Yemin Dizisinde Çalan sürgün dedikleri bu olsa gerek sensiz hayat esaret şarkısı sözleri

14.02.2020
25

Yemin Dizisinde Çalan sürgün dedikleri bu olsa gerek sensiz hayat esaret şarkısı sözleri ki tarafından söyleniyor merak edenler için burada sizlerle paylaşmak istiyoruz. Kanal 7 de ekrana gelen Yemin dizisinin 14 Şubat cuma günü sevgililer gününde çalan güzel şarkısını 185. bölümde herkes çok beğendi. Şarkıyı duyanlar Yemin dizisi 14 Şubat sevgililer günü şarkısı mı acaba diye merak ettiler.

Yemin Dizisinde 14 Şubatta çalan Senden öncesi yok inan Senden sonrası hep tufan sürgün dedikleri bu olsa gerekYemin Dizisinde Çalan sürgün dedikleri bu olsa gerek sensiz hayat esaret

Yemin Dizisi Sevgililer Gününde (14 Şubat) Cuma Çalan Senden öncesi yok inan Senden sonrası hep tufan sürgün dedikleri bu olsa gerek sensiz hayat esaret şarkısı sözleri kimin söylediği merak edilirken burada önce şarkının kısa sözlerini paylaşmak istiyoruz sizlerle. Dizinin yeni bölümünde ekrana gelecek şarkının tamamını da yine burada sizlere sunacağız.Yemin Dizi Müziği Senden öncesi yok inan Senden sonrası hep tufan sürgün dedikleri bu olsa gerek konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz.

Yemin Dizisinde Çalan sürgün dedikleri bu olsa gerek sensiz hayat esaret şarkısı sözleriYeminde çalan Senden öncesi yok inan Senden sonrası hep tufan sürgün dedikleri bu olsa gerek

Senden öncesi yok inan
Senden sonrası hep tufan
sürgün dedikleri bu olsa gerek
sensiz hayat esaret
Yanına canına kanına sakla beni sevgilim

Senden Sonra Yemin Dizi Müziği;
Yanına canına kanına sakla beni sevgilim
Bilirim tenine muhtaç bu deli serserin
Yarası en derin yerdedir baktığın bu gözlerin
Uçurum kenarında bir umut seni beklemişim
Senden öncesi yok inan
Senden sonrası hep tufan
Sürgün dedikleri bu olsa gerek
Sensiz hayat esaret

Yeminde Çalan sürgün dedikleri bu olsa gerek sensiz hayat esaret kim söylüyor?

Yemin 14 Şubat özel şarkısını Bilge Kotkay seslendiriyor. Senden Sonra isimli şarkı Yemin dizisinde Reyhan ile Emire ve Narin ile Kemal beye tam uydu. Yemin 14 Şubat özel şarkısını Bilge Kotkay söylüyor şarkının adı Senden Sonra..

Yemin Dizisinde sevgililer günü 185. bölümde Çalan Senden öncesi yok inan Senden sonrası hep tufan sürgün dedikleri bu olsa gerek sensiz hayat esaret şarkısı sözlerinin tamamını diziden hemen sonra buraya ekleyeceğiz.  Senden öncesi yok inan Senden sonrası hep tufan diye başlayan ve daha sonra da sürgün dedikleri bu olsa gerek sensiz hayat esaret diye devam eden bu güzel şarkı Yanına canına kanına sakla beni sevgilim diye bitiyor. Umarım sizlerde yemin dizisinde çalan bu yeni şarkıyı seveceksiniz ve kim söylüyor diye merak edeceksiniz.

14 Şubat Yemin Dizisinde Çalan  Yanına canına kanına sakla beni sevgilim şarkısı tamamı

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Ömer dedi ki:

  Çok harika bir şarkı

 2. Guzel dedi ki:

  😘😘❤❤❤❤harika

 3. Özgür dedi ki:

  Yeşilçam tadında ki bu şarkıya emeği gecen herkeze ve bu sayfa için sayın Oğuz beye sonsuz teşekkürler, başarılar..

 4. Mehmet dedi ki:

  Özge ve gökberk güzel bi ikili olmuşlar başarılar

 5. Gül👑 dedi ki:

  Dizide yükseliş var ama bir şey söyleyeceğim 1. Sezon finali çok iyidi 2. Sezon finali de güzel olur inşallah R❤E ama şu Cavidanı diziden çıkarmak gerekiyor Yine bir şey söylemek istiyorum Reyhan (Özge Yağız) ile Emir (Gökberk Demirci) gerçek hayatta sevgiliymiş dizi oyuncuları samimi olduklarını söyliyorlar

 6. Sabrina dedi ki:

  HARIKA,COOOK GUZEL bir sarki—–BBAAYYIILLDDIIMM,❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 7. Konul dedi ki:

  Bu şarkıyı kim söylüyor

  1. Oğuz dedi ki:

   Bilge Kotkay söylüyor şarkının adı Senden Sonra

 8. Anonim dedi ki:

  Bu şarkıyi kim soyluyor bilen varmı?