Yeni Hayat Dizisi Kıyafetleri Resimleri Marka ve Fiyatları

Yeni Hayat Dizisi Kıyafetleri Resimleri Marka ve Fiyatları… Yeni Hayat dizisi 26 Mart perşembe akşamı yayın hayatına başladı. Yeni Hayat dizisinin ilk bölümünden itibaren oyuncuların kıyafetlerini aksesuarlarını çantalarını sizlerle bu konumuzda paylaşacağız. Yeni Hayat dizisi oyuncularından başta Melisa Aslı Pamuk olmak üzere kadın oyuncular Nilperi Şahinkaya, İpek Filiz Yazıcı ve çocuk oyuncu Nisan Sofya Aksongur’un dizide giydikleri kıyafetlerin markası fiyatı bilgilerini konumuzda paylaşacağız. yaseminin kiyafetleri

Yeni Hayat dizisinde sadece kadın oyuncular yok elbette erkek oyuncularda var. Dizinin başrol erkek oyuncuları Serkan Çayoğlu, Tayanç Ayaydın, Devrim Nas’ın da giydikleri ceket pantolon kullandıkları aksesuarlar saat bileklik merak ediliyor. Konumuzda onlarında kıyafetlerine yer vereceğiz. Yeni Hayat dizisi kıyafetleri bilgilerini paylaşacağız ancak kıyafetlerin markalarına ve fiyatlarına bazen ulaşamıyoruz. Eğer sizler kıyafetlerin markasını biliyorsanız, mağaza da ya da internette bu kıyafeti gördüyseniz yorum kısmına yazarak bizleri ve ziyaretçilerimizi bilgilendirebilirsiniz. yeni hayat dizisi yasemin kiyafetleri

Yeni Hayat Dizisi Melisa Aslı Pamuk- Nilperi Şahinkaya- İpek Filiz Yazıcı Kıyafetleri

Yeni Hayat dizisinin 3. Bölümünde Yasemin karakterine hayat veren Melisa Aslı Pamuk’un giymiş olduğu beyaz elbisesi bluzu ve kolyesi merak edildi. Yeni Hayat dizisinde Yasemin’in giydiği beyaz bluz Ila marka ve 950 lira, kolye ise Sedef Cengiz imzası taşıyor.

Yeni hayat dizisi Kıyafetleri marka model fiyatYeni hayat dizisi Kıyafetleri marka model fiyat: Yeni Hayat dizisinin ilk fragmanı yayınlandığından beri başrol oyuncusu Melisa Aslı Pamuk’un fragmanda giydiği kolları tül bilek kısımları yüz ya da kaşe olan krem renkli ceket çok soruldu. Resmine ulaştık ancak ceketin kendine markasına ve fiyatına ulaşamadık maalesef. Bu ceketi gördüğünüz bir internet sitesi varsa yorum kısmına yazabilirsiniz.

Yeni Hayat dizisinde yasemin'in pancosuYeni Hayat dizisinde Yasemin karakterine hayat veren Melisa Aslı Pamuk yeni bölümde giymiş olduğu pançosu networkonline fiyatı ise 1039 lira.

Yeni Hayat Yasemin kırmızı elbise ve takılar neredenYeni Hayat Yasemin’in giydiği kırmızı elbise ve takılar nereden?  Yasemin karakteri Melisa Aslı Pamuk’un giydiği kırmızı elbise markası Esra Gürses özel dikimi, takılar ise biellaaksesuar dan alınmış.

Yeni Hayat dizisi Melisa Aslı Pamukun mavi paltosu Yeni Hayat dizisinde Yasemin’in giydiği bebe mavisi uzun palto için internette çok fazla model yer alıyor. Birebir aynıları da var ancak biz Melisa Aslı Pamuk’un giydiğini aradığımız için şimdilik marka model paylaşamıyoruz.

Yeni Hayat dizisi afişindeki kıyafetler

Yeni Hayat dizisinin afişi çok güzel bir şekilde hazırlandı. Yeni Hayat dizisinde yer alan kadın oyuncuların afişte giydikleri elbiselerde çok beğenildi. Elbiselerin marka model fiyatlarını da araştırıp sizler için konumuza ekleyeceğiz.

Nilperi şahinkaya yeni hayat paltosu

Yeni Hayat dizisinde Nilperi Şahinkaya Adem’in eşi Nevin rolünü canlandırıyor. Nilperi Şahinkaya’nın giydiği paltonun rengi çok güzel. Ancak marka modelini fiyatlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Yeni Hayat Dizisi Serkan Çayoğlu- Tayanç Ayaydın- Devrim Nas Kıyafetleri

Yeni Hayat dizisi Serkan Çayoğlu siyah deri ceketi

Gelelim dizinin yakışıklı erkek oyuncularına. Yeni Hayat dizisinde Serkan Çayoğlu’nun canlandırdığı Adem karakteri eski özel harekatçı. Giyimi genel olarak sportif ve atletik tarzda olacak. Serkan Çayoğlu’nun giydiği siyah deri ceket çok beğenildi. Kısa sürede ceketin marka model bilgisini vereceğiz.

Yeni Hayat dizisi Adem Serkan Çayoğlu siyah ceketi

Adem koruma olarak Yasemin’in yanında çalışmaya başlıyor. Giydiği tarz çok beğeniliyor. Yeni Hayat dizisinde Adem’in korumalık yaparken giydiği yağmurluk tarzı ceketin marka model bilgisi de konumuza kısa süre sonra eklenecektir.

yeni hayat dizisi özgür devrim nas takım elbisesi marka fiyatı

Yeni Hayat dizisinde rol alan Devrim Nas dizi de Özgür Haseki rolünü canlandırıyor. Özgür Haseki bir iş adamı. Genel olarak takım elbiseye giyiniyor ve takım elbiselerindeki uyum beğeniliyor ve takım elbiseleri içindeki yeleği markası fiyatı merak ediliyor. Bizlerde bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Yorum yaz

4 Yorum

  1. Yeni Hayat Melisa Aslı Pamuk’un (Yasemin) 5. Bölümde giymiş olduğu lila tonlarındaki pantolonun markası nedir?

Etiketler