Yeni Bir Ev Yarışması Başvuru Formu, Büyük Ödül Ne

29.09.2020
378

Yeni Bir Ev Yarışması Başvuru Formu Nasıl Katılırım? Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Yeni Bir Ev yarışması başvuru formu WhatsApp başvuru ve iletişim hattı bilgilerini konumuzu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Yeni Bir Ev yarışması başvuru formu ve bilgileri için konunun devamına bakabilirsiniz.  yeni bir ev yarismasi basvuru formu

Yeni Bir Ev Yarışması Başvuru Formu

Star TV’nin yeni yarışması Yeni Bir Ev sunuculuğunu Evrim Akın üstlenirken yarışmada evini en güzel döşeyen ve dekore eden yarışmacı birinci olacak. Böyle bir yarışmaya katılarak dekorasyon fikirlerinizle şampiyon olmak isterseniz Yeni Bir Ev yarışmasına katılabilirsiniz. Yeni Bir Ev yarışması için Star TV resmi sitesinden başvuru yapabilirsiniz.

Yeni bir ev yarışması başvuru formu adresi; https://www.startv.com.tr/program/yeni-bir-ev/basvuru
Yeni bir ev yarışması WhatsApp iletişim başvuru numarası; 0552 995 11 11

yeni bir ev basvuru formu adresi kosullari

Yeni Bir Ev Yarışmasına Nasıl Katılırım Şartları

Yukarıda verdiğimiz internet adresi ve WhatsApp telefon numarasından başvurularınızı yapabilir, Yeni bir ev yarışmasında yarışmacı olarak yarışabilirsiniz. Yeni bir ev yarışmasına başvurmak için başvuru formunu doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Yeni bir ev yarışması başvuru formunda öncelikle kimlik bilgileriniz, ad- soyad, eşinizin adı soyadı, doğum yerleri ve tarihleriniz eşiniz ile fotoğrafınız istenmektedir. Sonrasında iletişim bilgileri olan cep telefonu, ev telefonu, e-posta ve yaşadığınız yerin adresi soruluyor.

Yeni bir ev yarışması başvuru formunda sizin ve eşinizin mesleği, kaç yıllık evli olduğunuz, çocuğunuzun olup olmadığı, evinizin kira olup olmadığı, evinizde yaşayan diğer aile bireyleri ve dekorasyon bilgilerinize dair sorular yer almaktadır. Bu soruları içtenlikle doldurduğunuz takdirde yapım ekibi sizleri arayacak ve yarışmaya davet edecektir.

yeni bir ev yarismasina nasil katilirim

Yeni Bir Ev yarışması Star TV ekranlarında çok yakında başlıyor. Sizlerde Yeni bir ev yarışmasında yarışmacı olmak istiyorsanız yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz internet sayfası ve WhatsApp telefon numarasından başvuru yapabilirsiniz. 

Yeni Bir Ev Yarışması Büyük Ödül Nedir?

Yeni Bir Ev yarışmasında her hafta 5 çift yarışacak ve hafta finali olan cuma gününde dekorasyon fikirleri ile birinci olan çift ya 10.000 TL’yi alarak yarışmadan ayrılacak ya da 5 hafta sonunda büyük finale çıkarak diğer hafta birincileri ile yarışarak Büyük ödül olan evin sahibi olacak. yeni bir ev yarismasi formati buyuk odul ne

Yeni Bir Ev Yarışması Formatı Bilgileri

Evrim Akın’ın sunuculuğunu yapacağı Yeni bir ev yarışmasında zevkine güvenen çiftler yarışacak. Her hafta 5 çiftin yarışacağı programında evini en beğenilen şekilde dekore eden tasarlayan çift final haftasına gitme hakkı kazanacak. Hafta finalinde kazanan çift 10.000 TL’ye alıp gidebilir ya da 4 haftanın kazananları ile büyük finalde yarışarak büyük ödül olan evin sahibi olabilir. Yeni bir ev yarışmasında hem tasarım zevkleri, hem uyum, mobilya alışverişinden aksesuar seçimine kadar her şey değerlendirilecek. Sizlerde dekorasyon fikirlerinize zevkinize güveniyorsanız Yeni Bir Ev yarışması tam size göre.

Sizler de Yeni Bir Ev yarışmasına katılmaya düşünür müsünüz? Evrim Akın ile birlikte eğlenceli bir yarışmada yer alarak aynı zamanda 10.000 TL’ye ya da büyük ödül olan evin sahibi olmak ister misiniz yorumlarınızı aşağı yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.