Yemin Dizisi Ümit Kimdir? Bilgileri (Gürkan Tavukçuoğlu)

Bu konumuzda sizlere Karamel Yapım imzalı Yemin dizisine yeni katılan Ümit karakterini yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Hakan Arslan ve Reyhan Pekar’ın yer aldığı Yemin dizisi 3 sezonunda olmasına rağmen adından sıkça söz ettirmektedir. Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yemin dizisinin senaryosunu ise Nazmiye Yılmaz kaleme almaktadır. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Yemin dizisine yeni katılan Ümit karakteri de izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Yemin dizisine yeni katılan Ümit karakterini yakından tanıtacağız ve Yemin dizisi Ümit kimdir? Yemin dizisi Ümit karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Yemin Dizisi Ümit Karakteri Kimdir?

Yemin Dizisi Ümit KimdirKanal 7 ekranlarına izleyici karşısına çıkan Yemin dizisine geçtiğimiz günlerde dahi olan Ümit karakteri, dürüst ve iyi biridir. Annesini seven ve sayan biri olan Ümit onu kırmamak için Feride ile buluştuğunu söylesede Feride’den etkilenmiştir. Ilerleyen günlerde Ümit’in Feride’ye karşı duyguları artmıştır. Feride Emir’i sevmesine rağmen Ümit’le bir yola başlamış ve nişanlanmışlardır.

Yemin Dizisi Ümit Kimdir?

Yemin dizisine yeni katılan Ümit karakterine başarılı oyuncumuz Gürkan Tavukçuoğlu Hayat vermektedir. Izleyiciler tarafından Ümit karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Yemin dizisine yeni katılan Gürkan Tavukçuoğlu yakından tanıtacağız ve Gürkan Tavukçuoğlu kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi Instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Gürkan Tavukçuoğlu Kimdir?

39 yaşındaki oyuncumuz 0 Ekim 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar oyunculuk bölümünden mezun olan Gürkan Tavukçuoğlu daha sonra İstanbul Kültür Üniversitesi oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısında ilk defa 2002 yılında Ekmek Teknesi dizisi ile geçen oyuncumuz dizideki performansıyla büyük beğeni toplamış ve aynı yıl Kurşun Asker dizisinde boy göstermiştir. Şöhret ve Korkusuzlar dizleri sayesinde tanınan oyuncumuz kamera karşısına en son 2013 yılında vizyona giren Gelmeyen Bahar isimli sinema filminde hayat verdiği Özgür karakteri ile geçmiştir. Ekranlarda görmeye özlediğimiz oyuncu bu sezon Yemin dizisi ile ekranlarda olacaktır.

Gürkan Tavukçuoğlu Yer Aldığı Diziler

2021 – Yemin (Ümit)
2011 – Reis (Turgay)
2008 – Dalgakıran (Ulaş)
2008 – Milyonda Bir (Terso)
2008 – Doludizgin Yıllar (Burak)
2007 – Pars Narkoterör (Emre)
2007 – Korkusuzlar (Burak)
2006 – Kızlar Yurdu (Sinan)
2005 – Şöhret (Şafak)
2005 – Kanlı Düğün (Tolga)
2005 – Belalı Baldız
2004 – Bütün Çocuklarım (Enis)
2004 – Herşey Yolunda
2004 – Gizli Dünyalar
2004 – Büyük Buluşma (Ercan)
2004 – Bütün Çocuklarım (Enis)
2003 – Kampüsistan (Şahin)
2002 – Kurşun Asker
2002 – Ekmek Teknesi

Gürkan Tavukçuoğlu Resmi İnstagram Hesabı

Daha önce birçok başarı projede karşımıza çıkan oyuncumuz Gürkan Tavukçuoğlu sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi Instagram hesabından sık sık paylaşımda bulunan oyuncumuzun Instagram’da 50 gönderisi ve 20 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Gürkan Tavukçuoğlu nun resmi Instagram hesabı ise: @gurkantavukcuoglu’dur

Gürkan Tavukçuoğlu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Özel hayatı ile gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz eşi Selcan Tavukçuoğlu ile evlidir. Evliliklerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden çiftin iki kızı vardır. Büyük kızlarının ismi Aden, küçük kızlarının ismi ise Mercan’dır.

Yemin Dizisi Ümit – Gürkan Tavukçuoğlu Kıyafetleri

Bu sezon Yemin dizisinin hayat verdiği Ümit karakteri ile ekranlarda olan yakışıklı oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oyuncumuzun sevenleri Gürkan Tavukçuoğlu’nun giydiği kıyafetleri de merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde, oyuncumuzun özel hayatında ve Yemin dizisinde giydiği ceket, pantolon, kazak, gömlek, mont, kaban, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere yemin dizisine yeni katılan Ümit karakterini ve Ümit karakterine hayat veren oyuncumuz Gürkan Tavukçuoğlu’nu yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler