Yemin Dizisi Ne olursun dinle bırakıp da gitme Ömrümü kat ömrüne şarkı sözleri kim söylüyor

01.06.2019
1.519

Yemin Dizisinin sezon finalinin sonlarında çalan şarkı Ne olursun dinle bırakıp da gitme Ömrümü kat ömrüme şarkısının sözleri kim söylüyor diye oldukça merak edeceğinizi düşünüyoruz. Ne olursun dinle bırakıp da gitme Ömrümü kat ömrüne diye devam eden şarkıyı kimin söylediği ve sezon finalinin sonunda çalan bu şarkının sözleri oldukça merak edildi. Bizde hemen yanıt verelim bu merak edilen sorulara..

Yemin Dizisi sezon finali Ne olursun dinle bırakıp da gitme şarkısı

Yemin Dizisi Sezon finalinde çalan Ne olursun dinle bırakıp da gitme Ömrümü kat ömrüne şarkı sözleri kim söylüyor

Daha düne kadar araları yağlı ballı olan ve şimdiye kadar olanlardan dolayı annesinin suçlu olduğunu düşünen Emir ile Reyhan sezon sonunda hiç beklenmedik şekilde ayrılma boşanma aşamasına geldiler. Hatta onların bu durumu sonrasında Hikmet bey Reyhan’a ettirdiği yeminde feragat gelerek böyle bir sorumluluğu vicdanına sığdıramadığını açıkça söyledi. Hikmet Bey de Cavidan’ın tüm yaptıklarını öğrenmiş ve onu boşamak için avukatlarına dilekçe bile hazırlamıştır. Hikmet bey hayatı boyunca görmediğim kepazelik diye nitelendirdiği Cavidan’ın yaptıklarını yüzüne vurmuş ve onu çocukların yuvasını dağıtmakla suçlamıştır.

Hikmet bey Reyhan ile ilgili gerçekleri de bir bir açıklamış ve ne Cavidan’ın iddia ettiği gibi parada pulda gözü olduğunu ne de Emirde gözü olduğunu söyleyerek ölmeden önce temiz kalbiyle sabrıyla inancıyla Emir’i toparlayacak tek kişi Reyhan’dı diyerek neden Emir ile Reyhanı evlendirmek istediğini de açıklamıştı. Yani Yemin ettirmesinin gerekçeleri saydı Hikmet bey. İşte bunları bir bir anlatınca Hikmet bey artık Reyhana yapılanların haddini aştığını ve Reyhana ettirdiği yemini bozduğunu söyledi. Reyhan artık yemin etmemiş gibi bu evliliği bitirmekte özgür kalmıştır. İşte tam bu gerçeklerin anlatıldığı sahnenin hemen ardından Suç mu sevdi seni suç mu, Zor mu söylemek zor mu? Kalbim güle dönmüş zaten Ateşlerde yanmış çok mu? diye devam eden şarkı çaldı ve kimin söylediği ile sözleri çok merak edildi.

Yemin Sezon finali sonunda çalan şarkı sözleri kim söylüyor

Yemin Dizisi Sezon Finali sonunda çalan Ne olursun dinle bırakıp da gitme Ömrümü kat ömrüne şarkısını kim söylüyor

Yemin dizisinde sezon finalinde çalan bu güzel şarkıyı çok kişi merak etti ve söyleyenin kim olduğu merak konusu oldu. Çünkü oldukça güzel seslendirilmiş bir şarkı ve internette fazla bulunmuyor. Hemen cevap verelim: Bu güzel şarkı Yemin dizisi için özel olarak yapıldı ve şarkıyı seslendiren sanatçı Bilge Kotkay. Pek bilindik bir isim olmasa da o kadar güzel söylemiş ki şarkıyı biz çok beğendik. Siz de sevdiyseniz şarkının sözlerinin hemen altına ekliyoruz bol bol izleyin..

Yemin Dizisi Sanma ki ettiğim dönülmez yemin Gözümden aşkı silmeye yetsin şarkısı sözleri

Suç mu sevdi seni suç mu,
Zor mu söylemek zor mu?
Kalbim güle dönmüş zaten
Ateşlerde yanmış çok mu?
Sanma ki ettiğim dönülmez yemin,
Gözümden aşkı silmeye yetsin,
Huzursun mutluluksun aşkı sende buldum,
Nasıl vazgeçerim.
Ne olursun dinle, bırakıp da gitme,
Ömrü kat ömrüne,
Ne olursun dinle bırakıp da gitme
Ömrümü kat ömrüne

Yemin Dizisi Sezon Finali Sonunda Çalan Şarkı Video Klibi;

Yemin Dizisi Ne olursun dinle bırakıp da gitme Ömrümü kat ömrüne şarkı sözleri kim söylüyor diye merak edenler Suç mu sevdi seni suç mu, Zor mu söylemek zor mu? Kalbim güle dönmüş zaten Ateşlerde yanmış çok mu? videosunu yukarıdan dinleyebilir. Şarkıyı söyleyen: Bilge Kotkay

Yemin Sezon finali sonunda çalan şarkı Ne Olursun Gitme Şarkı VideosuYemin Sezon finali sonunda çalan şarkı Ne Olursun Gitme Şarkı Videosu

Şarkı aşağıdaki Yemin dizisi sezon finali videosunun son dakikalarında çalmaktadır. Sezon finalini izlemeyenler aşağıdan izleyebilir, şarkıyı merak edenler videonun sonunda 3 dakikayı yeniden dinleyip izleyebilir.. Yemin Dizisine yeni sezon gelen oyuncular ayrılan oyuncular için Tıklayın >>> Yemin 2. Sezon yeni Gelen Oyuncular Kimler?

Yemin Dizisi Yeni 2. Sezonda çalan Ne olursun dinle bırakıp da gitme Ömrümü kat ömrüne şarkı sözleri burada sizlerin beğenisine sunuldu. Dinleyip aşağı yorum yazarsanız seviniriz. Yemin Dizisi yeni 2. sezonda da bu şarkı oldukça fazla çalacak görünüyor: Suç mu sevdi seni suç mu,
Zor mu söylemek zor mu?
Kalbim güle dönmüş zaten
Ateşlerde yanmış çok mu?

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.