyor. Yasemin’in kıyafet bilgilerini bu konumuzda sizlerle paylaşmak istiyoruz. Umarız faydalı oluruz ve istediğiniz kıyafetlerin marka modellerine ulaşabilirsiniz. Bazen kıyafetlerin markasına ulaşsakta fiyat listesine ulaşılmıyor çünkü özellikle mesaj yoluyla öğrenin istiyorlar. Böyle olduğunda bizler sizlere adresi vereceğiz. Fiyatını öğrenmek isteyen sayfadan internet sitesinden ulaşabilirler.

yeni hayat dizisi melisa aslı pamuk kırmızı kabanıYeni Hayat dizisinde Yasemin rolünü canlandıran Melisa Aslı Pamuk’un giydiği kırmızı paltoyu Yasak Elma’da Şahika’da giymişti. Mango marka olan Kabanın fiyatı da 499.99 TL. İndirimde olan kabanı satın almak için tam zamanı.

yeni hayat dizisi yasemin kiyafetleri

Yeni hayat dizisinde Yasemin karakteri kadar Nevin karakterinin giymiş olduğu elbiseler de merak konusu olacak. Dizide Nevin karakterini Nilperi Şahinkaya canlandırıyor. Yeni hayat dizisinde Nevin rolünde izleyeceğimiz Nilperi Şahinkaya’nın giydiği elbiseler taktığı takılar çizmesi ayakkabısı montu her şeyi izleyicinin gözünden kaçmıyor. Biz de merak edilen tüm sorulara resimleri ile birlikte marka model ve fiyat olarak sizlere bulduğumuz tüm kıyafetleri burada paylaşmaya çalışacağız. yaseminin kiyafetleri

Yeni hayat dizisinde Ece karakterini canlandıran minik oyuncumuz da hem giymiş olduğu kıyafetler hem de boyundan büyük laflarla dizinin en ilgi çeken oyuncularından birisi olacak. Nisa Sofiya Aksongur canlandıracağı Ece karakterinin giymiş olduğu modelleri kombinleri burada sizlerle paylaşacağız. Çocukları için güzel kıyafetler ve elbiseler düşünen anne-babalar Yeni hayat dizisinde Ece’nin giymiş olduğu kıyafetlere kombinlere bakarak marka ve modellerini öğrenerek kendi çocuklarını giydirmek isteyeceklerdir. Bu yüzden sizlerin istekleri doğrultusunda Yeni hayat dizisindeki tüm oyuncuların giymiş olduğu kıyafetleri ve elbiseleri yazarak sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Yeni Hayat dizisi oyuncularının giyikleri kaban etek küpe marka modeli

Yeni hayat dizisi oyuncularının giymiş olduğu elbiseleri kıyafetleri marka model ve fiyat olarak merak eden izleyicilerimiz aşağıdaki yorum kısmına hangi bölümde hangi oyuncunun hangi renkteki kıyafeti olduğunu yazarak markasını ve modelini bizden öğrenebilir. Yorumlarınızı bekliyoruz.

YORUMLAR

 1. Ayşe dedi ki:

  Yaseminin giydiği çiçekli pijamanın markası ne final bölümündeki

 2. Seren dedi ki:

  Nilperi Şahinkaya camel rengi palto nerden acaba?

 3. Ceren dedi ki:

  Nilperi Şahinkaya camel rengi palto nerden acaba?

 4. Neslihan dedi ki:

  6.bölümde yaseminin taktığı düz boynu saran kolyenin adı nedir hangi marka

 5. Admin dedi ki:

  Siyah takımla taktığı uzun halka küpeler nerden acaba

 6. Emre dedi ki:

  Ademin giydigi üçgen baskılı tişörtü nasıl bulabilirim

 7. Âyse dedi ki:

  Şu an oynayan bolum de adem giydigi üçgen baskılı bacis tsort markası nedir acaba…

 8. c dedi ki:

  Yeni hayat dizisinin 4.bölümünde yaseminin giydiği bol kot pantolon neredenn

 9. Aisha dedi ki:

  2 bölumde yaseminin giydigi siyah etek hangi marka?

 10. Nas dedi ki:

  Ademin giydiği montlar

 11. Nas dedi ki:

  Ademin diş çekiminde giydiği kaban

 12. Melis dedi ki:

  Yeni hayat dizisinin ikinci bölümün sonunda yaseminin giydiği gri simli kapşonlu tüvit ceketin markası

 13. Yesim dedi ki:

  17 eylüĺ persembe yaseminin omuz cantasi bej rengi markasi???

 14. Ozoz dedi ki:

  Yaseminin giydigi gri tüvit kapsonlu ceket markasini da ogrenebilir miyiz

 15. Ca dedi ki:

  Ademin giydiği mont markaları artık lütfeenn

  1. Süleyman dedi ki:

   Ademin giydiği kıyafetlerin markasında mağaza müdürüyüm. Iletişim için 05322923238

   1. Fatih dedi ki:

    Ademin giydiği mont siyah içi turuncu olan hangi marka öğrenebilirmiyim

 16. Soley dedi ki:

  Melisa aslı pamuğun giydi kapişonlu mavi gri hırka ceket

  1. Gizem dedi ki:

   Yasemin karekterinin giydiği mavi TÜVit kapüşonlu ceketi bilen yok mu halaaaa yaaa arkadaşlar

   1. Selll dedi ki:

    bulabildiniz mi ceketi

 17. Zulia dedi ki:

  2 bölümde Yaseminin giydiği gri panço (hırkayı) gönderir misiniz

 18. mhmt dedi ki:

  Adem karakterinin giydiği siyah içi turuncu kabanın markasını yazar mısınız?

 19. Anonim dedi ki:

  Melisa aslı pamuğun giydiği beyaz tulum markası ve fiatı nedir

 20. Mert dedi ki:

  Adem uzerindeki mont kapşonlu içi turuncu hangi marka acaba fiyat

 21. Mstf dedi ki:

  Yeni hayat Serkan Çayoğlu (Adem) karakterinin giydiği deri ceketin marka modeli nedir?

 22. Anonim dedi ki:

  serkan çayoğlunun giydiği siyah turuncu mont markası ?

 23. yıldız dedi ki:

  merhaba nevinin giydiği leopar etek hangi marka acaba

 24. Eda dedi ki:

  Melisa Aslı Pamu’gun giydiği tül detaylı krem markası nedir nasıl ulaşabiliriz.?