Yemin Dizisine 4. Sezon Yeni Katılan Oyuncular Kimler? (2022-2023)

26.02.2022
8.806

Bu sayfada Yemin Dizisine 4. Sezon Yeni Katılan Oyuncular Kimler? (2021-2022) konusunda yeni gelen oyuncu bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Kanal 7 ekranlarının en sevilen yerli dizilerinden olan ve günlük olarak yayınlanan Yemin dizisi çok sevildi izleyici tarafından ve reytinglerde beklentilerin üzerine çıkıldı. Beklenmedik reytingler alan dizi kadrosunu da genişletmek ve yeni oyuncuları ile daha güçlü bir dizi olmak adına yeni oyuncuları bünyesine katmaya devam ederken Mayıs ayı sonunda sezon finali yapan ve yaz tatili sonrasında Eylül 2021 da 4. sezonu ile yeniden izleyicisi ile buluşacak olan Yemin dizisine katılan yeni oyuncuları bu sayfada detayları ile duyuracağız.

Çok sevildi Yemin dizisi, daha önce Adını Sen Koy dizisini izleyenlerin Karamel yapımla olan doğal bağları Yemin dizisiyle devam ediyor. Yemin gerçekten de aldığı reytingleri hak eden izleyiciyi kendisine bağlayan ve tam da haber saati yada diğer dizilerin özetlerinin yayınlandığı saatte ekrana gelerek haber izlemeyen yada diğer dizilerin özetlerini yeniden izlemek istemeyenlerin tercihi olmuşken bir de ne görelim, dizi haftalık dizileri bile geride bırakıp çok yüksek reytingler alarak adını ilk 10 içine yazdırmaya başladı. Bu kadar iyi reytingler alan diziye yeni takviye oyuncular da gelmeye başladı bir bir..

Yemin Dizisinin Kadrosuna yeni katılan Oyuncular Kimler? 2021-2022

Hatice Öztürk – Meltem

Hatice Öztürk Yemin dizisinde Meltem karakterine hayat verecek. Daha önce herhangi bir dizide rol almayan güzel oyuncunun ilk dizi oyunculuğu deneyimi Yemin dizisindeki Meltem karakteri olacak. Hatice Öztürk Yeminde Meltem rolüyle karşımızda. Detaylar burada >> Yemin Dizisi Meltem Kimdir?Yemin Dizisi Meltem (Hatice Öztürk)

Yemin dizisinin kadrosu oldukça sade ve diziye yeni giren oyuncular hemen kendisini gösterme başladı. Dizi Emir ile Reyhan’ın bir yemin ile başlayan zoraki evlilik hikayesi ile başlıyor. Bu yemine sadık kalmak isteyen Reyhan başına gelen onca olumsuzluklara rağmen sabrederek izleyicinin gönlüne girmeyi başardı. Reyhanın temiz kalbi ve dürüstlüğü tam da Türk izleyicilerin aradığı baş rollerden birisiydi. Emir de kaba saba dursa da oldukça nazik ve beyefendi kişiliği ile zaman zaman annesi Cavidan’ın ve kendisine sahip olmak isteyen Cemre’nin etkisi altına girse de babası Hikmet beyin de yardımları ile Reyhan ile uzun bir yolculuğa koyulur. İşte bu yolculukta Emir ve Reyhan’ın baş rollerde yer aldığı Yemin dizisine sonradan katılan oyuncuları burada sıralamak istiyoruz.

Büşra Oğur – Tülay

Büşra Oğur Yemin dizisinde Tülay rolüBüşra Oğur Yemin dizisinin 3. sezon oyuncu kadrosuna katıldı. Büşra Oğur Yemin dizisinde yeni sezonda Tülay karakterine hayat vercek. Daha önce farklı dizilerde rol alan Büşra Oğur 2021-2022 sezonunda Kanal 7 de ekrana gelen Yemin dizisinde Tülay rolünü canlandıracak. 1990 yılının Temmuz ayında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Sinema ve Televizyon bölümü mezunudur. İlk dizi oyunculuk deneyimini 2014 senesinde Kiraz Mevsimi isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra, Kurtlar Vadisi: Pusu, Şehrin Melekleri, Çilek Kokusu ve Kırlangıç Fırtınası gibi projelerde rol almıştır. Büşra Oğur Yemin dizisinde Tülay rolü ile karşımıza çıkacak.

Setenay Süer- Gülperi

Setenay Süer Yemin dizisi Gülperi rolü bilgileri konumuzu ziyaret ediniz. Yemin dizisine kadın başrol oyuncusu dahil oldu. Yemin dizisi sezon finalinde kadın başrol oyuncusu ayrılmıştı. Bu yüzden de Yemin dizisine yeni kadın başrol olarak Setenay Süer katıldı. Setenay Süer Yemin dizisinde Gülperi rolünü canlandıracak ve Gökberk Demirci’nin yeni partneri olacaktır. Setenay Süer Kuaförüm Sensin yarışmasında boy göstermişti. Deli Gönül, Ufak Tefek Cinayetler, Mehmet Bir Cihan Fatihi, Kayhan dizi filmlerinde rol aldı. yemin dizisi gulperi kimdir

Büşra Oğur

Yemin dizisi yeni sezonuna Büşra Oğur katıldı. Büşra Oğur Yemin dizisindeki rolü karakteri henüz belli olmadı ancak güzel oyuncunun dizide sevilen biri olacağı düşünülüyor. Büşra Oğur güzelliği ile ilk bölümden dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Büşra Oğur instagram hesabı https://www.instagram.com/busraogur/?hl=tr busra ogur yemin dizisi rolu karakteri

Gürkan Tavukçuoğlu – Ümit

Yemin Dizisi Ümit KimdirYemin dizisine yeni katılan Ümit karakterine başarılı oyuncumuz Gürkan Tavukçuoğlu hayat vermektedir. İzleyiciler tarafından Ümit karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Yemin dizisine yeni katılan Gürkan Tavukçuoğlu yakından tanıtacağız ve Gürkan Tavukçuoğlu kimdir? Tıklayın >> Yemin dizisi Ümit Kimdir?

Öyküm Atmaca – Özlem

Yemin Dizisine yeni gelen Özlem kimYemin dizisine Özlem karakteri dahil oldu. Yemin dizisine yeni gelen Özlem rolünü Öyküm Atmaca canlandıracak. Öyküm Atmaca daha önce çok fazla dizide oynamadı. Ancak ajansa kayıtlı olan Öyküm Atmaca’nın canlandıracağı Özlem karakteri için bir içerik hazırladık. Yemin dizisi Özlem Kimdir?

Cansu Tuman – Feride (Yemin dizisinden ayrıldı)

Cansu Tuman Yemin dizisindeCANSU TUMAN YEMİN DİZİSİNDEN AYRILDI. Cansu Tuman Yemin dizisinin oyuncu kadrosuna bebeğin bakıcısı Feride olarak katıldı. Oldukça güzel bir yüzü olan ve Reyhanın yerini alması beklenen oyuncunun dizide Emir ile birlikte bir süre sonra sevgili olacağı ve Emir’in bebeğini sahiplenip ona annelik etmeye başlayacağını bildirelim. Cansu Tuman bebeğin bakıcısı Feride karakteri olarak Yemin dizisinin kadrosuna yeni sezonda katıldı. Daha detaylı bilgiler için Tıklayın >> Cansu Tuman Yemin dizisinde bakıcı rolünde..

Elif Özkul – Kumru

Yemin dizisi Kumru kimdir gerçek adı nedirElif Özkul Yemin dizisinin yeni sezonunda kadroya dahil oldu. 3. Sezona 7 Eylül pazartesi günü başlayan Yemin dizisi kadrosuna katılan Elif Özkul dizide Kumru karakterine hayat verecek. Kumru Münevver’in kızı Narin’in de kardeşidir. Yeminde Kumru karakterine Elif Özkul hayat verecek ve oldukça güzel bir rolle karşımıza gelecek. Diziyi izleyenler Kumru karakterini çok merak edecekler. Bizde sizler için Yemin Dizisi Kumru Kimdir konusunda detaylı bilgiler hazırladık.

Melahat Abbasova – Münevver

Melahat Abbasova Yemin dizisindeMelahat Abbasova Yemin dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı. Azeri oyuncu Narin karakterinin annesi olarak Yemin dizisinde oynayacak. Melahat Abbasova Yemin dizisinin 3. sezonunda yer alacak ve dizide Münevver karakterine hayat verecek. 30 yıldır ülkemizde yaşayan Melahat Abbasova çok iyi öğrendiği Türkçe ile izleyenleri şaşırtacak. Yemin dizisi Münevver hakkında detaylar konumuzda olacak.

Yemin Dizisi Oya Karakteri (Gözde Gündüzlü)

3- Yemin Oya – Gözde Gündüzlü

Yemin Dizisine 2. Sezon Yeni Katılan Oyunculardan birisi de Gözde Gündüzlü oldu. Yemin Dizisinde Oya karakterini canlandıracak olan güzel oyuncu Masalın gerçek annesi rolünde diziye dahil oldu. 30 Eylül tarihinde yayınlanan 86. bölümde itibaren dizide yer alacak olan ve Masalın annesi Oya rolüyle izleyeceğimiz (Gözde Gündüzlü) dizide oldukça dikkat çekici isimlerden birisi oldu. Hakkında daha fazla detay merak edenler burayı tıklayabilir >> Yemin dizisi Oya karakteri kimdir?

Yemin Dizisine Yeni Sezon Gelen Azeri Yağmur Shahbazova2-

Yemin Dizisi Azeri Kız Yağmur Shahbazova

Yemin Dizisine Yeni Sezon Gelen bir oyuncu da Azeri kökenli Yağmur Shahbazova oldu. Yağmur Shahbazova daha önce de ülkemizde başka dizilerde rol almış Azerbaycan kökenli ve uzun süredir İstanbul’da kalan bir dizi oyuncusudur. Yağmur Shahbazova Yemin dizisine Narin olarak katılıyor. Kemal beyin yeni sezonda aşık olacağı Azeri kız Yağmur Shahbazova Yemin dizisine renk katacak yeni sezonda. Detaylı bilgiler için Tıklayın >> Yemin Azeri Kız Yağmur Shahbazova

Yemin dizisi Narin karakterini canlandıracan oyuncu Yağmur Shahbazova. Yağmur Shahbazova 13 Şubat 1987 yılında Bakü’de doğdu Karamel Yapım Yemin dizisi için oyuncuyu Azerbaycan’dan buraya davet etti. Yağmur Shahbazova 4 yıldır dizilerde rol alıyor kendi ükesinde. 1 milyon instagram takipçisi var ülkesinde çokça meşhur birisi. Yağmur Shahbazova daha önce reklamlarda da rol aldı.

1- Yemin Dizisine Katılan Oyuncu Zeynep  Balım Gaye Bayrak

Yemin dizisinin kadrosunda oldukça tatlı oyuncular bulunuyor. Masal karakterini biliyorsunuz zaten dizinin başından beri olduğu için onu bu konumuzda yazmayacağız ama hem tatlı hemde çok sempatik olan Masal karakterinden sonra Yemin kadrosuna katılan yeni çocuk oyuncunun adı Zeynep. Yemin dizisinde Zeynep karakterini canlandıran oyuncumuzun gerçek adı Balım Gaye Bayrak. Balım Gaye Bayrak daha önce bir çok dizide rol almış çocuk oyunculardan birisidir. Yemin dizisine yeni katılan Zeynep karakterinde oynayan Balım Gaye Bayrak daha önce Küçük Ağa, İki Dünya Arasında ve Arka Sokaklar gibi bilindik dizilerde de rol almış oldukça becerikli ve rolünün hakkını veren bir oyuncu. Evlat kokusu dizisinde de rol alan Balım Gaye Bayrak’ın son dizisi ise Trt1 ekranlarında salı günleri yayınlanan Aliya isimli dizi olmuştur.

Yemin Dizisine 2. Sezon Yeni Katılan OyuncularBalım Gaye Bayrak’ın Yemin dizisinde canlandırdığı Zeynep rolü konakta Reyhan tarafından farkedilmiş, bir kaç görüşmeden sonra ise konakta saklanarak onun için oldukça önemli bir adım, adeta bir kurtuluş yolu olmuştur. Ancak Cavidan Reyhan’ın görüşmelerini Emir’e yanlış aktararak sanki bir erkek ile buluşmaya gidiyormuş izlenimi vererek Emir ile Reyhan’ın arasını açmaya çalışmıştır. Zeynep ise tüm masumiyeti ile Reyhan’ın vicdanına sığınmış ancak Reyhan’ın başı belaya girerek hapsi boylamıştır.

Balım Gaye Bayrak Kimdir: 27 Mart 2006 tarihinde İstanbul’da doğmuş olan Balım Gaye Bayrak oldukça yetenekli ve bir çok dizide rol almış çocuk oyuncudur. Son olarak Yemin dizisinde Zeynep karakteri olarak karşımıza çıkan Balım Gaye Bayrak bir çok reklam filminde de rol almış, hayvanları çok seven ve ortaokul 7. sınıfa devam eden bir oyuncudur. Yemin dizisi Zeynep kimdir sorusuna böylelikle yanıt verdik.

Yemin dizisine yeni gelen katılan oyuncuları buraya eklemeye devam edeceğiz. Yeni oyuncular ile kadrosunu güçlendirmeye devam eden Yemin dizisi yeni sezonda da yeni oyuncular ile güçlü bir günlük dizi olarak kaldığı yerden devam edecek. 70. Bölümü ile 31 Mayıs Cuma günü sezon finali yapacak olan Yemin dizisinde uzun bir yaz tatilinin ardında Ağustos ayında dizinin oyuncuları yeniden kamera karşısına geçecek. Bu süreçte yeni oyuncularla anlaşma yoluna gidecek olan Karamel yapımın diziye dahil edeceği tüm oyuncular burada tek tek sizlere sunulacak.

Yemin Dizisi 2. Sezon Yeni gelen Oyuncular kimler

Yemin Dizisine 2. Sezon Yeni Katılan Oyuncular Kimler?

Yemin dizisi 31 Mayıs 2019 da başlayacağı yaz tatiline Ağustos ayında son verecek ve yeni oyuncular ile sete çıkacak. Yemin dizisinin yeni sezonunda diziye dahil olan tüm oyuncuların resimleri ve bilgileri burada olacak. Yemin dizisi 2. sezon oyuncu kadrosunda değişiklikler olursa burada yeni oyuncu bilgileri ve resimleri sizlere sunulacaktır.

Yemin dizisi 2. Sezon Şirkete gelen Kız Kim? Bize gelen Yemin dizisi tüyolarına göre yemin dizisinin yeni 2. sonunda diziye dahil olması beklenen oyunculardan birisi şirkete girecek olan yeni sekreter kız kim olacak diye merak edenler için ipucu vermek istiyorum. Daha önce Adını Sen Koy dizisinde rol alan bu güzel sekreter kızı görünce çok şaşıracaksınız. Adını Sen Koyda Ömer’in başına musallat olan kız şimdi de Emir’i yoldan çıkarmaya çalışacak. Bakalım Emir bu oyunlara gelecek mi izleyip göreceğiz.

Yemin Dizisi yeni Sezon OyuncularıYemin dizisi yeni sezon konaktaki yeni hizmetli kız kim? Yemin dizisinde konakta Cavidan hanımın isteklerini yapacak, Emir ve Reyhan arasındaki her şeyi kendisine haber verecek güzel bir kız daha diziye dahil olacak. Cavidan ve Cemre Reyhan ile Emir arasında olup biteni erkenden haber alıp ona göre plan yapmak için bir ajan tutarak kendilerine bilgi sızdıracak alımlı güzel bir kızı konağa sokacaklar. İlk başta neler olduğunu farketmeyen Emir ve Reyhan zamanla yeni gelen hizmetçi kızın kim olduğunu anlamaya başlayacaklar. Köstebek ortaya çıkmadan önce Emir onu kameralar ile takip edip planlarını bir bir bozacak. Yemin dizisiyle ilgili yeni sezon tüyoları senaryodan ilk kez sizlere sunuluyor..

Yemin Dizisine 2. Yeni Sezonda Katılan Oyuncular hakkında detaylı bilgiler:

Yaz tatili sırasında Karamel yapımın anlaşacağı ve Yemin dizisine katılacak yeni oyuncuları buradan sizlere aktaracağız. Lütfen takipte kalın ve Yemin dizisiyle ilgili haberleri ve yeni oyuncuları Yemin Dizi Oyuncuları konumuzdan takip edin. Şimdiden teşekkürler..

Yemin Dizisinden 2. Sezon Ayrılan Oyuncular

Yemin dizisinden kimse ayrılır mı demeyin, elbette ayrılır. Daha iyi bir teklif alırsa yada yapımcıyla yönetmen ile anlaşamazsa veya ailevi durumlardan dolayı zaman zaman oyuncular dizilere veda edebiliyor. Yemin dizisinden de yeni sezonda ayrılan oyuncular oldu. Yemin dizisinde 2. sezon kimler ayrıldı neden ayrıldı buradan yazacağız sizlere:

Yemin Leyla öldü, Munise Özlem diziden ayrıldı

Munise Özlem – Leyla

Yemin dizisinde yeni 2. sezon ayrılan oyuncuların başında Leyla karakteri geliyor. Elbette Leyla’nın diziden ayrılışına hepiniz şok olmuş olabilirsiniz. Çünkü çok sevilen isimlerden birisiydi. Yemin dizisinde yeni sezonda Leyla karakteri neden yok niçin çıktı diziden hemen yazalım: Yemin dizisinde Leyla rolündeki Münise Özlem dizinin yapımcısı olan Nazmiye hanımla anlaşamadığı için yeni sezonda dizide olmayacakmış. Bizim görüşümüze göre Leylanın Yemin dizisinden ayrılması diziye reyting kaybettirecektir. Çünkü sevilen bir isimdi Leyla rolü, bu nedenle Yemin 2. sezonda diziden çıkması nedeniyle yerine birisi gelir mi bilmiyoruz zamanla öğreneceğiz. Yemin Leyla öldü, Munise Özlem diziden ayrıldı:

Yemin Dizisine 2. Sezon Yeni Katılan ayrılan oyuncular konumuz oldukça uzadı. Ancak Yemin Dizisine 2. Sezon Yeni Katılan oyuncular kadar diziden 2. sezon sonunda çıkan Özge Yağız da merak konusu oldu. Sizler Yemin Dizisine 2. Sezonda veda eden Özge Yağız hakkında neler düşünüyorsunuz?

YORUMLAR

 1. Faezeh Z. dedi ki:

  “Fidan” Rolunu canlandıran kızın ismi nedir ???

 2. Ipek dedi ki:

  yemin dizisinde reyhan varken cok guzeldi

 3. Anonim dedi ki:

  Zanima nas 4.sezona ,ne stare sezone.

 4. Aygul dedi ki:

  Keşke bu sefer aygül ismi de yemin dizisinde olsaydi hep dua ederdim ama gerçekleşmedi😏😏😏

 5. Ayten Öztürk dedi ki:

  Emir ve reyhan çok mutlu herkes tarafından çok sevilen çift olsunlar bir kız bir erkek çocukları olsun Cavidan dizide olmadın Melike ablamızla hikmet baba evlensin onlar emir ve reyhanın çocuklarını büyütsünler çok mutlu sıcacık bir sile olsunlar istiyoruz NAZMİYE hm lütfen bu tür şeyler yazarsanız çok seviniriz biz yemini çok seviyoruz final olmasını istemiyoruz hep beraber nice sezonlar birlikte her akşam evlerimizde olalım

 6. Fatmagül uçak dedi ki:

  Emirle Rehanın çocukları olsun artık sorun çıkmasın hep mutlu olsunlar 148 bölümde olsun çocuk