Yemin Dizisi Reyhan Gerçekten Öldü mü Diziden Ayrıldı mı? (Özge Yağız)

Daha önceki sezonda da Reyhan ölümle burun buruna gelmişti. Ancak son olarak 195. bölümde 28 Şubat cuma akşamı yayınlanan yeni bölümde Reyhan hapishanede Neriman tarafından şişlenerek yaralanır. İzleyiciler merak edip Reyhan ölecek mi sorusunu sorsalar da Reyhan ölmeyecek, bir müddet tedavi olduktan sonra kurtulacak ölümden. Peki önceki sezon ne olmuştu kısaca hatırlayalım:

Bu konumuzda Yemin Dizisi Reyhan Gerçekten Öldü mü Diziden Ayrıldı mı? (Özge Yağız) Yemin dizisine veda mı etti diye meraklı sorulara net cevaplar vereceğiz. Yemin dizisinin başrol oyuncularından olan Reyhan karakteri yemin dizisinin 60. bölümünde bir trafik kazasına karışır ve izleyicilerin meraklı bakışları arasında Yemin dizisinde Reyhan öldü mü yaralandı mı gerçekten diziden çıkacak mı gibi sorular merak edilip sorulmaya başlandı. Cemre ve Reyhan aynı arabada devam ederken aracın otobüs ile çarpıştığı ve bu çarpışma sonrasında zincirleme trafik kazasının yaşandığı ve bu kaza yapan kişiler arasında Reyhan karakterinin de bulunduğunu fragmandan anlıyoruz.

Yemin Dizisi Reyhan (Özge Yağız) Diziye Geri Dönecek mi?

2021 yılının ilk aylarında Özge Yağız Star Tv de Sol Yanım isimli diziyle ekrana geldi. Ancak dizi sadece 13 bölüm sürdü ve Sol Yanım dizisi erken final yaptı. Dizi erken bitince herkes Özge Yağız yeniden yemin dizisine dönecek mi sorusunu merak etmeye başladı. Yemin Dizisi Reyhan (Özge Yağız) Yemin’e Geri Dönecek mi?

Bu kazanın ardından akıllara hemen yemin dizisindeki Reyhan karakterini canlandıran oyuncu öldü mü, Reyhan yemin dizisinden ayrılacak mı, yemin dizisindeki Reyhan gerçekten öldü ve diziden ayrıldı mı yeni sezonda Reyhan olmayacak mı soruları izleyiciler tarafından ardı ardına sorulmaya başlandı. Biz de bu konudaki bilgilerimizi fragmandan çıkardıklarımızı ve Yemin dizisi ile ilgili tüyoları sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Yemin dizisi Reyhan Gerçekten Öldü diziden çıktı mı

Yemin dizisi Reyhan karakteri gerçekten öldü mü diziden ayrıldı mı?

Yemin dizisinde Emir Reyhan’ın gerçekten öldüğünü kazadan sonra kurtulamadığını düşünmektedir. Çünkü kaza sıradan bir olay değil otobüs ile çarpışan otomobilin tamamen parçalanması sonrasında yaralıların ve kazaya karışan tüm kişilerin hastaneye getirilmesi ile ortaya çıkmış ve Reyhan’ın kazada cüzdanı da ortaya çıkıp cüzdanı kimliği orada olunca öldüğü düşünülmüştür. Ancak gerçekler acaba böyle mi. Reyhan dizinin başrolü olduğu için yemin dizisinden çıkmasını hiç kimse beklemiyor ancak Reyhan’ın ölmediği ve yaşadığı nasıl ortaya çıkacak hastanedeki cüzdan ve resim kimin cüzdanı ile karıştırıldı?

Yemin dizisi Reyhan kazadan kurtuldu muYani ortada bir karışıklık olduğu kesin. Kazanın hemen ardından Emir olay yerine gitmiş ancak otobüs ile çarpışan arabadan çıkan ceset neredeyse tanınmayacak hale gelmiştir. Bu yüzden Reyhan’ın araçta olduğunu düşünen Emir yüzü parçalanmış şekilde gördüğü kişinin Reyhan olduğunu zannedip Reyhan’ın kesin olarak öldüğünü düşünmüştür.

Ancak Reyhan kazaya karışmamış sadece yanlış anlaşılma silsileleri ortaya çıkmıştır. Bu nedenle Reyhan’ın ölmediği kazaya karışmadığı kazada ölenin başka birisi olduğu ancak cüzdanının araçta kalmasından dolayı ölen kişinin Reyhan olduğu herkesçe zannedilmiştir. Peki Reyhan kazada yaralanmadı ve ölmediyse kaza sırasında Reyhan neredeydi bu kazadan nasıl kurtuldu?

Yemin dizisi Reyhan öldü mü diziden ayrıldı mı

Yemin dizisi Reyhan kazadan nasıl kurtuldu ölmedi?

Elbette Reyhan dizinin en önemli başrol oyuncusu olduğu için ölerek diziden ayrılması düşünülemez. Hele ki yemin gibi oldukça başarılı ve alan diziden hiçbir oyuncu ayrılmak istemez. Bu yüzden Yemin dizisinde 60. bölümde yaşanan ve 17 Mayıs 2019 Cuma günü ekrana gelecek olan yemin dizisinin yeni bölümünde ortaya çıkan kaza ve sonrasındaki görüntüler tamamen yanlış anlaşılmalardan ortaya çıkan bir durumdur. Ayrıca Cemre karakterinin de öldüğünü düşünmüyorum. Çünkü Cemre Reyhan ile en çok uğraşan ve onun dizide iyi bir karakter olmasını sağlayan kişi, yaptığı kötülükler ile ön plana çıkan Cemre’dir. Dizilerde iyi roller kadar kötü rollerde oldukça önemli olduğu için Cemre karakterinin de diziye devam edeceğini ve bu kaza sonrasında ölmeyeceğini biliyoruz. Zaten bize ulaşan set resimlerinden Cemrenin yaralı olarak çıktığını bu resimle anlıyoruz. Yemin dizisi kazadan Cemre yaralı kurtulacak:

Yemin dizisinde kazadan Cemre yaralı kurtulacak

Peki Reyhan ölmediyse Reyhan nerede, arabadan nasıl kurtuldu?

Yemin dizisinin 60. bölümü oldukça hareketli bir bölüm oldu ve dizide yaşananlar Reyhan’ın öldüğünü düşündürdü ise de gerçekte Reyhan ölmedi ve diziye devam ediyor. Peki Reyhan bu kazadan nasıl kurtuldu. Cemre arabayı oldukça hızlı kullanıyordu. Yonca ise otobüsle çarpışan araçtaki tek bir kişiden bahsettiği için ve aracı da kullanan Cemre olduğuna göre demek ki Reyhan araba da yoktu.

Yemin dizisi reyhan yaşıyor mu öldü mü

Kısacası Reyhan Cemre’nin çarpmasından önce otomobilden inmiş olmalı ki bu kazada araçta değildir. Büyük ihtimalle Reyhan Cemre ile tartışıp araçtan indi ancak cüzdan arabada kaldığı için bu kaza sonrasında ölen kişinin kim olduğu tespit edilirken Reyhan’ın kimliği ve fotoğrafı gösterildi. Yani fragman da izlediğimiz bir yanıltmacadan ibaret.

Emir ise hastaneye gittiğinde onun resmini ve cüzdanını görünce ölen kişinin gerçekten Reyhan olduğunu düşündü ve çevresine verdiği tepkiler de herkesin de Reyhan’ın öldüğünü düşünmesine sebep oldu. Cavidan bile Reyhan’ın öldüğüne üzüldü desek yalan olmaz. Her ne kadar onu konaktan uzaklaştırma ve köyüne geri döndürmek için elinden geleni yapsa da Reyhan’ın gerçekten öldüğünü düşünmesi içten içe onu mutlu etse de gerçekler çok başkadır.

Yemin dizisi Reyhan Emir resimleri

Yemin dizisinde Reyhan karakterini canlandıran Özge Yağız daha önceki bölümlerde Cemre’nin itelemesi ile havuza düşmüş ve ölümle burun buruna gelmişti. Yani Reyhan’ın bu ikinci kez ölümde yüzleşmesi anlamına geliyor. 60. bölümde olmasa da bu gidişte Reyhan karakterinin diziden ölerek ayrılacağını düşünmemiz oldukça normal. Çünkü sürekli başına önemli olaylar geliyor, birçok defa ölümde yüz yüze geldi. Elbette Reyhan karakterin ölmesi diziden ayrılması söz konusu değil. Ancak dizinin heyecanı ile izleyiciler Reyhan öldü mü yemin dizisinden gerçekten ayrıldı mı gibi soruları çok merak ediyorlar. Biz de bu konu vesilesiyle Reyhan karakterinin ölmediğini Yemin dizisinde kaldığı yerden devam edeceğini bir kez daha söyleyerek konumuzu bitirelim.

Yemin Reyhan Özge Yağız diziden çıktı mı ayrıldı mı

20 Mayıs Yemin Dizisi 61. Bölüm Neler Olacak? Reyhan Gerçekten Öldü mü

Yemin dizisinin yeni bölümü oldukça hareketli olacak ve Reyhanın kazadan nasıl kurtulduğunun gösterildiği bölüm olacak. Cemre ile yola çıkan ancak yolda malum sebepten dolayı inen Reyhan kendisini belkide ölüme götürecek olan Cemre ile yola çıkılmayacağını aslında tahmin etmeliydi. Emir ise Reyhanın gerçekten öldüğünü düşünerek onu kaybetmenin hüznüyle göz yaşlarına boğulmuştur. Cavidan bile bir süredir mücadele ettiği ve oğlunu kaptırdığını düşündüğü Reyhanın ölümünden sonra üzülmüş ve kendisini bırakmıştır. Peki Reyhan gerçekte nerede idi? Bu soruyu da sizlere bırakıyorum.. Yemin dizisindeki bu büyük kazadan Cemre yaralı kurtulacaktır, bir kez daha yukarıdaki resime bakanlar anlamıştır zaten..

Sizler de yemin dizisinin 61. bölümünde neler olacak neler yaşanacak hakkında yorum ve tahminlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Reyhan karakterinin gerçekten yemin dizisinden ayrılmasının söz konusu olup olmadığını yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazınız lütfen..

Not – Güncelleme: Yemin Dizisi Reyhan 2. sezon sonunda diziden ayrılacak. Karamel yapım ile anlaşamayan oyuncu yeni sezonda Kuruluş Osman dizisinde oynayacak. Özge Yağız’ın yerine ise Sıla Saraç ismi düşünülüyor. Detaylı bilgilendirme için Tıklayın >> Yemin Dizisi Yeni Reyhan Karakteri Kim Olacak?

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Avatar Çetin kırbulut

    Selam öncelikle lütfen filimde sürekli cemre herşeyi bilip yapıyor birazda reyhan onları yani cemre ve cavidani takıp edip gizli kameraya çeke bilir sürekli ayrılma aynı konular üzerinden gidip filmin tadı kaçıyor başka mücadeleler olsa daha iyi olur sen anlat karadenizde sıktı ondan insanlar eskisi gibi izlemiyor s8zde sıkmayın bizi cevrede cemre aynı konular donup duruyor emir körmü reyhan aptalmi o evde gizli kamera koysa yakalar onlari filmi birazda gercekci yapin biraz degistirin

Etiketler