Yemin Dizisi Mayıs 2020 de Final mi Yapacak 2021 de Devam mı Edecek?

13 Yorum 170 kez okundu.

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Yemin 2020 yılının Mayıs ayında final yaparak ekrana veda mı edecek yoksa gelecek sezonda da 2021’de devam edip yoluna devam mı edecek izleyiciler oldukça merak ediyor. Biz de bu konuda hem izleyicilerin merakını gidermek hem de Yemin dizisi ile ilgili son reyting sonuçlarından da yola çıkarak dizinin geleceği hakkında bildiklerimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Yemin dizisi final mi yapacak sezon finali mi?

En merak edilen konuların başında yemin dizisinin 2020 yılında final mi yapacağı yoksa 2021 yılında devam mı edeceği konusu idi. Öncelikle yemin dizisi ile ilgili son bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Son haftalarda ortalama olarak 3 ile 3.50 arasında Total reyting alan yemin dizisi reytinglerde oldukça başarılı bir grafik sergiliyor. Açıkça söylemek gerekirse bu oranlarda reyting alan hiçbir günlük dizi bulunmuyor. Maliyeti çok yüksek olmayan reyting dizisinin kesinlikle 2020/2021 yılında da devam edeceğini düşünüyoruz. İşte dizinin son aldığı reyting oranları:Yemin dizisinin son reytingleri

Yemin dizisi 2020-2021 yıllarında devam edecek mi?

Almış olduğu reyting oranlarına bakarak yemin dizisinin kesinlikle 3. Sezonda da devam edeceğini söyleyebiliriz. Sevilen dizi hikayesi ile izleyici çekmeye devam ediyor. Bir ara 2 oranında yaklaşan Total reytinglere düşen reyting sıralamasında 25. 30. sıralara kadar gerileyen Yemin dizisi daha sonra senaryoyu düzeltince tekrardan 4 oranlarının üstünde Total reyting almaya başlamıştı. Haftalık dizilerin bile bu kadar reyting alamadığını düşünecek olursak Yemin dizisi gerçekten de devam etmeyi sonuna kadar hak ediyor. Not: >> 2020-2021 Sezonu Devam Edecek Olan Diziler

Yemin Dizisi Mayıs 2020 de Final mi YapacakYemin dizisi izleyiciden umduğunu bulabildi mi?

Yemin dizisi bize göre beklediği reytinglerin çok daha üzerinde sonuçlar alarak reyting oranlarında Kanal 7’nin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Haftalık olarak ekrana gelen birçok dizi erken final yapıp ekrana veda ederken günlük bir dizi olmasına rağmen iki sezondur ayakta kalan gerçekten de çok yüksek reyting oranlarına ulaşarak günlük bir dizi olmasına rağmen göstermiş olduğu performans ile izleyenlerin takdirini kazanan Yemin dizisi 3. Sezonda da kaldığı yerden devam edecek görünüyor.

Yemin dizisi 3. sezonda devam edecek mi, kaç sezon sürecek?

Yemin dizisinin 3. Sezon devam edeceğini almış olduğu reyting oranlarına göre şimdiden söyleyebiliriz. Ancak dizilerin kaç sezon süreceğini tahmin etmek oldukça zor. Örneğin Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisi çok sevilip beğenildiği için yaklaşık 13 sezondur devam ediyor. Daha önce Deniz yıldızı ve Beni Affet gibi dizilerde 6-7 sezon devam etmiş uzun ömürlü günlük dizilerden bazıları. Dolayısı ile Yemin dizisinin 3. sezonunun yayınlanacağını söyledik ancak kaç sezon devam eder? O konuda net bir bilgi söylemek oldukça zor. Senaryo daha güzel olursa izleyicinin diziye daha çok bağlanacağı kesinlikle doğrudur.

Yemin dizisi final mi yapacak sezon finali miYemin dizisinin senaristi değişir mi?

Şimdilik yemin dizisinin senaristi konusunda herhangi bir değişiklik olduğunu ya da olacağını düşünmüyoruz ancak zaman zaman senaryonun çok sıkıcı olduğunu, bir Türk aile dizisi olan Yemin dizisinin bazen çok abartıldığını, bazı sahnelerde ki konuşmaların veya görüşmelerin insanları çok üzdüğünü hatta sinir etme boyutunda olduğunu görüyoruz. Bu nedenle senaryo grubunun daha güzel bir şekilde senaryo yazması dizinin ömrünü uzatacaktır diye düşünüyoruz. Ancak yakın zamanda senaristlerin değişmesi gibi bir durum görünmüyor.

Sizler de Yemin dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak uzun yıllar devam etmesini ister misiniz? Yemin dizisini nasıl buluyorsunuz, dizi hakkındaki fikirlerinizi lütfen bizlerle paylaşın. Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

Yorum yaz

13 Yorum

 1. Avatar mahmut sagıroglu gorele giresun

  yemin dizisini aksamları bıkmadan usanmadan izledik bir aile dıramı bir aile paylasım yasantısı evlilikte
  ask baglılıgı ve kulturel sosyal yasam tarzı fakatdizi bizi hayal kırıklıgına ugrattı [sanki siyasal birhengomeni yani kotuler surekli odullendiriliyor saltanatı devam ediyor sonu gelmez faşist birzihniyet }
  cok ilgiyle izledik fakat türk toplumuna uymayan empoze edilen dizilerden sadece biri saygılarımla..

 2. Yemen division send large oynasa bikmam on in icin cok cok uzun surmesini ist I forum Anil oyuncularnan cok seviyorum

 3. Yazıklar olsun! Inşallah Emir Annesi’nin ne mal olduğunu görsün, konaktan kovsun ve gizli kamara eve koysun! Cavidan ne pis, ahlaksız, seviyesiz, terbiyesiz ve şeytan! Lütfen rica ediyorum diziden çıkartın! O kadar entrika olur mu? Talaz’ı da çıkartın! Gülsüm Emir Bey’e gerçekleri artık söylesin! Hapishaneye girme olayı çok uzadı! Bu nasıl olur, yani ceza evinde nasıl bıçak girer? Her ülkede bıçak ve bıçağa benzeri yasaktır! Herkes nasıl kumpas kuruyor? Dizi gerçek sıkıcı oldu! Reyhan o pis Cavidan üzünden hayatı tehlikede ve dizi başladığından beri Cavidan Reyhan’ı gelin olarak istemiyor ve oğlunu Emir’i çok üzüyor! Talaz, Cavidan, Cemre, o pis sekreter onları hapise attın! Gül Arcan performansı maalesef sıfır ve makej / elbise hiç uymuyor! Oya Hala lütfen yeğenin Emir’e yardım et ve Emir’in amcası Kemal da yardım etsin! Hastahanede Cavidan Hanımı içeriye koymasınlar!
  Cavidan o da köyden gelme! Artık Reyhan’ı rahat bırak Cavidan Hanım! Kaçıncı sefer oyun oynuyor? Birileri oyunu bozsun ve şifreli olsun! Birileri Cavidan Hanıma pis bir ceza versin ki aklı başına gelsin! Cavidan Hanım komaya girsin! Ya da onu kapalı ve çöplükte kapatsınlar! Emir artık gözlerini aç ve kötü insanlara büyük ceza ver!
  Dizi günlük dizi ve huzurlu, iyi sözler söylensin! Cavidan zaaten adi, bencil, kötü! Zeynepten ne istiyorsun? Ne azarlıyorsun insanları? Ne geçecek eline? Kimse seni sevmiyor Cavidan Hanım! Kendine gel artık! Herkese zarar veriyorsun! Iyi olan Kocana, oğlun Emir’e, kızın Suna’ya! Cavidan, madem ki evin Hanımı olmak istiyorsan kendine gel ve kimsenin huzurunu bozma, kötü kelime ağzından çıkmasın, herkese iyi davranman lâzım! Ruh hastasısın Cavidan! Senin terapi yapman lâzım! Reyhan iyi kalpli ve hoş görülü birisi o senden üstün ve akıllı, ya sen Cavidan? Kötü, seviyesiz, kültürsüz! Hiç arkadaşın yok! Cemre zaaten hiç söyleme! Cemre, Cavidan, Talaz ve Talaz’ın adamları ve şirketin sekreteri kötü karakter! Lütfen iyi bir karakter gelsin Cavidan’ a ders versin!
  Yorumu lütfen silmeyin!
  Dizi takipçisiyim! Almanya’ dan Özlem Hanım!

 4. Esperó que no hagan una tercera temperada al final acabará muy mal .ya hay capítulos en esta temporada muy aburridos

 5. Inşallah dizi büyük bir lanete uğrayıp final olur. Bu saçma ve rezil dizilerin TVyi işgal etmesine tahammül edemiyorum artık 😠😠😠😠😠😠😠

  • insallah amin bu Kadar sacma bir dizi daha görmedim nasilda bu Kadar uzun zaman sürdü arkadaslar nasil izliyorsunuz böyle bombos bir diziyi birakin ya FINAL yapsin.

 6. Madem seyirci olarak görüşlerimizi merak ediyirsunuz yazalım bari..
  Öncelikle Nazmiye Hanım ve yönettiği senarist grubu çok şanslı. Yazdiklari bu iğrenç ötesi senaryolar ile dizi tam tıkırında gidiyor. Dizideki oyuncu kadrosunun uyumuna ve başarısına şükretsinler. Yoksa Nazmiye Hanım bu şansı hiç hak etmiyor. Bu dizinin senaristi olmaya hiç layik değil. O kadar vizyonsuz ve sadistçe şeyler yazıyor ki insanlar dehsetle izliyor. Allah aşkına felçli bir insana eziyet işkence etmek de nedir o sahneyi hemen geçti insanlar. Bunu nasıl normal birşeymiş gibi gösteriyorlar aklım almıyor. Cavidana daha neler yatıracaksınız Nazmiye Hanım ?? İnciri haşlayıp Reyhan’in yemeğine mi koyduracaksiniz yoksa Reyhan hamile kaldığında çocuğunu mu düşürteceksiniz ya da Cavidan kendi öz torununu başka bir çocukla değiştirip onu bir düşman olarak mi yetiştirecek öz ailesine karşı ????? Hangi kötülük hangi..

  • Yok Verda hanım bundan sonraki hamle Bizans usulü olur heralde… Hikmet dayıyı Battal Gazi gibi, ayaklarından tavana asıp, içi zehirli akreplerle dolu çivili fıçıya daldırır Cavidan, yetmezse üstüne kızgın yağ da dökebilir…. 🙂 🙂
   Bu kadar kötülükle Cavidan bi jübileyi hakediyor.. 🙂

Etiketler