Yeni Hayat Dizisi Neden Bitti Final Sebebi Nedir?

15 Yorum 72 kez izlendi

Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Yeni Hayat dizisi 8. bölüm ile final kararı aldı. Bu konumuzda Yeni Hayat dizisi neden bitiyor niçin final yapıyor erken final sebebi nedir gibi merak edilen sorulara detaylı yanıtlar vereceğiz. Ayrıca Yeni Hayat dizisinin final sebeplerini sırayla sizlerle paylaşacağız.

Yeni Hayat dizisi neden bitiyor final yapıyor?

Ojo film tarafından hazırlanan Yeni Hayat dizisi perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanıyordu. Ancak dizi daha başladığı ilk haftadan beri çok yüksek reyting oranlarına ulaşamadı. Sonraki haftalarda bir zamanlar Çukurova ve mucize Doktor gibi dizilerinde başlamasıyla Yeni Hayat dizisinin reyting oranları totalde 2 oranının altına düştü. Reytingler bu kadar düşünce Yeni Hayat dizisi kanala zarar ettirmeye başladı. Bu nedenle kanal ve yapımcı arasındaki görüşme final kararını getirdi.Yeni Hayat dizisi neden erken final yapiyor

Yeni Hayat dizisi ne zaman final yapacak bitecek?

Perşembe akşamları Kanal d’de yayınlanan Yeni Hayat dizisi 8. bölümde final yaparak ekrana veda edecek. İyi bir oyuncu kadrosu bulunan Yeni Hayat dizisinin zorlu bir gün de yayınlanması senaryosunun çok kaliteli olmayışı ve insanları diziye çekememesi dizinin erken final yapmasına neden oldu. Yeni Hayat dizisinin 8. bölümde final yapacağı kesinleşti. Ekim ayının 3. Haftası Yeni Hayat dizisi final yapacak ve bitecek. Bu kadar kısa sürede final yapmasını beklemeyen Yeni Hayat dizisinin sevenleri oldukça şaşkın.

Yeni Hayat dizisi gün değiştirir mi?

Yeni Hayat dizisi perşembe günleri oldukça zorlandı diyebiliriz. Ancak daha yüksek bir reyting oranına sahip olsa gün değişikliği kanal tarafından uygulanabilirdi. Fakat Yeni Hayat dizisinin reytingleri çok yüksek olmadığı için gün değiştirmek de boş bir hamle olacak gibi görünüyor. Bu nedenle Kanal D yeni Hayat dizisinin gününü değiştirmek yerine erken final kararı aldı.

Yeni Hayat dizisi farklı kanala geçer mi transfer olur mu?

Yeni Hayat dizisinin başka bir kanala geçmesi transfer olması pek mümkün gözükmüyor. Her ne kadar senaryosu ilgi çekici olsa da insanları kendisine çekemedi ve yüksek reyting oranlarına ulaşamadı. Bu nedenle Yeni Hayat dizisinin farklı bir kanal tarafından transfer edilmesi düşük reytinglerden dolayı pek mantıklı görünmüyor.

Yeni Hayat dizisi bitmesin final yapmasın

Bazı sevilen diziler için bitmesin final yapmasın şeklinde kampanyalar düzenliyoruz. Ancak Yeni Hayat dizisi ciddi bir kitleyi peşinden sürükleyemedi, hikayesi çok ilgi çekici olmadığı için insanlar geçen sezondan kalan mucize doktor ve bir zamanlar Çukurova gibi dizileri izlemeyi tercih etti. Bu nedenle Yeni Hayat dizisi bitmesin final olmasın gibi bir kampanya başlatmak istemiyoruz. Ancak sizler yine de dizi ile ilgili samimi yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

Yeni Hayat dizisi final yorumları görüşleri

Yeni Hayat dizisi 8. bölümde final yapacak bitecek. Dizinin final yapmasını istemeyen devam etmesini isteyenler aşağıdaki yorum kısmına özgürce fikirlerini yazarak diğer yorumcularımızla paylaşabilir. Sizlerin de Yeni Hayat dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Yorum yaz

15 Yorum

 1. Aslinda Dünya da en önemli Film konusu var Kadinlara siddet
  Olmasin diye mucadele etmek
  Güclü olmak

 2. Avatar Ясина

  güzel dizi neden? Anlamıyorum. İzlediğim en iyi TV şovu. Çok ilginç. Kahramanlar sadece muhteşem. Kapatma yalvarırım

 3. Dizi konusu oldukça dokunaklı neden diye sorucak olursanız ortada dayak yiyen bir kadının dokunaklı hayat mücadelesini konu alıyor. Tabii dizi içinde bazı farklı entrikalar da mevcut. Oyuncular kaliteli, ekip profesyonel. İnşallah devam eder. Bitmez.inşallah seyretmeye devam ederiz.

 4. Yeni hayat dizisi bitmesin çok güzel bir dizi.sadece gününü değiştirin. Pazartesi yapın. Bitmesin dizi çok beğeniyorum. Noluuuuuuurrrrrr

  • Senaryo oyunculuk görselliği tek kelime ile muhteşem.bir şans daha verilsin günü değiştirilsin.

 5. Yeni hayat dizisi bitmesin lütfen .
  İlk bölümden itibaren severek ve heyecanla izliyoruz.
  Günü değiştirilsin ve serbest olan bir güne alınsınki izleyici kitlesi ikilemde kalıp daha önce izlemeye başladığı ve takip ettiği diğer dizileri izlerken Yeni hayat dizisini kaçırmasın.
  Hem konusu hemde oyuncuları cidden çok iyi.
  Yeni hayat dizisinin devam etmesini istiyoruz .
  Saygılarımızla…

 6. Yeni Hayat dizisi bitmesin yayın günü değiştirilsin dizi kaliteli sürükleyici ve bir o kadarda çok doğru mesajlar veren mükemmel tek dizi yayından kaldırılması gereken gereksiz bir kaç dizi var ken yeni hayat dizisinin kaldırılması biz izleyicileri cok üzer.umariz yayın günü değişir ve final hic olmasın.

 7. Çok severek izlediğim bir diziydi. Bu şekilde final yapması gerçekten çok üzücü. Reyting kurbanı olmamalıydı.

Etiketler