Yemin Dizisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor Bitti mi?

03.06.2019
1.485

Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen ve her bölümü ile oldukça yüksek izlenme oranlarına ulaşan Yemin dizisi pazartesi günü ekrana gelmeyince seyirciler merak edip neden dizi yayınlanmıyor niçin yeni bölüm yok diye merak etmeye başladılar. Bizde bu konumuzda Yemin Dizisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor Bitti mi? Yemin Dizisi Var mı Yok mu Yemin Dizisi Final Yaptığı için yayınlanm ıyor artık ekrana gelmeyecek. Yemin Dizisi Final oldu bitti.

3-4-5 Haziran 2019 Yemin Dizisi Var mı Yok mu

Yemin Dizisi (Kanal 7) Var mı Yok mu Neden Yok?

Öncelikle Yemin dizisi pazartesi günü neden olmadığını izah edelim. Sevgili okurlarımız, bildiğiniz üzere Yemin Kanal 7 de bu sezonun en gözde dizilerinden birisi oldu. Her bölümü ile çok ciddi oranlarda izlenme reytingine ulaşan dizimiz bir çok haftalık diziyi bile geride bırakarak ilk 10 dizi program arasına girmeyi başardı reytinglerde. Başarılı bir 70 bölümü geride bırakan Yemin Dizisi cuma günü sezon finali yaptığı için bu hafta  ekran gelmeyecek.

yemin dizisi yeni sezonu 2021 2022

Zaman zaman tekrar bölümlerinin ekrana verileceği Yemin Dizisi geçtiğimiz hafta cuma günü son bölümü ile sezon finali yaparak yaz tatiline girdiği için oyuncularımız yaklaşık 3 ay boyunca dinlenip tatil yapacaklar. Yemin Dizisi 2021 yılı haziran ayında sezon finali yaptığı için ekrana gelmeyecek.

Yemin Dizisinin Yeni Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak

Yemin Dizisinin Yeni Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak?

Yemin Dizisinin mayıs haziran ayında harika bir sezon finali yaptığını hemen hatırlatalım. Sezon finali yaptıktan sonra yeni bölümlerin yayınlanmasını beklemiyorsunuz umarım. Çünkü dizi oyuncularının da dinlenmeye tatile ihtiyacı var. Özellikle günlük diziler oldukça yorucu ve zahmetli bir set ortamında çekildiği içi ve her gün yetişmesi gerektiği için oyuncular daha çok çalışmak zorunda kalıyor. Bu nedenle dizilerin sezon finali yapmasının ardından hemen bütün oyuncular bayram için veya tatil için dağıldılar. Sezon finali yaparak tatile başlayan Yemin oyuncuları ağustos ayının sonlarına doğru yeniden dizinin çekimlerine başlayacak ve dizinin yeni sezon hazırlıkları başlamış olacak. Yemin Dizisinin yeni bölümleri Eylül 2022 pazartesi günü başlaması bekleniyor.

Yemin Dizisi Sezon Finali Ne Zaman Oldu, neler yaşandı

Yemin Dizisi Sezon Finali Ne Zaman Oldu, neler yaşandı?

Yemin Dizisinin sezon finali cuma günü oldu. Yaklaşık 2 saat süren Yemin dizisinin sezon finali adeta final gibi oldu ve bir çok gizli bilgi su yüzüne çıktı. Mesela Hikmet bey Reyhan ile Emir’i neden evlendirdiğini açıkladı. Reyhan’dan neden yemin aldığını ve oğlunu düzeltebilecek tek sabırlı gelin adayının Reyhan olduğunu itiraf etti. Cavidan hanımın yaptıkları gün yüzüne çıktı, Emir ile Reyhanı ayırmak için neler yaptığı hangi oyunlara başvurduğu ortaya çıkınca Hikmet bey onu boşayacağını söyledi. Hikmet bey tüm olayları baştan anlattı ve Neden böyle bir yemin ettirip Reyhan ile Emir’i evlendirdiğini tek tek açıkladı. Dizinin final sahnesi oldukça güzeldi. Tüm gerçeklerin gün yüzüne çıkmasıyla Yemin Dizisinin sezon finalinde bu anlara eşlik eden harika bir şarkı çaldı.. Sizler için onu da sitemize ekledik >>> Yemin Dizisi Ne olursun dinle bırakıp da gitme Ömrümü kat ömrüne

Yemin Yeni Sezon başlama tarihi belli mi?

Yemin Dizisinin sezon finalinden sonraki hafta yayınlanmayacağını söylemiştik. Bunu neden yazdık çünkü dizinin sezon finalini kaçırmış olanlar diziyi devam ediyor diye düşünebilirler. Yemin Dizisi Var mı Yok mu sorusuna hayır bu hafta ve sonraki haftalarda yemin dizisi ekrana gelmeyecek yayınlanmayacak cevabını bir kez daha hatırlatalım. Yemin Dizisinin 4. Sezonu Eylül ayında başlayacak. Şimdilik kesin bir tarih belli olmasa da genelde okulların açıldığı haftalarda dizilerin de başlayacağını düşünerek Yemin Dizisinin 4. Sezonunu kesin tarih belli olmamakla birlikte eylül 2022 pazartesi günü başlayacağını söylemek yanlış olmasa gerek. İlerleyen günlerde Yemin Dizisinin 4. Sezon bilgileri ve başlama tarihi kesinleşirse ayrıca burada güncelleyip sizlere duyuracağız.

Yemin Dizisinin 2. Sezonunda Neler Olacak

Yemin Dizisinin 4. Sezonunda Neler Olacak?

Yemin Dizisinin 2. Sezonundaki gelişmeler oldukça aksiyonlu olacak. Öncelikle Hikmet bey Cavidan hanımdan boşanmak isteyecek ancak Cavidan tüm kurnazlığını konuşturup Emir ve Reyhanı ayırmak isteyen kişinin kendisi değil Cemre olduğunu söyleyerek tüm olup biteni Cemrenin üstüne yıkacak ve kendisini kurtarmaya çalışacak. Ancak bir süre sonra Hikmet bey rahatsızlanacak ve kendisini hastanede yoğun bakımda hayat mücadelesi verirken bulacak ve bu boşanma işi bir süre kalacak. Cemre ise planlarına yenilerini ve daha etkililerini ekleyerek yeniden Emir’e kavuşmanın hayalini kurmaya başlarken bir taraftan da Reyhan’ı köyüne göndermenin yollarını arayacak. Reyhan ve Emir ise üzerlerinde kendilerini sorumlu yapan yeminden kurtulmuşlardır ama birbirinden bir türlü kopamazlar çünkü ikisi de bu süreçte birbirine deli gibi aşık olmuşlardır.

Yemin Dizisi Kanal 7 ‘den Star TV’ye Transfer mi oluyor?

Yemin dizisinin reytinglerde parlak bir dizi olarak belirginleşmesi ile birlikte yönetmen koltuğunda oturan Ayhan Özen ve Serkan Mut aracılığı ile diziye başka kanallardan cazip tekliflerin de geldiğini sosyal medyadan öğrendik.. Yemin dizisi senaristi olan Nazmiye Yılmaz da özel bir kanaldan gelen transfer teklifini doğruladı. Karamel yapım imzası taşıyan Yemin dizisi yeni sezonda başka bir kanala transfer olur mu daha önce Adını Sen Koy dizisinin düştüğü hataya düşer mi bilinmiyor.

Yemin Yeni Sezon başlama tarihi belli mi

Dizinin baş rolleri olan Özge Yağız, Gökberk Demirci ve Can Verel gibi önemli isimler Kanal 7 de devam etmek isterken yapımcı ve bazı oyuncuların Star tv den gelen yüksek ücretli transfer teklifine sıcak baktıkları biliniyor. Bu konuda son sözü söyleyecek olan Karamel yapım ile Kanal 7 yöneticilerinin ortak düşüncesini ilerleyen haftalarda öğreneceğiz. Günlük bir dizi olmasına rağmen oldukça yüksek izlenme oranlarda seyreden Yemin dizisi yeni sezonda başka kanala geçerse özellikle star tv de harcanacağı ve dizinin eskisi gibi olmayacağına dair iddialar var ama bunun için kesinleşmiş bir transfer görüşmesi bulunmuyor şimdilik..

Henüz yayınlanmaya başlayalı çok olmayan Yemin dizisi 70. bölüm ile sezon finali yaptı ve yaz tatiline girdi ancak Kanal 7 de tanınıp sevildiği için Star da aynen izlenir mi yoksa izleyici kaybeder mi bilinmiyor. Ancak çok yüksek bir para teklif eden Star TV kanalına Yemin dizisinin geçmesi muhtemel görünüyor. Yemin dizisi eğer yeni sezonda Star tv veya başka bir kanala geçecek olursa 2019-2020 yeni sezonunda izleyiciler resmen şok olacaktır. Çünkü daha önce Trt1 de başlayan Adını Sen Koy dizisi 2. sezonda Star tv tarafından yüksek bir ücretle transfer edilmiş ancak bir süre sonra reytingleri düşmeye başlayan dizinin sonu erken final yapmaya kadar gitmişti. Yemin dizisi 71. bölümü ile yeni sezondan itibaren yeni kanalında olur mu Star tv ile kesin olarak anlaşır mı şimdilik bilmiyoruz ama bir gelişme yaşanırsa ilk olarak burada sizlere duyuracağız.

3-5-7 Haziran Yemin Dizisi olacak mı Var mı Yok mu

Yemin Dizisinin 4. Sezonunda yaşanacak gelişmelerini ve tüyolarını sizlere Yemin Dizisi bölüm özeti ve tüyoları olarak yeni bir konuda yazmaya çalıştık. Lütfen bu içeriğimize de göz atınız >>> Yemin Dizisi Haberleri

Yemin Dizisi 4. Sezonda başka bir kanala transfer olmasını ister misiniz? Yoksa Yemin Dizisi Kanal 7 de devam etsin mi hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Özgür dedi ki:

  HAYIRLI GÜNLER GÖNLÜNÜZCE ZAMANLAR GÜLAY’CIM, EMİNE’CİM, SEMA KARDEŞİM, LAMAZİ GOGOM, GÜNEŞİM, BALDİLLİM, CİCİKIZIM, GÜNEL’CİM, YORUMUMU OKUYANLAR VE SAYIN YÖNETİÇİ… UMUTLARINIZ SİZİNLE OLSUN İŞLERİNİZ RAST GİTSİN.. İNŞAALLAH 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 2. Özgür GÜLAY'CIM dedi ki:

  Hayırlı geceler, gönlünce musmutlu zamanlar teyzesiiii
  😘😍❤🌹🌹🌹🌹🌹

  1. Gülay Albasan dedi ki:

   Hayırlı geceler özgür teyzecim..
   ALLAH RAHATLIK VERSİN..

 3. Aysun dedi ki:

  Yemin dizisinin star tv ye kecmesini istemirem