Yemin Dizisi Yeni Sezon Tüyoları, Yemin 3. Sezon Yaşanacak Gelişmeler

Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen ve her bölümü ile beğeni alan reytinglerde de oldukça iyi giden Yemin dizisinin yeni sezon onayı almasının ardından hem oyuncular hem de Karamel yapım 2. sezon için şimdiden çok ümitli olduklarını belirttiler. Bizde bu konumuzda sizler için Yemin Dizisinin Yeni Sezon Tüyolarını, Yemin dizisi 2. Sezonda Yaşanacak Gelişmeleri ve dizinin ileriki bölümlerine dair tahminlerimizi yazmak istiyoruz.

Yemin Dizisi Yeni Sezon Tüyoları

Yemin dizisinin birçok tüyosunu burada sizlere açıklamak, gelecek sezonla ilgili yemin dizisinin planlarını detaylarıyla sizlere sunmak istiyoruz. Yemin dizisinde Yaşanacak gelişmelerden birisi Hikmet beyin gelecek sezon sağlığı oldukça zor duruma girecek ve hastalığı ağırlaşarak yoğun bakıma alınacak ve bir süre sonra ölecek. Hikmet beyin ölümü sonrasında miras konusunda daha önce Reyhan’a vermiş olduğu bazı ayrıcalıklar Cavidan Hanım ve Emir arasında büyük bir gerginliğe yol açacak.

Yemin dizisi 2. Sezon tüyoları

Hikmet bey bir yemin ile oğlu Emir için Reyhan’dan bir yemin istemiş Reyhan bu yemin sonrasında dayısı Hikmet beye gelinlik, Emir’e de hanımlık yapmaya başlamıştı. Ancak geçen zaman hem Reyhan için hem de Emir için oldukça zorlu günleri beraberinde getirmiş ve yemin dizisinin yeni bölümlerinde hiç beklenmedik olaylar ortaya çıkmıştır. Bu olaylardan birisi de Hikmet beyin Reyhan için bırakmış olduğu ve mirasından özel bir pay ayırmasıdır. Bu pay Emir ve Cavidan hanım tarafından farklı bir gözle Reyhan’ın hak etmediği bir miras olarak lanse edilince arada büyük bir gerginlik ortaya çıkmıştır. Hatta Cavidan Hanım Reyhan’ı köyüne gönderebilmek için Hikmet beyin mirasında gözlü olduğunu ileri sürerek Reyhan’ı Emir’in gözünden düşürmek için yalancı bir belge hazırlamış ve bu belgeyle Reyhan’ın paragöz birisi olduğunu ispatlamaya çalışmıştı.

Yemin 2. Sezon tüyoları

Yemin Dizisinde Yeni 2. Sezon Tüyoları Gelişmeleri

Yeni sezonda yemin dizisindeki gelişmelerden birisi de Reyhan’ı takip etmek ve onu kontrol etmek amacıyla Cavidan Hanım’ın konakta yeni bir hizmetçi istemesi ve bu hizmetçinin asıl amacının Reyhan’ı gözetlemek olmasıdır. Reyhan’ın yaptığı her işi takip etmek isteyen Cavidan Hanım Cemre’nin artık bıkmış usanmış kovalamacalardan sıkılmış ve Reyhan’ı umursamaz bir vaziyete gelse de Cavidan Hanım ömür boyu çekmek zorunda kalacağı için bir an evvel Reyhan’dan kurtulmanın yollarını daha çok aramaya başlamıştır.

Bu amaçla onu köşeye sıkıştıracak her türlü bilgiyi ve görüntüyü alabilmek için gizli kameralar yerleştirip yaptığı tüm hareketleri kayıt altına almaya başlayacaktır. Ancak Cavidan o kadar ileri gider ki buna Emir bile tahammül edemez ve artık annesi ile yollarını ayırmak ister. Emir ve Reyhan uzak bir yerde farklı bir ev tutarak orada yaşamak isterler. Ancak annesi ve babası buna razı gelmez çünkü konak oldukça büyüktür ve herkese fazlasıyla yetecek kadar geniştir.

Yemin 2. Sezonda Yaşanacak Gelişmeler Tüyolar

Yemin dizisinin 2. sezonunda Suna en çok umut vadeden oyunculardan birisi olacak çünkü Reyhan ona her türlü yardım yapacak ve artık Suna yürüyebilen, hastalığından kurtularak tekerlekli sandalyeye muhtaç olmadan kendini idare edebilen bir vaziyete gelmiştir. Reyhan’ın Suna için yapmış olduğu tüm bu iyilikler kendisine geri dönmüş ve Reyhan hem Suna’nın gözünde hem de Hikmet beyin gözünde oldukça farklı bir yer edinmiştir. Diğer yandan Emir ile zaman zaman araları açılan Reyhan çok sıkıldığı zamanlarda köyüne geri dönüp nefes almış ancak onun yokluğunu hisseden Emir daha fazla dayanamayıp o da Reyhan’la birlikte köye gitmişti.

Yemin yeni sezonda neler olacak gelişmeler

Zaten yemin dizisini sevilen ve tutulan bir dizi haline getiren konulardan birisi de hem köy yaşantısına hem de şehir yaşantısına uygun Türk gelenek ve göreneklerine, yaşam tarzına özen göstermeye çalışan usturuplu bir dizi olmasından kaynaklanıyor. Dizilerin göstermediği hassasiyeti gösteren Yemin dizisi yeni sezonda kaldığı yerden Kanal 7 ekranlarında devam edecek. Yemin dizisi dini gün ve bayramlara kandillere de oldukça hassasiyet gösteriyor.

Yemin Dizisi Yeni Sezon Leyla ve Kemal Tüyoları Gelişmeleri

Leyla ve Kemal Bey’in hikayesi de yeni sezon tüyoları da oldukça önem verdiğimiz bir alana doğru ilerleyecek. Kemal ve Leyla’nın hikayesi de yeni sezonda oldukça güzel ilerleyecek ve Kemal ile Leyla arasında büyük bir düğün bizleri bekliyor olacak. Bu düğün oldukça görkemli olacak ve Leyla ile Kemal’i hem bir araya getirirken onların düşmanları olan Soner Bey ve Leyla’nın babası Talaz yeni yapacakları kötülükleri ve düşmanlıklarını bir bir ortaya koymaya başlayacaklar. Bu arada Masal oldukça iyi bir gelişme göstermiş ve artık okula gitmeye başlamıştır, Masal’ın sağlığına kavuşmasında ve iyileşmesinde büyük yemeği olan Leyla’nın yeri Kemal Bey’in gözünde çok ayrı bir yerdedir ve bütün minneti ve sevgisini Leyla’ya yoğunlaştırmaya başlar.

Yemin 2. Sezonda reyhan hamile mi olacak

Cemre ise Emir’den bir türlü vazgeçemez ve Emir’i elde edebilmek için her türlü oyunu Cavidan Hanım ile birlikte oynamaya devam edecektir. Cemre’nin yapmış olduğu her türlü kötülüğe rağmen Emir ona sırtını dönmez ve Reyhan da yaptığı bütün kötülüklere rağmen ona kötü davranmaz. Ancak Cemre’nin içerisinde bulunan kötülük onu yeni arayışlara iteleyerek şirkete yeni bir sekreter kız olarak gelecek güzel bir kız ayarlayacak. Yeni sekreter kızı Emir’in başına bela etmek ve Emir ile Reyhan’ın arasını açmak ister. Emir her defasında olduğu gibi Cemre’nin oyununa düşmüş Reyhan ile arası açılmaya başlamıştır. Ancak işin sonunda bu sekreterin hangi amaçla şirkete girdiği anlaşılır ve Reyhan ile Emir rahat bir nefes alır.

Yemin Dizisi Yeni Sezon Emir ve Reyhan Tüyoları Yeni Bilgileri:

Emir ve Reyhan’ı yeni sezonda yenilikler bekliyor olacak. Babasının isteği ile evlendiği Reyhan ile arasındaki zorlukları bir bir aşacak olan Emir yeni sezonla birlikte herkesi şaşırtan bir iyileşme gösterecek ve artık basit olaylara, annesinin doldurmasına ve Cemrenin yalanlarına kanmadan karısı Reyhan ile daha güzel vakit geçirmeye başlayacak. Sezonun ilerleyen dönemlerinde ise artık aynı yatağı paylaşmaya başlayıp aşklarını yaşamaya başlayan çiftin bir de sürprizleri olacak seyredenlere:

Yemin 2. Sezonda tüyoları bilgileriYemin 2. Sezonda Reyhan hamile kalacak: Evet bu sürprizi umarız senaryo ekibi okumaz ama şimdiden sitemiz dizioyuncu.com okurlarına müjdemiz olsun. İlk sonun ardından Emir ve Reyhan artık iyi bir çift olmaya başlar ve aralarındaki sorunları bir bir hallederler. Daha sonra birlikte güzel bir tatil geçirmek için Ağva’ya giden ikili burada aşklarını yaşarken yeni gelişmeler de izleyenlere sürpriz olacak. Emir ve Reyhan bir müddet sonra bir bebek beklediklerini sevenleri ile paylaşacaklar ancak bu sırada yine Reyhan’ın başına gelmedik kalmayacaktır.

Yemin dizisine 2. sezonda yeni oyuncular da dahil olacak. Yeni girecek oyuncular Yemin dizisinin daha uzun ömürlü olması ve daha izlenebilir bir dizi haline gelmesi için uzun vadeli olarak girecekler. Yemin dizisi yeni tüyolarını Reyhan ve Emir’in başına gelen yeni bilgileri buraya yazmaya devam edeceğiz. Sizlerde duyduğunuz öğrendiğiniz yeni bilgileri ve yemin tüyolarını aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz..

Yemin 2. Sezonda neler olacak

Yemin dizisinin yeni sezonunda birçok yeniliyor ile sizlerle birlikte olmaya devam edeceğiz. 2 Yemin dizisinin tüyolarını yemin dizisinin yeni girecek oyuncuları yemin dizisinin 2. sezondaki gelişmelerini burada sizlere aktarmaya ve giymek dizisine merak edenler için tüm bilgileri ve detayları yeni sayfalarımızda sizlere sunmaya devam edeceğiz. Yemin dizisi ile ilgili bütün bilgileri yeni oyuncuları tüyoları hem merak ettiğiniz her şeyi yemin dizisinin kategorisinde bulabilirsiniz yemin dizisinin kategorisi için lütfen tıklayınız >> Yemin Dizisi Haberleri

Yemin Dizisi 2021-2022 Sezonunda Yayınlanır Mı? Yeni Bölümleri Olacak Mı?

Yemin dizisi final yaparak ekrana veda etti. Yemin dizisi oyuncuları şimdi başka dizilerde rol alıyorlar. Yemin dizisi 2021 yılında yayınlanmaz ancak Kanal 7 ekranlarında tekrarlarını izleyebiliriz.

Yorum yaz

6 Yorum

  1. Avatar Serpil Özaslan

    Sayın yazarlar lütfen biraz geliştirin kendinizi bir kaynananın mezalimi ile götürüyorsunuz filmi .kötülük , kötülük nereye kadar ya gerdiniz milleti yete ya.artık izlemek istemiyorum sosyal olaylarla zenginleştirin var olan karakterleri vazgeçilmez yapın insanlara umut aşılayın biraz mutluluk verin hayat zaten zor

  2. En azindan ailece izleyebiliyoruz terbiyeli,fakatbiraz sacmaliklari var ,onlarda duzeltilirse ,seyredilir yine,,biraz hiz, biraz akil, katilirsa daha iyi olur.seyirci dinlenirse olur.

  3. Günah.Ayyyy gerçi sen daha iyi bilirsin günahı sevabı. Çok doğru birazda bunu Cemre öğrense,hatta hatta biraz kendilerine ait eve gitmeyide öğrense.Birde sevabı günahı bildiği için alay ettiği insana çektirdiklerini daha beterini çekeceğini bilse bilmiyorsa birimlerinden öğrense.Aaaa bu dizi kötülerin ve kötülüklerinin anlatıldığı bir dizi olduğundan güzellik beklemek boş hayal .Lütfen rica ediyorum insanların iyiye güzele ihtiyacı var izlediğinden birşeyler bir dersler almaya ihtiyacı var.Ben bu dünyada Reyhan a verilen rol gereği de olsa o kadar saf bir insanın olabileceği ise tamamen masal. En azından o kadar çok sevdiği eşini asla bırakmaz.Çünkü Cemre nin oyunlarını biliyor Cemre yi tanıyor.O kadar hatanız varki izleyiciyi kandırdığınızı sanıyorsunuz unutmayınki en sevilen haftalık diziler bile en fazla iki yıldan sonra izlenme oranları yerlerde sürününce apar topar yayından kaldırılıyor bunu yaşadınızda neden Adını sen koy kanal kanal dolaştırıp sonlandırdınız.

  4. Yemin dizisi cookk guzel lutfen artik emir ve reyhan mutlu olsunlar ve cok gecmeden bu dizi guzellekle bitsin

  5. Yeni sezon da reyhan emir le yeni evde yaşıycaklar mı cemre pis planı tuzagına düşdü emir le reyhan. Emir o nu altı sanıyor bu yenii sezon ortya çıkıcakmı emirin suçsuz lugu reyhan emir i bırakıp gidermi

Etiketler