Yeni Hayat Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekimler Hangi İl İlçe Köyde?

Yeni Hayat Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekimler Hangi İl İlçe Köyde? Yeni Hayat dizisi yakında Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Dizinin çekim mekanları oyuncuları hepsi merak ediliyor. Yeni Hayat dizisi oyuncularını karakterlerini önceki konularımızda sizlerle paylaşmıştık. Yeni Hayat dizisinin nerede çekildiği hakkında bilgileri de bu konumuzda sizlerle paylaşacağız.  yeni hayat dizisi afişi

Yeni Hayat dizisi Karga Seven Pictures – Ömer Özgüner ve Ümmü Burhan’ın yapımcılığında yayınlanacak. Yönetmenliğini Başak Soysal ve Cem Özüduru’nun üstlendiği dizinin senaryosunu Elif Usman Ergüden yazıyor. Yeni Hayat dizisi başrollerinde Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk yer alıyor. Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosunda Tayanç Ayaydın, Nilperi Şahinkaya, İpek Filiz Yazıcı, Nisa Sofiya Aksongur, Devrim Nas, Aziz Caner İnan, Nebil Sayın, Ayşe Tunaboylu, Begüm Akkaya, Furkan Kalabalık, Övül Özbay ve Seher Terzi yer alıyor.

yeni hayat dizisi nerede cekiliyor

Yeni Hayat Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekimler Hangi İl İlçe Köyde?

Yeni Hayat dizisi çekimlerine başlandı. Tanıtım fragmanı yayınlandı. Bizlerde sizlere tanıtım fragmanından yola çıkarak sahnelerin Kocaeli ve İstanbul’un hangi semtlerinde çekildiğine dair bilgiler vereceğiz. Yeni Hayat dizisi İstanbul’da ve Kocaeli ilimizin Darıca ilçesinde çekiliyor. İstanbul’un bir çok semtinde geçebilir Yeni Hayat dizisi. Çünkü konusu gereği zengin aile hayatı ve normal bir vatandaşın hayatı konu ediliyor. Bu yüzden de İstanbul’un lüks semtlerin de zengin insanların çalıştığı yerlerde çekimler gerçekleşecek. Diğer taraftan başrol oyuncularının zengin kesimin gezdikleri mekanlar da çekimler de kullanılacak.  yeni hayat yaseminle timurun evi

Güncelleme: Yeni Hayat dizisinde Timur ve Yasemin’in evi olarak görülen korumalarla korunan bahçeli triplex villa Kocaeli’de deniz manzaralı güzel bir mevkiide bulunuyor. Darıca ilçesinde Bayramoğlu’da Faruk Yalçın’a ait villada çekimler yapılıyor. Adres bilgilerini yakın zamanda sizlerle paylaşmak istiyoruz. Yeni Hayat dizisinde Timur’un düşmanı olan Yasemin’in hayatına kasteden Kunduzi dürbün ile bu evi izliyor. Balıkçı teknesindeki resimde onun olduğu yere ait.

Yeni Hayat dizisi Yasemin ve Timur’un Evi Nerede

Yeni Hayat dizisinde Timur ve Yasemin’in evi daha sonra da Adem’in korumalık için geldiği lüks villa bahçeli ev Darıca’da bulunan dizi için özel olarak kiralanmış bir ev. Kocaeli ilimizde güzel bir konumda bulunan Timur ve Yasemin’in bahçeli villası dizinin en çok merak edilen yerlerinden birisi olacak. Darıca Bayramoğlu’da Faruk Yalçın’a ait villada çekimler yapılıyor.Yeni Hayat dizisi Yasemin ve Timur'un Evi

Yeni Hayat dizisinin başrol oyuncusu olan Melisa Aslı Pamuk zengin iş adamının eşidir. Eşi onun için bir koruma tutmaya karar verir. Ona Serkan Çayoğlu’nu koruma olarak tutar çünkü eski Özel Harekatçıdır Serkan Çayoğlu. Melisa Aslı Pamuk koruma istemediği için ilk başlarda Serkan Çayoğlu’ndan kurtulmak isteyecektir ancak zamanla aralarındaki patron çalışan ilişkisi aşka dönüşmeye başlayacaktır. Ancak Zengin eş olan Tayanç Ayaydın’ın gözetimindedir ikisi de. Bu yüzden aşklarında büyük engeller olacaktır.

Gelelim dizinin çekim mekanlarına.. Yeni Hayat dizisi tanıtım fragmanında aldığımız sahne resimlerini paylaşarak yorumlarımızı yapalım. İstanbul’u tanıyanlarınız varsa çekim mekanları hakkında yorum kısmından bizleri bilgilendirirseniz seviniriz. Biz elimizden geldiğince doğru mekan adreslerini vermeye çalışacağız. Ancak hemen mekanları bulamıyoruz çünkü İstanbul’da yaşayan biri değiliz.

İstanbul beykoz çekimleri yeni hayat dizisi Yeni Hayat dizisinde Melisa Aslı Pamuk koruması olan Adem’den kurtulmak için çantasını kaçırtma planı yapıyor. Adem çantasını kurtaramayacak bu yüzden de eşi Adem’i kovacak diye düşünüyor. Ancak Adem’in marifetlerini bilmiyor tabiki. Adem hızla çantasını kurtarırken bunun sahte bir plan olduğunu da Melisa Aslı Pamuk’un yüzüne söylüyor ve onu şaşırtıyor. İşte bu kapkaç sahnesinin yaşandığı yer İstanbul Beykoz’da bulunan bir yer. Sahil kıyısındaki bir park ya da mekanın yanında olmalı ki çünkü arkada bulunan tentenin üzerinde Beykoz Belediyesi yazıyor.

Yeni Hayat dizisi çekimleri hangi şantiyede yapıldıYeni Hayat dizisinde yeni tanıtım fragmanında çektiğimiz bu sahne İstanbul Tersanesine benziyor. Gemilerin yapıldığı bölüme üstten bakan oyuncular iş yerlerinin genel değerlendirmesini yapıyor gibiler. Dizi başlayınca işlerini öğrenerek çekim mekanı hakkında daha doğru bilgiler verebiliriz elbette.

Yeni Hayat dizisi hangi çocuk yetiştirme yurdunda çekildi Melisa Aslı Pamuk yukarıdaki sahnede bir çocuk yetiştirme yurduna geliyor ve buradaki çocuklara hediyeler veriyor. Çocuklar için kitap getiren Melisa Aslı Pamuk İstanbul’da hangi yetiştirme yurduna gitmiş olabilir? Burada bir çok çocuğu sevindirirken koruması Adem (Serkan Çayoğlu) onu yurdun kapısından izliyor.

Yeni Hayat dizisi nerede çekiliyor hangi lokantada doğumgünü kutladılar İstanbul’da sahile yakın şık lüks bir restoranda Tayanç Ayaydın eşinin doğum gününü kutluyor. Bu kadar güzel lüks bir mekan neresi? İstanbul’da yer alan bu mekanın adını adresini şimdilik paylaşamıyoruz. Kısa zamanda doğum günü sahnesinin çekildiği mekanı paylaşmak istiyoruz.Yeni Hayat dizisi nerede çekiliyor

Melisa Aslı Pamuk’un koruması olan eski Özel Harekatçı Adem (Serkan Çayoğlu)’in yaşadığı mahalle Kocaeli’de ufak bir semtte bulunuyor. Evlerin lüks olmadığı ve eski mahalle kültürünün yaşandığı bu İstanbul semtinin adını tam olarak bilemiyoruz. Kısa sürede araştırarak sizlere ulaştırmaya çalışacağız.

Yeni Hayat dizisi Yasemin ve Timur’un villası nerede

Yeni Hayat dizisi Yasemin ve Timur’un villası nerede sorusuna Kocaeli ilimizde Darıca‘da bulunuyor bu güzel mekanlar diyoruz. Darıca Bayramoğlu’da Faruk Yalçın’a ait villada çekimler yapılıyor.Yeni Hayat dizisi Yasemin ve Timur'un villası nerede

Yeni Hayat dizisi çekim mekanlarının adreslerinin hepsini sizlere vermeye çalışacağız. Yeni Hayat dizisi çekim mekanları hakkında bilgisi olan ve seti gören ziyaretçilerimiz yorum kısmından bizlere yazarsa seviniriz. Yeni Hayat dizisini izlemeyi düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

4 Yorum

Etiketler