Yeni Hayat Dizisi Ne Zaman Bitecek Final Yapacak?

1 Yorum 22 kez izlendi

Geçtiğimiz hafta yayınlanmaya başlayan Yeni Hayat dizisi Kanal D ekranlarında seyirci ile buluştu. Fakat ilk bölümün yayın gününde diğer kanallarda daha dikkat çekici diziler ve ilk defa televizyonda yayınlanacak bir film olduğu için istediği başarıyı elde edemedi.Yeni Hayat Dizisi Ne Zaman Bitecek

Yeni Hayat Dizisi Ne Zaman Bitecek?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yeni Hayat dizisinin düşük başarısı bu şekilde devam ederse 2-3 ay içerisinde yayından kaldırılması bekleniyor. Profesyonel oyuncu kadrosu ile ekranlarda olup, büyük izlenmeler olacağını umut ederlerken beklenmedik olaylarla karşı karşıya geldiler.Yeni Hayat Dizisi Sevildi Mi

Yeni Hayat Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Yeni Hayat dizisinin yaklaşık 18-19 bölüm sürmesi tahmin ediliyor. İstediği izleyici kitlesine ulaşamadığından dolayı 20. bölüm civarında yayından kaldırılması bekleniyor. Merak edenler için Yeni Hayat dizisinin reyting oranlarını konumuzdan inceleyebilirsiniz.

Yeni Hayat Dizisi Hangi Gün Saat Kaçta?

Yeni Hayat dizisi, her Perşembe günü ekranlarda yerini alıyor. Pek çok dizi gibi 20.00 da başlayan dizide öncelikle bir önceki bölümün özeti yayınlamıyor. Hemen ardından ise yeni bölümü ile seyirci karşısında oluyor. Yaklaşık 23.45’e kadar Kanal D’de seyircilerini bekliyor.Yeni Hayat Dizisi Ne Zaman Final Yapacak

Yeni Hayat Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Dizinin Kasım  ya da Aralık ayında final yapması bekleniyor. Bunun temel sebebi dizinin istenilen reyting rekorlarına ulaşamamasıdır. Dizinin düşük performans göstermesi büyük oranla senaryoya bağlanıyor. Dizinin senaryosu öyle ki he şeyi açık bir şekilde anlatıyor ve izleyicinin meraka kapılmasını sağlamıyor. Bu durum da zaten az olan seyirci kitlesini sıkıp daha da azalmasına sebep oluyor.

Yeni Hayat Dizisi Erken Final Yapar Mı?

Yeni Hayat Dizisi Hangi Gün Saat KaçtaDizinin düşük reyting skorları sebebi ile kısa zamanda final yapması bekleniyor. Kimi kişi dizinin başarısızlığı için ilk yayın gününde daha dikkat çekici dizi ve filmler olmasına bağlarken pek çok kişi de dizinin senaryosunun yetersiz olmasına ve izleyiciyi heyecanlandırmayan bir dizi olmasına bağlıyor.

Yeni Hayat Dizisi Sevildi Mi?

Pek çok kişi tarafından dizinin sevildiği düşünülmüyor. Bunun sebebi ise dizide her şeyin çok açık bir şekilde verilmesi ve izleyiciyi heyecanlandırmıyor olmasıdır. İlk bölümde izleyen seyircilerin bir kısmı dizinin heyecanlandırmadığını ve dizinin kendisini sevdirmediğini ifade etmiştir.

Yeni Hayat Dizisi Yeni Sezonda Devam Eder Mi?

Yeni Hayat Dizisi Kaç Bölüm SürecekDizini düşük reytingleri sebebi ile dizinin bu sezonda bile uzun soluklu olması beklenmiyor. Zira bu şekilde reyting rekorları düşük devam ederse dizi bir kaç bölüm sonrasında yayından kaldırılacak.

Bu konumuzda Yeni Hayat Dizisi Ne Zaman Bitecek Final Yapacak? sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Sizlerin de bu konu hakkında merak ettiğiniz şeyler olursa rahatlıkla yanıtlayabiliriz. Yeni Hayat Dizisi Ne Zaman Bitecek Final Yapacak konusu hakkında yorum, görüş ve düşüncelerinizi bizlere aşağıdaki yorum kısmından iletebilirsiniz. Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları konumuza göz attınız mı?

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Avatar çiçek hazal

    lutfen final yapmasın değişik bir dıxı ve heyecan ve yenı olaylara açık bir diiz bir koruma ve bu koruma uzerinden gelişen olaylar ve ona gerçekten asık oalcak dızıde evli, bir bayan tabii ( uzakatan çunku şiidet goern bir kadın sağlikllı dusunemez geliştirebilir

Etiketler