Yemin Dizisi Oya Kimdir? (Gözde Gündüzlü) Masalın Gerçek Annesi Oya Bilgileri

Geçtiğimiz sezondan beri dizide Masal Karakterini canlandıran minik oyuncumuzun gerçek annesi merak ediliyordu. Kemal beyin ilk eşi olan ve Masal daha küçükken ardına bile bakmadan çekip giden Oyna hanım yıllar sonra çıktı geldi. Onu karşılayan Narin elbette Oyanın Kemal bey için geri dönmesinden çok rahatsız oldu ama Kemal bey ile Narinin arasını bozmak için Oya rolü Yemin dizisine dahil oldu.

Yemin Dizisi oya kimdirYemin Dizisi Oya Kimdir?

Yemin Dizisinde Oya karakteri Kimdir? Masalın Gerçek Annesi Oya Bilgilerini burada sizler için yazmaya çalışacağız. Oya Masalın annesidir. Ancak Kemal beye sadık kalmamış kızını da geride bırakıp çekip gitmiştir. Aradan yıllar geçmiş kafasına bazı şeyler dank etmiş ve Oya kızı Masalın peşine düşüp Kemal beyin kapısını çalmıştır. Ancak ne eski Kemal vardır ne de ev boştur. Çünkü orada artık Narin vardır.

Yemin Dizisinde yeni sezonda Narin karakterini canlandıran Azeri Yağmur Şahbazova’nın hemen ardından yeni bir oyuncu daha geldi. Yemin kadrosuna Masalın annesi Oya karakteri olarak dahil olan oyuncunun gerçek adı Gözde Gündüzlü’dür. Gözde Gündüzlü daha önce de bir çok dizide rol almış güzel oyuncularımızdan birisidir. Yemin dizisinde Gözde Gündüzlü Oyna rolünde oynayacak ve dizide Kemal Beyin eski eşi ve Masalın annesi Oya karakterine hayat verecek.

Yemin Dizisi Oya Kimdir (Gözde Gündüzlü)Yemin Dizisi Oya neden geldi? Masalın Annesi Oya dizide kalıcı mı?

Yemin Dizisine Oya rolüyle dahil olan güzel oyuncu Gözde Gündüzlü dizide oldukça kıskanç bir anneyi oynayacak. Tabi akıllara madem bu kadar kıskanç olacaktın neden zamanında çekip gittin sorusu gelebilir. Aslında Kemal beyin de gizemli bir tarafı var, çok fazla geçmişine dair kimseye bilgi vermiyor. Ancak zamanında Kemal bey ile Oya’nın oldukça sert kavgaları olduğu bu nedenle Kemal beyden ayrılıp gittiği biliniyor. Ancak şimdi Kemal beyin evine çıkıp geliyor ve sürpriz şekilde Narin ile karşılaşıyor. Oya karakteri Yemin dizisinde kalıcı rollerden birisi olacak. Hemen selam verip gitmeyecek. Uzun süre dizide kalıp özellikle Narin ile birlikte Kemal beyi elde etmek için mücadele edecek.

Yemin Dizisi oya karakterini kim oynuyorGözde Gündüzlü Kimdir? Yemin Dizisi Oya

Masalın annesi olarak Yemin dizisine dahil olan ve Oya rolünde oynayacak olan Gözde Gündüzlü kimdir kısaca bilgilerini sizlerle paylaşalım. Gözde Gündüzlü 1982 yılında İstanbul’da doğdu. Yüksek öğrenimini Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesinde tamamlayan Gözde Gündüzlü Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde oyunculuk üzerine eğitimler aldı. Gözde Gündüzlü oyunculuğa ilk olarak 2002 yılında Çocuklar Duymasın dizisiyle başladı.

Daha sonra Beni Böyle Sev, Aşkın Bedeli ve Güllerin Savaşı gibi dizilerde rol alan Gözde Gündüzlü geçen sezon TRT de ekrana gelen Alija dizisinde Hayriye rolünde oynamıştı. Gözde Gündüzlü son olarak Gülperi dizisinde Cemre karakteriyle karşımıza çıkmıştı. Yeni sezonda 2019 – 2020 yıllarında Kanal 7 ekranlarındaki Yemin dizisinde Masalın annesi Oya rolüyle izleyicilerin karşısına günlük bir dizide çıkacak olan Gözde Gündüzlü‘ye başarılar diliyoruz.

Gözde Gündüzlü oya rolüyle Yemin DizisindeYemin Dizisi Oya Kemal Bey ile yakınlaşacak mı?

Elbette hayır, Kemal beyin onu eve alması da çok zordu ama Masala şükretsin. Kızının hayrına Oya ile görüşen ama ona yakınlık göstermeyecek olan Kemal Bey Narin ile Oya arasında kalacak. Narin de oldukça kıskanç olduğu için Oyanın gelişinden oldukça rahatsız olmuştur. İlerleyen bölümlerde Narin ile Oya sık sık karşı karşıya gelecekler. Bakalım Kemal beyin tavrı nasıl olacak.

Bu konumuzda Yemin Dizisi Oya Kimdir? (Gözde Gündüzlü) Masalın Gerçek Annesi Oya Bilgileri hakkında detayları paylaştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle konumuzda fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Yorum yaz

6 Yorum

  1. Avatar Günel ❤️Yemin❤️

    ❤️Yemin❤️Oya Obrazı Güzel İyi Ki Masalın Anesi Deyil Masalın Anesi Olsa İdi Çemre Yonça Gibi Kötü Olardı Oya Obrazı Kötülerin Kötülükün Üze Cıkaraçağ Çavidan Çemre Kötülükün Karşısında Oya Kötü Planı Pozaçağ

Etiketler