Yeni Hayat Dizi Reytingleri Nasıl? Perşembe Günü İzlenir mi?

1 Yorum 180 kez izlendi

Kanal D’nin merakla beklenen yeni dizisi ‘Yeni Hayat’ 26 Mart Perşembe günü başlıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Yeni Hayat dizisi perşembe akşamları izlenir mi yeterli oranda reyting alır mı özellikle Mucize Doktor ve Bir Zamanlar Çukurova gibi dizilerin arasından izleyici çekebilir mi merak ediliyor. Bizde bu konumuzda Yeni Hayat dizisinin reyting oranlarını izlenme sonuçlarını paylaşmak istiyoruz.

Yeni Hayat dizisi perşembe günü izlenir miYeni Hayat dizisi reyting sonuçları nasıl?

Yapımcılığını Karga Seven Yapım’ın yaptığı, yönetmenliğini ise Cem Özduru ve Başak Sosyal’ın üstlendiği, senaryosunu Elif Usman’ın kaleme aldığı, dizinin kadrosunda; Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Nisa Sofiya Aksongur, Nilperi Şahinkaya, Begüm Akkaya, İpek Filiz Yazıcı, Nebil Sayın, Aziz Caner İnan, Tayanç Ayaydın, Devrim Nas, Furkan Kalabalık, Seher Terzi, Ayşe Tunaboylu ve Övül Özbay gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı Yeni Hayat dizisi 26 Mart Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında başlıyor. Perşembe reytingler açısından oldukça zorlu bir gün. Çünkü Bir Zamanlar Çukurova ve Mucize Doktor gibi diziler perşembe günü yayınlanıyor. Bu dizilerin yanında Yeni Hayat dizisi tutar mı izlenir mi elbette çok merak ediliyor.

Yeni Hayat dizisinin izlenme oranlarıYeni Hayat Dizisi Perşembe İzlenir mi tutar mı?

‘Yeni Hayat’dizisi ilk bölümü ile 26 Mart Perşembe 20.00’de Kanal D’de ekrana gelecek. Bizim tahminlerinize göre Yeni Hayat dizisi adeta kendisini ateşe attı. Çünkü perşembe akşamları reyting pastasının neredeyse ikiye bölündüğü bir gün. Pastanın büyük bir kısmına FOX TV’de yayınlanan Mucize Doktor alırken diğer bir kısmını da ATV ekranlarında ki Bir Zamanlar Çukurova dizisi alıyor. Yüksek reytingli bu diziler izleyiciden neredeyse tam puan alıyor ve reytinglerde oldukça yüksek oranlarını sezon başından beri devam ettiriyor. Kısacası her iki dizide izleyicinin gönlüne işlemiş yüksek reytingli diziler. Peki Yeni Hayat dizisi perşembe günleri şans bulabilir mi izlenir mi reyting alır mı?

Yeni Hayat izlendi mi reytingler nasılYeni Hayat dizisi perşembe günleri şans bulabilir mi izlenir mi?

Elbette bu sorunun cevabı oldukça zor. Yeni Hayat dizisinin hem senaryosu hem de oyuncular gerçekten çok kaliteli. Ancak sezon başından beri Mucize Doktor dizisinin geçtiğimiz sezondan beri de bir zamanlar Çukurova dizisinin müthiş bir izleyici kitlesi bulunuyor. Bu izleyiciler dizilerini bırakıp yeni hayat dizisini izler mi bunu zaman gösterecek. Ancak bizim tahminlerinize göre ilk haftalarda meraklı izleyiciler Yeni Hayat dizisine ilgi gösterirken daha sonraki haftalarda diziler gerçek izlenme oranlarına ulaşacak. Biz de bu sayfada sizler için Yeni Hayat dizisinin reyting sonuçlarını yazmaya devam edeceğiz.

Yeni Hayat dizisi reyting sonuçları nasıl olurSizce Yeni Hayat dizisi yeterli oranda izleyici bulur mu? Perşembe günü dizinin şansını nasıl görüyorsunuz? Bu konuda yorumlarınızı bekliyoruz.

Yeni Hayat Dizi Reytingleri Korona Virüsünden Nasıl etkilendi?

Öncelikle dizinin reytingleri belirlenen gün başlayamadığı için belirsizliğini koruyor. Yeni Hayat Dizisi koronavirüsten dolayı başlama tarihini geciktirdi. Zaten dizi setlerine virüsten dolayı zorunlu bir ara verilince Yeni Hayat çekimleri de bir süreliğine ertelendi. Muhtemelen virüsün olumsuz etkileri bitinceye kadar Yeni hayat dizisinin çekimleri yapılmayacak reytingler ise dizi başladığında sizlerle paylaşılacak.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler