Yeni Bir Ev Neden Bitti Final Yaptı? Yeniden Başlar mı 16 Kasım?

Hafta içi her gün Star TV’de yayınlanan yeni bir ev programı 13 Kasım cuma günü final yaparak ekrana veda etti. Bizde bu konumuzda yeni bir ev neden bitti niçin final oldu yeniden başlayacak mı gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. Evrim Akın’ın sunuculuğunu yaptığı Yeni bir ev neden finale gitti kısaca açıklayalım.

Yeni bir ev neden bitti final yaptı?

Star TV ekranlarında büyük umutlarla başlayan ve hafta içi her gün ekrana gelen yarışma programı yeni bir ev 13 Kasım 2020 cuma akşamı final bölümü ile ekrana geldi ve ekrana veda etti. Son dönemde programlar çok yüksek oranlarda reyting alamaz oldu. Star TV’de yayınlanan yeni bir ev programı da beklentilerin altında düşük reytingler alınca ömrü çok uzun olmadı ve final yapmak zorunda kaldı.Yeni bir ev programi neden bitti final yapti

Yeni bir ev programı devam edecek mi?

Star Tv’de yayınlanan yarışma YENİ BİR EV final yaparak 13 Kasım cuma günü sona erdi. 16 Kasım pazartesi günü yeni bir ev var mı yok mu gibi merak edilen sorulara şimdiden yanıt verelim. 13 Kasım’da final yapan yeni bir ev 16 Kasım pazartesi günü ekrana gelmeyecek. düşük reytingler dolayısı ile final yapan Yeni bir ev Star TV’de final yaptı ve izleyenler artık programın yeni bölümlerini göremeyecek.

16 Kasım pazartesi Yeni bir ev var mı yok mu?

Yeni bir ev programı 13 Kasım cuma günü final bölümü ile ekrana geldi ve bitti. Yeni bir ev final yaptığı için 16 Kasım 2020 pazartesi günü Star TV’de ekrana gelmeyecek. Yapımcılığını Skala Yapım ve Bloom medya, sunuculuğunu ise Evrim Akın’ın üstlendiği hafta içi her gün yayınlanan dekorasyon yarışması YENİ BİR EV FİNAL bölümüyle 13 KASIM CUMA Star TV’DE ekrana geldi. 16 Kasım ya da 17 Kasım tarihlerinde yeni bir ev yeni bölüm yayınlanmayacak.

YENİ BIR EV FİNAL BÖLÜMÜYLE 13 Kasım cuma günü 16.30’da STAR TV’DE. Sizce Yeni bir ev programının final yapması doğru mu yeniden başlamasını ister misiniz? Bu konu hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Ayrıca Evrim Akın yeni bir e programına güzel sunabildi mi bu konu hakkındaki fikirlerinizi de bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorum yaz

8 Yorum

  1. Keyifle izliyordum.Dekorasyon konusunda bilgileniyordum.2 haftada bitirilmesi çok erken.Proğram zaman içinde yapılacak ufak ilavelerle daha otururdu.Ör.haftanın sonundaveya her proğramın sonunda,uzman bir gözle değerlendirilebilirdi.Evrim hn. Tarafsız olma nedeniyle biraz geride kaldı.
    Proğram revize edilerek tekrar izleme imkanı buluruz umarım.

  2. Avatar Fatma Dadağı

    Bence final yapmamalıydı Evrim Akın çok güzel sunuyordu sabirsizlikla bekliyordum çok üzüldüm yenisinin yapılması dileğiyle

Etiketler