Yeni Hayat Dizi Reytingleri Nasıl? Perşembe Günü İzlenir mi?

Kanal D’nin merakla beklenen yeni dizisi ‘Yeni Hayat’ 3 Eylül Perşembe günü başlıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Yeni Hayat dizisi perşembe akşamları izlenir mi yeterli oranda reyting alır mı özellikle Mucize Doktor ve Bir Zamanlar Çukurova gibi dizilerin arasından izleyici çekebilir mi merak ediliyor. Bizde bu konumuzda Yeni Hayat dizisinin reyting oranlarını izlenme sonuçlarını paylaşmak istiyoruz.

Yeni hayat dizisi 1 ekim reytingleriYeni hayat dizisi 5. bölüm 1 ekim reytingleri oldukça düşük geldi. Yeni hayat dizisi aldığı 1.97 total reyting oranı ile ancak 19. sırada yer alabildi. Böylelikle dizinin erken final yolu açılmış oldu.

Yeni Hayat dizisi 2. Bölüm reyting sonuçları 10 Eylül Perşembe günü resmi sıralama: Yeni hayat dizisi 2. hafta reytinglerini 4.17 oranına yükseltti.Yeni hayat dizisi 2. hafta reytingleri 10 Eylül

Yeni Hayat dizisi 1. Bölüm reyting sonuçlarıYeni hayat dizisi reyting sonuclari

Korovirüs sebebiyle çekimlerine ara verilen Yeni Hayat dizisi kaldığı yerden çekimlerine devam ederek karar verilen aynı gün yani perşembe günü seyircisi ile buluşuyor. Yeni Hayat dizisi perşembe günü reytingleri nasıl ilerleyecek? Yeni bölümleri başlamadan diğer dizilerden biraz seyirci alabilecek mi? Sezon içinde reytingleri nasıl ilerleyecek? Konumuzda bu soruları cevaplandırıyoruz. nevin ve ahmet yeni hayat dizisi

Yeni Hayat dizisi daha önce Mart ayında başlayacaktı ancak koronavirüsü nedeniyle dizi ertelendi ve 3 Eylül 2020 Perşembe günü ilk bölümü ile ekrana gelecek. Kanal d’de perşembe günleri yayınlanan çatı Katı Aşk dizisi ise cumartesi gününe alındı.peki reyting oranları oldukça merak edilen Yeni Hayat dizisi yeteri kadar izlenir mi reyting alır mı herkes çok merak ediyor.Serkan çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk gibi başarılı oyuncuları kadrosunda bulunduran Yeni Hayat dizisi 3 Eylül 2020 Perşembe günü ilk bölümü ile Kanal d’de ekrana gelecek. Reyting sonuçları cuma günü sabah saat 10.00 dan itibaren sizlere sunulacak.

yeni hayat dizisi Yasemin

Yeni Hayat dizisi reyting sonuçları nasıl?

Yapımcılığını Karga Seven Yapım’ın yaptığı, yönetmenliğini ise Cem Özduru ve Başak Sosyal’ın üstlendiği, senaryosunu Elif Usman’ın kaleme aldığı, dizinin kadrosunda; Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Nisa Sofiya Aksongur, Nilperi Şahinkaya, Begüm Akkaya, İpek Filiz Yazıcı, Nebil Sayın, Aziz Caner İnan, Tayanç Ayaydın, Devrim Nas, Furkan Kalabalık, Seher Terzi, Ayşe Tunaboylu ve Övül Özbay gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı Yeni Hayat dizisi 3 Eylül Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında başlıyor. Perşembe reytingler açısından oldukça zorlu bir gün. Çünkü Bir Zamanlar Çukurova ve Mucize Doktor gibi diziler perşembe günü yayınlanıyor. Bu dizilerin yanında Yeni Hayat dizisi tutar mı izlenir mi elbette çok merak ediliyor.

Yeni Hayat dizisinin izlenme oranlarıYeni Hayat Dizisi Perşembe İzlenir mi tutar mı?

‘Yeni Hayat’dizisi ilk bölümü ile 3 Eylül Perşembe 20.00’de Kanal D’de ekrana gelecek. Bizim tahminlerinize göre Yeni Hayat dizisi adeta kendisini ateşe attı. Çünkü perşembe akşamları reyting pastasının neredeyse ikiye bölündüğü bir gün. Pastanın büyük bir kısmına FOX TV’de yayınlanan Mucize Doktor alırken diğer bir kısmını da ATV ekranlarında ki Bir Zamanlar Çukurova dizisi alıyor. Yüksek reytingli bu diziler izleyiciden neredeyse tam puan alıyor ve reytinglerde oldukça yüksek oranlarını sezon başından beri devam ettiriyor. Kısacası her iki dizide izleyicinin gönlüne işlemiş yüksek reytingli diziler. Peki Yeni Hayat dizisi perşembe günleri şans bulabilir mi izlenir mi reyting alır mı? yeni hayat dizisi timur

Yeni Hayat dizisi perşembe günleri şans bulabilir mi izlenir mi?

Elbette bu sorunun cevabı oldukça zor. Yeni Hayat dizisinin hem senaryosu hem de oyuncular gerçekten çok kaliteli. Ancak sezon başından beri Mucize Doktor dizisinin geçtiğimiz sezondan beri de bir zamanlar Çukurova dizisinin müthiş bir izleyici kitlesi bulunuyor. Bu izleyiciler dizilerini bırakıp yeni hayat dizisini izler mi bunu zaman gösterecek. Ancak bizim tahminlerinize göre ilk haftalarda meraklı izleyiciler Yeni Hayat dizisine ilgi gösterirken daha sonraki haftalarda diziler gerçek izlenme oranlarına ulaşacak. Biz de bu sayfada sizler için Yeni Hayat dizisinin reyting sonuçlarını yazmaya devam edeceğiz.

Yeni Hayat dizisi reyting sonuçları nasıl olurSizce Yeni Hayat dizisi yeterli oranda izleyici bulur mu? Perşembe günü dizinin şansını nasıl görüyorsunuz? Bu konuda yorumlarınızı bekliyoruz.

Yeni Hayat Dizi Reytingleri Korona Virüsünden Nasıl etkilendi?

Öncelikle dizinin reytingleri belirlenen gün başlayamadığı için belirsizliğini koruyor. Yeni Hayat Dizisi koronavirüsten dolayı başlama tarihini geciktirdi. Zaten dizi setlerine virüsten dolayı zorunlu bir ara verilince Yeni Hayat çekimleri de bir süreliğine ertelendi. Muhtemelen virüsün olumsuz etkileri bitinceye kadar Yeni hayat dizisinin çekimleri yapılmayacak reytingler ise dizi başladığında sizlerle paylaşılacak.

3 Eylül 2020 Perşembe ilk bölümü ile yayınlanacak olan Yeni Hayat dizisinin Reyting sonuçlarına 4 Eylül cuma günü ve sonraki haftalarda da yine cuma günleri güncelleyerek sayfamıza ekleyeceğiz.sizler de Yeni Hayat dizisinin reyting sonuçları ile ilgili yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Avatar çiçekhazal

    değişik bir dızı ve basit bir dizi değil heycean ve olaylara açık bir dızı olacak gibi

Etiketler