Yemin Dizisi Meltem (Hatice Öztürk) Bilgileri

22.10.2021
1.572

Bu haberimiz Yemin Dizisi Meltem Bilgileri gerçek adı hakkında olacak. Yemin Dizisinde Meltem karakterinin bilgileri ve dizilerini sizlerle paylaşacağız. Yemin Dizisi Meltem karakterini Hatice Öztürk canlandırıyor. Karamal yapım ile anlaşan güzel oyuncu Hatice Öztürk bu sezon boyunca Yemin dizisinde Meltem karakteri olarak yer alacak.Yemin Dizisi Meltem (Hatice Öztürk)

Yemin Dizisi Meltem Kimdir?

Kanal 7 ekranlarında hafta sonu ve cuma günleri ekrana gelen Yemin dizisi 4. sezonda da devam ediyor. Diziye yeni oyuncular da katılmaya devam ediyor. Yemin dizisine son olarak Meltem karakteri dahil oldu. Yemin dizisinde 2021-2022 sezonunda Meltem karakterini Hatice Öztürk canlandıracak. Hatice Öztürk daha önce herhangi bir dizide yer almamış, 2017 de Ölüm Zamanı isimli filmde oynamıştı. İşte Hatice Öztürk (Yemin dizisi Meltem) karakteri hakkında merak edilenler.Yemin Dizisi Meltem gerçek adı

Yemin Dizisine yeni gelen oyuncular konumuza göz atabilir,  Meltem karakterine hayat veren (Hatice Öztürk) hakkında detayları görebilirsiniz. Hatice Öztürk İstanbul’da doğdu. Daha önce oyunculuk ajansı ile çalışan Hatice Öztürk son olarak 2017 yılında çekilmiş olan Ölüm Zamanı sinema filminde oynamıştı. Okul hayatına da devam eden Hatice Öztürk Yemin dizisi için Karamel yapım ile görüştü.

Hatice Öztürk Yemin dizisinde Meltem karakterine hayat verecek. Bakalım Yemin dizisine yeni katılan Meltem karakteri diziye kim için geldi kimnle dizide partner olacak izleyip göreceğiz. Sizlerde Yemin dizisine katılan Meltem karakterinin bilgilerini ve rollerini merak ediyorsanız aşağıya yorumlarınızı yazabilirsiniz. Hatice Öztürk Yemin dizisinde Meltem rolünde oynayacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?