Yeni Hayat Dizisi Nevin Kimdir? (Nilperi Şahinkaya)

Önümüzdeki haftalarda çekimlerine başlanacak olan Yeni hayat dizisinde geniş bir oyuncu kadrosu yer alıyor. Yeni hayat dizisinin oyuncu kadrosunda başrolde ise Nevin karakterini izleyeceğiz. Nevin kimdir, bu rolü hangi oyuncu canlandırıyor? Yeni hayat dizisindeki Nevin rolünü oynayan oyuncunun detayları hakkında sizlere bu sayfada bilgiler vermek ve resimlerle birlikte karakter detaylarını sizlere yazmak istiyoruz.

Yeni hayat dizisi Nevin karakteriYeni hayat dizisi Nevin kimdir?

Yeni hayat dizisinde Nevin karakterini canlandıran oyuncu Nilperi Şahinkaya’dır. Nilperi Şahinkaya çekimlerine 15 Şubat’ta başlanması planlanan Karga Seven Pictures imzalı Yeni Hayat dizisinde Adem’in (Serkan Çayoğlu) eşi ve Ece’nin (Nisa Sofiya Aksongur) annesi Nevin rolüne hayat verecek. Dizinin başrolünde oynayan Nilperi Şahinkaya daha önce birçok dizide rol almış başarılı oyunculuğu ile de dikkatleri çeken dizi oyuncularından birisidir. Yeni hayat dizisinde de Ece’nin annesi Nevin ya da Adem’in eşi Nevin olarak dizide en çok sahnesi olan oyuncuların başında yer alacak. nevin ve ahmet yeni hayat dizisi

Nevin eşine ve çocuğuna bağlı bir annedir. Adem’i çok sevmektedir. Ailesi ile mutlu huzurlu olmak ister. Adem özel harekatı bıraktıktan sonra maddi sıkıntılar çekselerde yeni iş bulmasının ardından mutlu olur Nevin. Ancak bu yeni işin onların hayatını değiştireceğini bilemez. Nevin Yasemin’i ilk gördüğü andan itibaren onu kıskanır ve eşini elinden alacağını adeta anlar. Ailesi için mücadele edecek olan Nevin bakalım Adem’i geri kazanacak mı?

Yeni hayat Nevin kimdirNilperi Şahinkaya kimdir? Yeni hayat dizisinde Nevin rolü

Yeni hayat dizisinde başrolde yer alan Nilperi Şahinkaya dizide Nevin karakterini canlandırıyor. Nilperi Şahinkaya 23 Şubat 1988 tarihinde Dakar’da dünyaya gelmiş, babasının diplomat olmasından dolayı dünyanın birçok ülkesinde yer almış ülkemize döndükten sonra da oyunculuk konusunda kendisini geliştirmiş dizi oyuncularından biridir. İlköğretimini Fransa’da Paris şehrinde tamamlayan Nilperi Şahinkaya daha sonra lise yıllarında Ankara’ya döndü. Bilkent Üniversitesi’nde müzik ve sahne sanatları fakültesi okuyan Nilperi Şahinkaya iyi derecede Almanca Fransızca İngilizce ve İtalyanca bilmektedir.

Nilperi Şahinkaya oynadığı dizi ve filmlerAlmış olduğu oyunculuk eğitimleri sonrasında ilk olarak Deniz yıldızı isimli günlük dizi ile adını duyuran Nilperi Şahinkaya daha sonra Kanal d ekranlarında yayınlanan Öyle Bir geçer zamanki isimli dizide oynamış ve adını herkese duyurmuştur. Nilperi Şahinkaya oynadığı diziler arasında Kayıp ve FOX TV’de yayınlanan kiraz mevsimi gibi dizilerde oldukça geniş bir yer tutmaktadır. Geçtiğimiz sezon Star TV ekranlarında başlayan Kuzgun dizisinde Güneş karakterine hayat veren Nilperi Şahinkaya kuzgun dizisinin erken final yapmasının ardından Yeni hayat dizisi ile anlaşmış ve Yeni hayat dizisinde Nevin karakterini oynayacak oyuncu olmuştur.

Yeni Hayat dizisinde Nevin nasıl birisi? Nilperi Şahinkaya Yeni hayat dizisinde oynayacağı Nevin karakteri ile oldukça farklı bir rolle karşımıza çıkacak kızı Ece’ye iyi bir annelik yaparken eşi Adem ile birlikte oldukça mutlu huzurlu bir rolle karşımıza çıkacak. Adından da anlaşılacağı üzere Yeni bir hayata adım atacak olan Nevin karakterindeki Nilperi Şahinkaya Serkan Çayoğlu ile birlikte iyi bir ikili olacak ve Yeni hayat dizisinin iyi reytingler alması için ter dökecek. Özellikle Nisa Sofiya Aksongur ile birlikte oldukça iyi bir dizide, iyi bir rolde yer alan Nilperi Şahinkaya bakalım izleyiciden tam not alabilecek mi. Dizinin tüm oyuncuları için Tıklayın >> Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları

Nilperi Şahinkaya kimdir Yeni hayat dizisi NevinNilperi Şahinkaya’nın rol aldığı dizi ve filmler

2020 – Yeni Hayat dizisi (Nevin)
2019 – Karakomik Filmler 1 (Jaclyn)
2019 – Kuzgun dizisi (Güneş)
2018 – Yaşamayanlar (Melisa)
2017 – Deli Aşk (Melodi)
2017 – Benim Babam Bir Melek dizisi (Sandra)
2016 – N’olur Ayrılalım dizisi (Temmuz)
2016 – Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi (Aslı)
2014 – Kiraz Mevsimi dizisi (Şeyma)
2013 – Kayıp dizisi (Defne/Sedef)
2010 – Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi (Mesude)
2009 – Deniz Yıldızı dizisi (Hande)

Etiketler